Kočárky Bébécar. Máte nějaké zkušenosti?

maly_strom
13. srp 2007

Ahoj maminky, právě vybíráme kočárek a je to docela dřina🙂
Hodně se nám líbí kočárek od firmy Bébécar, podvozek Stylo AT. Chtěla bych se zeptat na Váš názor na tento kočárek, jeho výhody a nevýhody.
Jelikož plánujeme druhé mimčo zhruba za 2 roky, tak bychom tento kočárek rádi využili i pro druhé mimi.
Budu ráda za jakoukoliv reakci.

rico
19. čer 2008

ahoj, tak já se Stylo AT jezdím 2 roky(stále se nemůžeme rozlučit 😉 ) a jiný nechci.
AD bouda-mě teda vůbec nepřipadá, že do ní fouká, ba naopak.Když to srovnáte s Casualplay...tam stopro fučí!
Barvy-nedoporučuju černý vnitřek sportáku-to je síla, furt to čistit od drobků, rozmatlaného ovoce a tak. Ale taky záleží na materiálu.
Barvy- všeobecně nejvíce šisuje červená-to je známý fakt.
Já mám kolekci 2006 M 653-vínový(viz.www.bebecar.pl), a mám lehce šislý černý pruh na boudě, jinak ne.
Ono si ještě zjistěte, jak dlouho je kočár v obchodě vystavený,nebo jestli Vám dají ze skladu(kamarádce na vystavený kousek dali 2,000 slevu...)

rezetka
19. čer 2008

Tak jsme taky objednali bebecar Stylo AT, jsem zvědavá, zda poslouží dobře. SPorťák k němu nemáme, takže musí sloužit hlavně jako hluboký...

beatrice.h
23. čer 2008

Ahojte maminky, já kočárek Bébécar měla - ale s podvozkem RACER AT - už se nevyrábějí. 🙂 Kdybych si měla volit - tak už si vyberu jen s hlubokou korbičkou - ta je k nezaplacení super prostorná, ale sporťáček už neeee 😖 Ten mě dost zklamal - hlavně svoji váhou, tím, že je úzký a malá v něm v létě byla zpocená. Jako sporťáček máme kopií Casualplay a je moc božííííííííííí . 🙂 Bei už bude mít dva ročky a už se nevozí moc v kočárku, tak se s ním asik budu s těžkým srdcem loučit. :((((

brinkman
30. čer 2008

Ahojda, moc vsechny zdravim. Jsem tu poprve a ctu vasi diskusi. Ja mam kocarek Bebecar Icon AT a jsem s nim nadmiru spokojena. Je jak sportovni, tak elegantni. Je opravdu stabilni (vyzkouseno pri jizde autobuse!), ma super velky kosik, super lehce skladaci atd. No proste, po vsech tech zkusenostech s ostatnimi kocarky, tento je pro mne cislo jedna.
Bohuzel, se stehujeme zpatky do zahranici, kde jsme delsi dobu pred tim pobyvali a tak musim tento kocar prodat. Kdyby jste mela nektera z vas zajem, a nebo jste o nekom vedeli, prosim dejte mi vedet. S cenou jsem sla uz mooooc dolu, protoze uz mne hodne tlaci cas.
Moc dekuju a preju vsem hodne stesti a pevnych nervu s malymi ratolestmi. jarkabrinkman@hotmail.com

mkr
30. čer 2008

ahoj, známá má tento kočárek asi dva roky, teď ho znovu začala používat na druhý mimčo a korbička ji hraje 3 barvama, boudička nánožník a korba vše v jiném odstínu, taky nepochodila s reklamací, a ještě někdo tady psal, že má snad největší korbičku, tak si dovolím tvrdit, že ne, mám implast bolder a je to i vidět, že ji mám větší
vyberte dobře 🙂 není to nic lehkého

rezetka
1. črc 2008

Pokud má sytější barvy, např. červenou, oranžovou apod. tak prý už výrobce uvádí, že je možné, že barva časem vybledne a proto se na to nevztahuje reklamace. Největší korbičku má podle mě Roan a jemu podobné kočárky.

rezetka
5. črc 2008

Nemá někdo korbičku v barvě hnědobéžové jako já? Zajímalo by mě, jestli tato barva bledne...

maly_strom
autor
7. črc 2008

Rezetko my máme skoro stejný, jen hnědobéžový. Používáme ho od prosince 2007 a o žádným vyblednutí nemůže být ani řeč. Ale uvidíme, co s tím udělá ostré sluníčko. Jinak chválím, hluboká korba super, a podvozek taky paráda. Momentálně v korbičce spíš leží na bříšku a kouká ven, na zádech jí to už moc neba.
Dala jsem 2 fotky do alba, ale jsou zmenšené, takže kvalita nic moc.

rezetka
11. črc 2008

Super, díky za info 😉.

katula
11. črc 2008

Holky, taky uvazuju o tomto kocarku, ale jenom o hluboke verzi, nemate tip kde koupit za dobrou cenu? 🙂

mircka
12. črc 2008

Ahojky, já mám Stylo AT. Máme jej koupený i se sporťákem. Kočárek je sice těžký, ale s ohledem na ostatní kočárky je lehký - ty mívají i 20 kg (samozřejmě trojkombinace, samostantý sporťáky jsou lehčí).
S hlubokou korbičkou jsem byla moc spokojená. A co se týče sporťáku, tak mi hlavu dělá to, zda není přece jen úzký - hlavně v zimě, kdy tam malej bude muset být v kombinéze a dece. Nemáte s tím některá zkušenosti?
Jinak se s kočárkem fakt super jezdí a aretující kolečka jsou super. Barvy nevybledly. A co se týče košíku, tak je sice malej, ale vydá se toho tam dost. 😉

cifer
23. črc 2008

Ahoj holky 🙂

nevíte někdo, kde se dá tento kočárek zkouknout v Brně? Díky 🙂

katula
24. črc 2008

Cifer, urcite jej maji v Ruzovem Panterovi na Krence i na Tomkaci 🙂 ja nakonec vybrala jiny a uz je doma 😵

cifer
24. črc 2008

katula: díky 🙂 nejsem přímo z Brna, ale Růžový panter vím kde je 🙂

katula
24. črc 2008

jo a na Tomkove namesti je jiny obchod, ne pobocka Ruzoveho pantera, napsala jsem to asi nesrozumitelne. Ten druhy obchod se jmenuje Baby Line (nekde se uvadi Kocarky Balli) 😉

elischqa
27. črc 2008

Mám zkušenost s Icon at a byla to NAPROSTÁ BOMBA... 😵

mirka755
10. srp 2008

ahojky není tu někdo kdo má zkušenosti s Bébécarem, ale s podvozkem typu Vector (přední natáčecí náprava kol). A máte některá tu hranatou korbu? Díky

betina
10. srp 2008

ahoj holky,

mirko, máš stejný dotaz 🙂 v pátek jsem si jej s MM vybrali, ale pize jsme jej zkoušeli v obchodě. Prodavačka nám jej doporučila jako nejlepší ze všech podvozků od Bebe Car, ale otázkou je, na kolik jej potřebovala prodat 😉 mně osobně se ten kočík zdá úplně super, ale zkušenosti nemám ☹

hanyka
17. srp 2008

Potřebovala bych poradit. Je podvozek STYLO AT houpavý s otočnými koly?

renata1979
19. srp 2008

ahoj,
jsem tu dnes poprvé a Bebecar je můj favorit. Nemůžu se ale rozhodnout mezi podvozly Stylo AT - odpružený podvozek s natáčecí přední nápravou a možností její aretace a Style AT - odpružený klasický podvozek bez natáčení. Mám totiž strach, že co se natáčí a aretuje se může jednou rozbít. Jakou máte zkušenost vy? Pokud někdo vybíráte tento kočárek, jaká vám přijde barva G811 černý se světlým vzorem?

betina
21. srp 2008

renata,

ta barva, kterou píšeš je rovněž naším favoritem. nevím, jestli jsi viděla kočík zblízka, ale je úžasnej, protože ty jakoby bílý ornamenty nejsou bílý, ale házejí takový odlesky do fialova.

je kásnej!!!

therezka13
21. srp 2008

Tak jsem pořád doufala, že se nám podaří ještě jedno mimi, ale ne a ne. Takže jsem si doma "sušila" kočárek Bébécar Style AT v béžovo- khaki barvě pěkně dlouho- malá už jezdí na kole... 🙂 Byl moc bezva, kdo ho chce, prodám ho za 2000,-, ať mi už doma nezavazí. Třeba tím přivolám štěstíčko 😉

betina
21. srp 2008

therezko,

nemáš prosím nějakou fotku anebo jinak...máš hlubokou korbu a sporťák nebo jen hlubokou korbu?

děkuju

therezka13
21. srp 2008

Ahoj Betino, zkusila jsem něco najít v rodinném albu, ale su úplný chaotik a mám děsný binec ve fotkách. Ale něco jsem dala do alba

renata1979
24. srp 2008

Beti,
jeste dotaz k te barve G811, nikde jsem ji nevidela nazivo - vnitrek kocarku (vany a strisky) je v bile barve? a vne ty dva pruhy a ornamenty jsou sede nebo bile a odlesk je fialovy jak rikas? A pujdete do nej, protoze cas se nam krati, rijen je tu coby dup 🙂

rico
26. srp 2008

Ahoj,
někdo se tu ptal na STYLO xSTYLE. Já mám Stylo a myslím, že je to lepší(alespon ve městě jo), kolečka i po 2 letech drží bezvadně.STYLE bych osobně doporučila těm kdo jezdí denně někde po lesích-je to fakt tank.
Jinak s Bebecarem jsem moc spokojená, není sice nejlehčí, ale myslím, že děti tam mají pohodlíčko.
Korbička je super velká s polohovacíma zádama-díky čemuž my jsme v ní vydržely do 9.měsíce.
Sporták , když jsem ho poprvé dala, tam jsem z něj byla neštastná, ale nakonec nám vydržel téměř do 2 let.
(ted jsem Beboš už schovala, malá je dlouhá a už v tom vypadá blbě)
Lonskou zimu (bylo jí 18 měs)v něm jezdila i s fusakem Aesthetic.
VECTOR AT-je v podstatě stejný jako STYLO AT, jen není tak měkce odpružený. S dítětem jsem ho nezkoušela.
Už nevím co napsat, tak se kdyžtak ptejte.... 🙂 🙂

anaconda
29. srp 2008

Ahojky holky.
Dostala jsem nabídku koupit kočár bebecar racer na dvojím podvozku, s hlubokou i sportovní korbou a autosedačkou za cenu 6 800,-Kč. Foto mám ve svém albu a Vás prosím o radu, jestli se mi investice do tohoto 1 rok starého kočárku vyplatí.
Předem děkuji. 😉

kajouska
30. srp 2008

Ahoj mamky čekatelky!
Před rokem jsem měla plnou hlavu výběru kočárku pro očekávané miminko stejně jako Vy teď. Kočárek měl mít prostornou vaničku, stabilní, pevný, houpací podvozek s nafukovacími koly. Chtěli jsme miminku zajistit pohodlí na cestách v zimním období, později v terénu, To všechno (po velmi pečlivém výběru a zpovídání maminek s kočárky) splňuje Bebecar Stylo AT. Natáčecí přední kola se všem chůvám i chůvákům velmi osvědčila. Chce to jen chvilku cviku. Prostorná vanička bezproblémů pojala celou zimní výbavu (deku, klasický fusak-beran i nakulmovanou zavinovačku). Barvy kočárku neblednou (béžová s hnědými a oranžovými doplňky). S odstupem času můžu říct, že kočárek naplnil naše požadavky, s jeho používáním nemáme problémy. Šla bych do něj znovu.
Bohužel nastává smutná chvíle se ním rozloučit. ☹ Třeba najde útočiště u některé z Vás. Ráda poskytnu bližší inforace i foto.
P.S. Maminky, ideální kočárek neexistuje. Nejdokonalejším a nejkrásnějším prvkem jakéhokoliv kočárku bude
Vaše děťátko!!! 🙂

rico
31. srp 2008

Anacondo,
koukala jsem na ten kočár v albíčku, a já Ti nevím.
Když už máš mít dva podvozky, tak bych volila jeden robustní, a jeden spíše golfový-na krátké cesty a tak.
Sama to tak chci u druhého dítka-pořídit asi podvozek R versus.
Ta tříkolka co máš na fotce se už nevyrábí(nebo nedováží-to nevím) a vím, že občas zlobilo to přední kolo.
Přeju šťastný výběr!!!!!A dej vědět, jak jsi se rozhodla!

anaconda
2. zář 2008

Rico,
díky za radu a výsledek samozřejmě sdělím v pátek, až to všechno uvidím na vlastní oči 😉