Kočárky Bébécar. Máte nějaké zkušenosti?

maly_strom
13. srp 2007

Ahoj maminky, právě vybíráme kočárek a je to docela dřina🙂
Hodně se nám líbí kočárek od firmy Bébécar, podvozek Stylo AT. Chtěla bych se zeptat na Váš názor na tento kočárek, jeho výhody a nevýhody.
Jelikož plánujeme druhé mimčo zhruba za 2 roky, tak bychom tento kočárek rádi využili i pro druhé mimi.
Budu ráda za jakoukoliv reakci.

permonik7
6. říj 2010

@pet.s To znám, my nesměli ven 2měsíce a to bylo teda kruty... Tak ať to rychle uteče😉

pet.s
6. říj 2010

@permonik7 a proč jste nesměli ven?

permonik7
6. říj 2010

@pet.s Protože se Lukášek narodil o Vánocích a strašně mrzlo a pak ve 3 týdnech musel na akutní operaci, takže jsme byli nejdřív v nemocnici a pak doma na antibiotikách. Neměli jsme to vyloženě zakázané ,ale nedoporučili nám to. Operace byla závažná, byl v ohrožení života, tak jsme jejich nedoporučení brali opravdu vážně. Tak jsme se jen doma těšili, až půjdeme ven. Vlastně jsme Bébécar poprvé provětrali den před tím, než jsme ho vezli do nemocnice....

zanet2009
7. říj 2010

@permonik7 moc děkuji,musím to nastudovat. netušila jsem, že je podvozek stylo a stylo at-že je tam rozdíl v kolech(plastová a nafukovací).

zanet2009
7. říj 2010

ještě jsem se chtěla zeptat, na podvozek lze asi nasadit pouze autosedačka od bébécaru,že? Ta easy maxi 0+ asi není maxi-cosi,že?

permonik7
7. říj 2010

@zanet2009 V podvozcích jsou rozdíly jednak v kolech - plastová, nenafukovací nebo nafukovací a pak ještě i v tom, zda má podvozek natáčecí nápravu. Ta je nezaplatitelná😉 A s autosedačkou neporadím, měli jsme Bébécar, ale zkus napsat výrobci, zda neexistují nějaké adaptéry, třeba poradí😉

quetinka28
24. lis 2010

my máme stylo at a je to úžasný kočík,nám sadol ako uliaty 🙂

latunka
26. lis 2010

ahoooj 🙂 tak předně přidávám svou spokojenost s kočárkem bébécar - máme stylo at a je to fakt luxus 😵 Moc příjemně se s ním jezdí, korba je prostorná, krásně houpe, skládání do auta je otázka chvilky (a to musim sundavat všechna kolečka - máme u auta blbej rozměr "nakládacího otvoru",takze kdyz jsem tam tahala podvozek i s kolama,tak jsem ničila jak kočár,tak auto 😝 ) - je sice trochu tězší,nez třeba x-landery (s tim můzu srovnávat),ale neni to nic co by se nedalo zvládnout, já to naopak ocenuju,protoze bydlíme na venkově a drandim většinou po lese a po polnačkách a krásně kočárek "sedí" na cestě, právš zminovany x-lander poskakoval jak hopík 😝 Sportovní nástavbu ještě nemáme ozkoušenou,pravda je,ze vypadá uzší,ale jednak budeme ve sporátku na léto a taky stejně nejvíc zálezí na velikosti dítěte - sestřenka má patrona, vozí v něm 15měsíčního kluka úplně v pohodě,druhá sestřenka má ten samej kočár,ale protoze má "obříka" tak měla uz v necelym roce co dělat aby se tam malej vlezl s fusakem 😝 😉 Ještě doplnuju,ze autosedačka má naprosto jednoduchy systém zapínání,nedá se na tom na nic zkazit a opět je to připnuté během chvilky 🙂
A ted mám dotaz - holky poradte,jak se sundavá boudička z hluboké korby? Potřebuju vyprat potahy a nedaří se mi na to přijít 😅

merssii
28. bře 2011

Ahoj maminky, vybírám taky bebecar, ale mám malý dotaz. Prcek se narodí v červnu a chtěla bych ho vyvozit v hluboké korbě ještě během zimy.... aspoň do února - března. Samozřelmě záleží jak velké se mimčo narodí, ale myslím, že moc velké ne. Myslíte, že je korba dostatečně velká, aby se mi tam do toho března vešlo?

kyti75
28. bře 2011

Ja mam taky cervnove mimi, v pul roce mel 8,60kg a v korbicce byl v berancim fusaku do 8mesicu. mam podvozek stylo At a je fakt super.

beisis
4. dub 2011

Ahoj chci se zeptat přemýšlíme nad bébecar, ale chceme ho nakombinovanou dopravu. Protože tady je les a louky, takže potřebujeme, aby obstál v terénu a zároveň, aby se sním dalo jezdit i pohodlně po městě a hromadnou dopravou. Máte to taky takhle někdo? Jste spokojené?

vacek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
megi24
30. srp 2012

Tak koukám,že můj problém se změnou barvy korbičky kočárku není náhodný.Marnou snahu o reklamaci po třech měsících používání mám již za sebou.Přesto jsem rozhodnutý uplatnit své práva spotřebitele jinou formou.S prodejcem není rozumná řeč a já nevidím důvod,jezdit s ošuntělím kočárkem za tyto peníze.Pokud má ještě někdo podobné problémy a nechce se smířit s tím,že by měl jezdit s kočárkem pouze v noci a nebo raději vůbec,tak se prosím ozvěte....tanej@seznam.cz........nenechme si vše líbit

citun
1. zář 2012

Máme sporťák s podvozkem Racer-trojkolka.Jak už tady kdysi psala jedna maminka,je to tank,projede všechno.Horší je to s přepravou,je dost těžký.To jsme,ale vyřešili golfkami.Kočárek jsme koupili už jetý,po dvou dětech.Je po technické stránce v perfektním stavu,tak si myslím,že to mluví za vše. 🙂 🙂

haslerkasladka
10. led 2013

Objednali jsme si kočárek Komplet privé s podvozkem Stylo class. Design krásný, kočárek těžší, to je pravda, ale v porovnání s jinými kočárky mi přišel perfektní - prostorný, stabilní, hezky houpal. Vyzkoušet jsme ho ovšem nestihli. Právě se ho snažím reklamovat, protože ten podvozek je celý nakřivo. Paní ve VISPA Náchod, což by měl být distributor pro ČR, byla při ohlášení problému dost nepříjemná a nakonec mě v podstatě nazvala potížistkou. Tak jen doufám, že to s tou reklamací klapne. Cena kompletu byla sice opravdu příznivá, ale odůvodnila mi to tím, že jde o loňskou kolekci, ne o vadné zboží. Bohužel jsem si podrobné informace přečetla až doma, takže informace typu, že se u kočárku pod 5 stupňů poškozují plastové součásti a na sluníčku bledne, jsou další věcí pro kterou jsem se utvrdila, že to není kočárek pro mě. Ale strašně mě to mrzí, hezčí jsem prostě neviděla.

rezetka
20. bře 2013

Děvčata, mám Bebecar STYLO AT z roku 2008. Neměla jsem k němu autosedačku, potřebuju vědět, jestli na podvozek jde připevnit každá originální bezadaptérová autosedačka???

janinka4
1. dub 2013

@rezetka,hezky večer chci se zeptat zda maš pevny podvozek nebo z natačeci napravou,na upevněni autosedačky byli jine rozměry,ja mam kočarek Bebecar stylo class a pasuje mi tam autosedačka z kolekce Bebecaru 2010,hezky večer Jana

janinka4
23. dub 2013

Hezky den maminky a budouci maminky,jestli se některa rozhodujete koupit kočarek Bebecar Stylo Class,dějte vědět.Mohu nabydnout zanovni za super cenu hezky den přeje Jana.

lucinka.s
31. říj 2013

Ahoj holky, máte některá zkušenosti s kočárky Bébécar, konkrétně s vaničkou Maxibob a podvozkem Stylo Class? Budu ráda za každý postřeh nebo radu 😉

karloska15
8. lis 2013

Dobrý den, uvažuji o kočárku IP OP EVOLUTION, tak sem se chtěla zeptat, jestli někdo z Vás má s ním zkušenosti. Děkuji

ssunshine1
3. led 2015

Ahoj holky.Začínám se pomalu poohlízet po kočárku. Vyběr jsme s manželem zužili na Bébecar IP OP evolution vs. Quinny Buzz 3. První zminovany se nám líbí mnohem více designove,je vsak težší. Budu vdečná za jakékoli Vaše názory,rady a tipy emoticon Předem dekuji ;)

809
18. únor 2015

Ahoj všem. Nedá mi to a musím napsat názor.Bebecar máme doma. Hrozně jsem si ho přála,ale byla to má velká chyba. Používáme ho 8 měsíců a začala se nám loupat barva na konstrukci. Bylo mi zděleno, že jsem ho neudržovala dle návodu.Což v podstatě znamená po každé jízdě otřít vlhkým hadříkem,osušit . Takže reklamace nepřichází v úvahu. Měla jsem si koupit levnější a mohla jsem ho každý rok měnit. Člověk se stále učí. Pěkný večer

arien_black
1. bře 2015

@809 a jaký typ kočárku máš?

včera jsme si byli kočárky obhlídnout. Bébécar IP-OP se mi moc líbí, ale nemůžu najít nikde žádné recenze. Stojí poměrně dost peněz, tak stále rozmýšlím jestli ano nebo ne..

veeeraf
1. bře 2015

Bebecar má nejlepší hluboký vany, dcera v tom ležela ještě v 10 měsících..sportovní kočáry už takový terno nejsou.

809
1. bře 2015

@arien_black Máme čtyřkolku style AT. Jsme jinak spokojeni, jen bych nekoupila chromovy podvozek. Hluboká korba super dceři je 9 měsíců a jezdíme i s fusakem. otáčecí kolečka super do města i terénu. Jen ta reklamace mě fakt naštvala. Tak uvidíme.

sarkav
1. bře 2015

já jsem bebecar měla, koupila jsem už použitý, odvozila v něm svoje dítě a prodala kamarádce, tak v něm odvozila své dítě a prodala ho dál a paní v něm vozí dodnes a kočárku nic není......já jsem teda nechala ušít nový potah na boudu a nánožník protože původní byl vyšisovaný,ale to je vše co se na kočárku dělalo......za mě doporučuji, neměl žádnou vadu, ráda jsem ho vozila 😉 🙂

blka
1. bře 2015

@veeeraf @809 @sarkav A jak je to s tou váhou kočárku? Fakt je to tak cítit? Mně se strašně zalíbil kvůli tomu, že je houpací, ale zároveň natáčecí už s 1. synem a chtěla bych si ho koupit. Ale narazila jsem na tu váhu a mám z ní strach. Tady v obchodech nikde není ☹ .
@809 Chromový myslíš ten stříbrný?

arien_black
1. bře 2015

ty klasické houpací jsou moc krásné, včera jsem ho viděla v obchodě. My uvažujeme na IP-OP - s kočárem budu jezdit ve městě a navíc máme malé auto, takže potřebujeme něco skladného.

@809 ten chromový bys nekoupila kvůli tomu, že se oloupal nebo ještě z nějakého dalšího důvodu?

sarkav
1. bře 2015

@blka tak mě zase nějak těžký nepřišel, vozil se mi dobře 😉

scvrcek
2. bře 2015

@blka mela jsem bebecar stylo class, tezsi byl, ale bylo to znat jen pri nakladani, pri jizde ne... Jezdilo se mi s nim dobre, byl nadherny, opravdu stylovy. Sportak jsem si koupila hartan trikolku, kvuli obratnosti...