Kočárky Bébécar. Máte nějaké zkušenosti?

maly_strom
13. srp 2007

Ahoj maminky, právě vybíráme kočárek a je to docela dřina🙂
Hodně se nám líbí kočárek od firmy Bébécar, podvozek Stylo AT. Chtěla bych se zeptat na Váš názor na tento kočárek, jeho výhody a nevýhody.
Jelikož plánujeme druhé mimčo zhruba za 2 roky, tak bychom tento kočárek rádi využili i pro druhé mimi.
Budu ráda za jakoukoliv reakci.

ladylavender
8. led 2010

Děkuji za informaci. A omlouvám se za všeobecnou formulaci "chromový" 🙂 Trochu jsem se začala zajímat a zjistila jsem, že téměř všechny typy podvozků nabízí Bébécar i v chromovém provedení. Což je naprosto úžasné 😀

Tak tedy zaujal mne kočárek Stylo Class - pokud má někdo osobní zkušenosti, prosím napište.

Díky, díky...

danca82
24. led 2010

Ahoj, najde se někdo, kdo si k podvozku Style AT (houpací bez natáčecích kol) kupoval skejtík pro větší dítko? Potřebuji poradit, jaký vybrat, nevím totiž, jestli při uchycení nebude vadit ta klasická brzda..
Díky za rady 😉

jafulka
1. únor 2010

Ahoj všem, vím, že to sem nepatří, ale právě prodávám kočárek. Třeba by měl někdo zájem stačí napsat do IP. Jana
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30430304&tab=1

danca82
11. únor 2010

Opravdu se nenajde nikdo, kdo by si k bebecaru kupoval babyskate?

pet.s
20. čer 2010

Holky nemáte někdo bébécar vector at? Zajímají mě zkušenosti, názory, recenze. Poradte jakou barvu, aby nešisovala. Děkuji

permonik7
12. črc 2010

@pet.s nemám teda vector at, ale stylo at, ale s barvou jsme naprosto spokojeni, nešisuje vůbec, jezdíme 7.měsíc a pořád v hluboké korbičce a ani komáři a mušky na tuto barvu nejdou🙂
http://www.detatko.eu/Fotografie/Zbozi/250px/c6...

pet.s
14. črc 2010

@permonik7 - fakt? i takhle tmavá barva? no to by bylo fajn. Já bych chtěla asi tuhle barvu.
http://www.bebecar.cz/kocarky_barvy.html#

permonik7
14. črc 2010

@pet.s ta vypadá moc krásně, když nbude na sluníčku žloutnout, tak by mohla být i praktická😉 Mně se ten nánožník hodně špinil jak jsem jezdila výtahem a pokládala na něj tašku.
Tajně jsem doufala, že ta tmavá šisovat nebude a fakt je pořád stejná - porovnávám se sportovní nástavbou, kterou zatím nepoužíváme🙂
Jinak hodně ten barevný výběr okleštili, když jsme ho vybírali my, bylo těch barev strašně moc, teď je jich fakt jen pár a když chceš korbičku typu G nebo K, tak ta co jsi vybrala j nejhezčí 😉 😉 A s kočárkem se jezdí teda luxusně, každej je hotovej, kolik tam má malej místa a to je fakt dlouhán, má tam opravdu pohodlí, není to jen designový kočárek, ale je fakt dělanej pro pohodlí miminka i maminky😉

pet.s
14. črc 2010

@permonik7 to jsem ráda, že mi to říkáš, já pořád váhám mezi mutsy urban rider next a nebo bébécar vector at. Jenže Mutsy se nám nevejde do auta. takže bud nové auto a nebo menší kočárek 😀
To co jsme vybrala je korbička E, mně ty G a K přijdou moc bachraté. já raději rovnější tvary.

permonik7
14. črc 2010

@pet.s tak to je na vkusu, já jsem taky na rovné tvary a zrovna jsem ho viděla naživo a nenadchl mě s tou korbičkou E, proto jsme šlinakonec do té co máme😉 Jinak co se týká výběru, na Mutsy si hodně holek stěžovalo, že má pitomý sporťák, který nemá polohování až do lehu a je úzký a je spíše designový než pohodlný pro dítě. Chce to určitě pozkoušet v reálu, jak se s ním manipuluje a tak. I tady na fóru jsou témata k Mutsy😉 Mně se na něm líbí ten podvozek, ale to je tak všechno.To moje natáčecí náprava umí stejná kouzla😉
Jo a my cestování s náším kočárkem pořešili tak, že jsme pořídili druhý podvozek z druhé ruky - tříkolový za 500 a ten máme jako cestovní - máme totiž třídvéřovou 206 a máme ho v kufru pořád. Je to ideální stav, ať kamkoli jedeš, popadneš autosedačku s mimčem a pak si ji jen nacvakneš na podvozek a jedeš. Když jezdíme teď v horku, tak vezím sportovní nástavbu, v autosedačce se strašně potí a fakt si chrochtám, jak to máme vymyšlené, že můžu jet sama kdy chci a nepotřebuju tahat deset věcí a nic skládat do auta🙂

pet.s
20. črc 2010

tak jsem objednala Bebecart vector AT s hlubokou vanou E917. Tak pak napíši zkušenosti. 😉

venuss
22. črc 2010

ahoj holky,mám kočárek bebecár.chtěla bych se Vás zeptat a poprosit (těch, co už kočárek mají) kolik cm jim měří sportovní verze.zajímám se o šířku.Na internetu jsem se dočetla,že měří 34cm,ale zajimalo by mě,kolik Vám měří ve skutečnosti.

quetinka28
23. črc 2010

ahoj,šírka je tak 44cm 🙂

pet.s
10. srp 2010

tak holky posílám fotku kočárku

sonikyti
13. srp 2010

@pet.s vypadá krásně🙂

sonikyti
14. srp 2010

@pet.s ještě se zeptám, jak to vypadá s těma dírama po stranách boudičky (jak psaly holky loni a předloni) při sklopení sport. nástavby do úplnýho lehu? docela mě to vyděsilo... 😖 jinak o něm taky uvažuju, jen na podvozku Style (bez natáčecích kol)

pet.s
14. srp 2010

sportovní nástavbu nemám..my máme zatím jen hluboký.Sporťák budu řešit až na jaře. ale v krámě mi myslím ukazovala, že to jde až do lehu,ale abych nekecala.Já těch kočárků zkoukla plno. Jaké díry po stranách boudičky? Jdu se na něj kouknout.

permonik7
3. říj 2010

@pet.s krásnou barvičku jsi vybrala🙂 A mooc gratuluji k Terince 😵 Moc jsem ti to přála a těším se na další fotečky.

S tím sporťákem mají holky pravdu, když položíš záda úplně do lehu, tak na boku jsou díry mezi boudičkou a bočními opěrkami. To se týká ale jen sportovní sedačky, v hluboké není co řešit. Zatím nám to nevadilo, v létě to bylo spíš k užitku a teď už v kočárku nespinká, tak mě to vůbec nějak nepřišlo. Jsou tam ale takové "uši", které se dají zvednout a ty díry se nimi zadělají. Jediné co mi trochu vadí, že nemůžu sehnat originál zimní fusak na sportovní sedačku Bébécar. Snad se někde nějaká objeví.

Napiš jak jsi spokojená a měj se moc krásně🙂

permonik7
3. říj 2010

@venuss a zajímá tě vnitřní rozměr nebo vnější? Taky je ta sedačka dole širší a zádová opěrka užší. Tak sedací část má vnitřní šířku 35cm a zádová 30cm.

venuss
4. říj 2010

@permonik7 ja uz jsem si to zjistila a zda se mi to na zimu pro rocní dítě úzký,ta sportovní korba

permonik7
4. říj 2010

@venuss Hodně teda záleží na proporcích mimča, protože my třeba jsme dlouzí, ale hubení, pořád jezdí ve vajíčku v autě i v bundě, kam se spousta dětí nevejde už v pár měsících. Takže nejlepší je zkusit. Taky se mi rozměry zdály málo a byli jsme srovnaní s tím, že koupíme jiný kočár a zatím to vůbec není třeba( L. bude mít 10 měsíců)😉 Spíš to vypadá, že budem kupovat golfky, když si tak spokojeně chodí kolem nábytku😀

To zkoušení naživo bych vůbec nepodceňovala, protože mně naprosto nadchl kočárek Maxi Cosi Mura, ale jen do té doby, než jsem ho viděla a osahala naživo.
Toš tak asi🙂

zanet2009
4. říj 2010

Ahojky!
Zaujala mě tato varianta kočárku:
http://www.bebecar.cz/detail_style_at.html

Máte ho některá? Můžete mi napsat klady a zápory? Jaké autosečky lze nasadit na konstrukci?Jenom Bébécar nebo i jinou?

a tahle varianta:
http://www.bebecar.cz/detail_stylo_at.html

Mimčo čekáme začátkem března, to už by na zimu asi muselo do sporťáku,že?

Nevíte, kde se dají tyto kočárky omrknout naživo? Jsem ze severních Čech...

venuss
4. říj 2010

@permonik7 Ještě se zeptam, divala jsem se na sportovni korbu v obchode kdyz tu korbicku dam do uplneho lehu, mam dojem,ze je trochu z kopecka (hlavou dolu).Je to jen dojem?

permonik7
4. říj 2010

@venuss To je určitě jen dojem, hlavičku z kopečka nemáme. Když sklápím zádovou opěrku, zároveň se mi její vrchní část trošku ohýbá a udělá za hlavičkou jakoby malinký polštář. Špatně se to popisuje. Tady na tom videu je to vidět někde od 2:44

https://www.youtube.com/watch?v=l4S3v8YI1uw

Vlastníme tuto verzi, jen s podvozkem stylo AT: http://www.detske-kocarky.cz/kocarek-bEbEcar-st...
Pokud neprodělal kočárek závratné změny, bude to stejné nebo podobné😉 Je to fakt zatím nejlepší kočár, jaký jsem měla v ruce.

@zanet2009 Koukala jsem, že v Chomutově je obchod, kde tyto kočárky prodávají http://www.detske-kocarky.cz/page_2.html Tak bych to zkusila tam😉 Autosedačku máme Bébécar-dostali ji v setu jako bonus ke kočárku a můžu ji jen vychválit. Malej je v ní doteď (má 9,5měsíce a 9,6kg) a v testech vycházela dobře. Navíc má zvýšenou ochranu proti bočnímu nárazu. Super jsme využili právě ježdění jen s autosedačkou a podvozkem - na autosedačku jsme teda dostali i boudičku a nánožník. Jestli jdou i jiné, to netuším.
Co se týká toho podvozku, já radím rozhodně jít do natáčecí nápravy. Doceňuju to až teď, kdy má malej skoro 10kg a natahám se ho doma dost, je to fakt velká úleva, nemuset při každém sebemenším zatáčení zvedat celý kočár. Navíc kola jdou zaaretovat a chová se pak jako klasický kočár. Nemluvě o tom, že v sobě skrývá výhody tříkolky a je to stabilní čtyřkolka😉
A jestli bude v zimě ve sporťáku, to těžko říct, my jezdili v hlubokém 9měsíců a pořád se tam vejde, ale už chce koukat ven, tak jsme nedávno přesedlali na sporťák. Prostornější hlubokou korbu jsem naživo neviděla - mluvím tedy o té oválné, ta hranatá je užší, na délku tuším stejná.
Omlouvám se za délku příspěvku,snad to někomu pomůže při výběru😉

venuss
5. říj 2010

@permonik7 Děkuji za odpověď. 🙂

zanet2009
5. říj 2010

@permonik7 děkuji za odpověď, a když se ty přední kola zaaretují,tak i přesto kočárek lze houpat jako klasický houpací?

zanet2009
5. říj 2010

a ještě jsem se chtěla zeptat, jaký je rozdíl mezi korbičkama? nějaká G,K a snad ještě jedna 😕

permonik7
6. říj 2010

@zanet2009 Ahojky, jasně, aretace kol nemá na houpání žádný vliv😉 A co je obrovské plus, že to aretování předních kol ovládáš jednou nohou. To jsem u žádného jiného kočárku neviděla, u všech ostatních musíš zastavit, přejít k přední nápravě a pak aretuješ nohou nebo rukou. Tady aretuješ z místa, kde normálně vezeš kočárek. Dole je na pravé straně brzda a na levé straně aretace přední nápravy. Naprostý luxus a přepínáš si jak potřebuješ. Korbičky jsou G, K, S a E. Mrkni sem, dole je to i s obrázkama: http://www.bebecar.cz/kocarky_podvozky.html Každá jinak vypadá. G a K jsou oválné a jsou od pasu rozšířené, E je taková hranatá a S je taková retro.

permonik7
6. říj 2010

@pet.s Ahojky, tak co, už kočárkujete? A spokojenost? Mějte se krásně a opatrujte se všichni i s miminečkem 😵

pet.s
6. říj 2010

@permonik7 zatím ne, malá ještě nesmí ven. nemáme ještě 2,5 kg, ale už jsem celá nadržená až nás pustí. 😀