Kočárky Bébécar. Máte nějaké zkušenosti?

maly_strom
13. srp 2007

Ahoj maminky, právě vybíráme kočárek a je to docela dřina🙂
Hodně se nám líbí kočárek od firmy Bébécar, podvozek Stylo AT. Chtěla bych se zeptat na Váš názor na tento kočárek, jeho výhody a nevýhody.
Jelikož plánujeme druhé mimčo zhruba za 2 roky, tak bychom tento kočárek rádi využili i pro druhé mimi.
Budu ráda za jakoukoliv reakci.

blka
2. bře 2015

@sarkav @scvrcek Děkuji. Cestovat asi moc nebudu, takže to mi až tak nevadí a jednou za čas to zvládnu. Sporťák jsem si taky říkala, že bych si pak koupila jiný.

809
2. bře 2015

@arien_black Ano nekoupila bych ho, ze se loupe a to ta letošní zima nicmoc nebyla. Prý je ten chrom nejnáročnější na údržbu, což jsem nevěděla. Ale znamkupu lidi co maji chromovyz tržnice a jsou ok i po zime. Člověk se stále učí. Přejí šťastný výběr.

arien_black
2. bře 2015

@809 no ono to může být asi i kus od kusu, ale je pravda, že loupat by se to nemělo. No uvidíme... 🙂

scvrcek
2. bře 2015

My meli chromovy a neloupal se..

809
3. bře 2015

@scvrcek A můžu se zeptat jak jste ho udržovala? Mě pán řekl ,že je to mou špatnou péčí. 😠 Fakt mě to štve a chci se bránit. Hlavně to nejsou nejlevnější kočárky a tak jsem si myslela, že vydrží.

scvrcek
3. bře 2015

@809 nijak... Jednou za cas jsem ho umyla vodou s jarem, hlavne kvuli kolum, ty byli jsou hned spinavy...

809
4. bře 2015

@scvrcek Děkuji za odpověd. Tak to máme asi nějaký vadný kus. Je to pešek. 😒

izabellanella
14. srp 2015

Zdravím maminky, tak já mám momentálně několik dnů do porodu dcerky. 🙂 Doma už mám odvožené tři větší kluky12,11,8 a holčičku5. 🙂 Vždy jsem měla tendenci kupovat moderně působící kočárky a na každé dítě mít min. dva nové a nakonec jsem nikdy nebyla zcela spokojená- hlavně s kvalitou to vázlo. Tentokrát jsem si řekla, že dám přednost klasice a doma už na Biancu Michelle čeká Bebécár stylo class v limited edici v černé kůži. 🙂Za cenu víc než krásnou... byl to kočárek z výstav a tak nás vyšel pohádkově pač byl vystaven a ač je neponičen 🙂 Nikdy se nám černé kočárky moc nelíbily, ale musím říci , že tento díky tomu, že je uvnitř zcela vše v bílé barvě a má i bílá velká kola na capucino konstrukci vypadá opravdu luxusně a nikterak smutně. 😉 A růžovou to oživne.-) Navíc nám přišlo fajn ,že se dá krásně udžovat např .ubrousky na kůži a nikterak se nevyšisuje .Náprava je natáčecí, tak jsem zvědavá až prvně vyrazíme ven jak to pojede 🙂 Dokoupila jsem k němu pouze slunečníček, a neoriginál kabelku z černobílé kůže, která ale vypadá naprosto elegantně a jako origoš se tváří 🙂 Do kočárku jsem objednala peřinky s perlama až z Anglie, které mají malé princezny a u nás se téměř nedají nikde koupit. 🙂Což bylo tedy drahé, ale vypadá to opravdu překrásně a ne kýčovitě. No a z perel jsem na boudičku vyrobila decentní ozdobný řetízek... mě přišlo, že se žádná opičárna k takovému klas. kočáru nehodí. 🙂 a abych nezapomněla , tak na zimu jsem koupila z galanterie kožešinku v bílé barvě , kterou ozdobím na zimní měsíce boudu a slídu. A také rukávník v bílé kůži s kožíškem. Kočárek plánuji používat co se malá vejde a pak prodat a rovnou jít do golfáčků. 🙂 Přeji všem maminkám , aby spokojeně vybrali jako já.

agittka
6. lis 2015

Ahoj holky, mám takový dotaz - přiznejte se, která z vás přišla na to, k čemu je nejen na Bébécar Stylo at to červené tlačítko na rukojeti? 😀 přemýšlíme, zkoumáme, a nepřišli jsme s kamarádkou na tu správnou funkci 😠 Děkujii

nikolahola
21. lis 2015

Ahoj holky, mam dotaz na majitelky 1- az 2letych kocarku Bebecar. Jste spokojene, vse funguje, jak ma? Ja mam totiz stolety bebecar (zdedila jsem ho po dvo kamaradkach ajejich peti detech), ktery je dodnes uzasny a drzi a funguje. Jen uz ma holt najeto, tak bych pro mimi chtela novy. Ale v obchode mi rekli, ze se Bebecar za ta leta docela pohorsil - v kvalite i v rozmerech. Je tu nekdo, kdy by dal do placu zkusenost napr. s rok starym kocarkem - s krobou i vanou? Jinak ja mela stylo i ip-op, ted bych sla asi do ip op ap.

lenquita
27. lis 2015

Ahoj,
já odjezdila dvě děti ve Stylo AT.
Kočár je to super, pokud hledáš něco velmi stabilního, pohodlného pro dítě, jezdí se s ním opravdu dobře.
Při jízdě váhu kočárku necítíš. Kola jsou velmi kvalitní, na každé dítě bylo potřeba dofouknout kola jen 1x.
Kola s areatací jsou super, ale není to trojkolka nebo zcela otočná kola (při couvání je někdy potřeba nadzvednout).
Skládání je OK, někdy při menším autě jsem musela dávat zvlášt korbu a zvlášt podvozek.
Později okolo 1 roku jsem na kratší cesty autem měla golfky.
Tak stastný výběr

lenquita
27. lis 2015

Ještě co se týče "trvanlivosti" kočárku.
Jediná vada po dvou dětech byla lehce šislá bouda-měla jsem vínovo-černý.
Ted v něm bylo odvozeno další děcko, takže za mě opravdu super.

lenquita
27. lis 2015

Agitko-červené tlačítko je na skládání kočárku 😵

arien_black
27. lis 2015

Já mám IP-OP, jezdím s ním půl roku a zatím jsem spokojená. Je to kočár do města a s tím jsem ho i kupovala. Nicméně i lehký terén zvládne. Celkem dobře se mi ovládá i jednou rukou - to když mám v ruce třeba kafe 😀 Když jsem okoukávala nějaké jiné kočárky od kamarádek, tak mi přijde, že naše korbička je celkem velká. Teď v půl roce tam byl malý poprvé ve fusaku a dobrý, ještě se vejde. Co je super, tak je hluboká stříška. V létě tam tolik nesvítilo sluníčko. A super je i větrání v boudičce, to jsme dost využívali.

agittka
27. lis 2015

@lenquita Dííky, už jsme na to přišli.. Maminka, od které kamarádka kočárek kupovala, ho skládala bez pomoci toho červeného tlačítka... a ejhle, ono to s tím červeným tlačítkem jde jednodušeji 😀 (asi výrobce ví, proč ho tam dává 😝 )

mitchie
23. únor 2016

Dámy, nevíte kde sehnat kolečka Bebecat Vector AT za kloudnou cenu? 🙂 nebo alespoň nový plášť. Přímo Výrobce chce 600,- za jedno kolo :/

veeeraf
24. únor 2016

ženy bebecar a dětský skate?? jaký?

violaceus
15. bře 2016

@arien_black Dobrý deň. Uvažujem nad športovým kočíkom ip op, no potrebujeme aby kočík zvládosl aj nerovný terén. Môžeme ti prosím povedať či sú odpružené všetky 4 kolesá?

arien_black
15. bře 2016

@violaceus Máme typ z roku 2014 a "odpružené" jsou jen zadní. A odpružené jen v uvozovkách... dají se nastavit dvě tvrdosti. Ale i při tom méně tvrdém to není žádné velké houpání. Myslím ale, že to mají stejně řešené i teď.
Záleží, v jak nerovném terénu budeš jezdit. Lehčí terén určitě zvládne. Když byl syn miminko, tak v něm v terénu dost nadskakoval, ale nějak mu to nevadilo. Teď když už je těžší, tak neskáče 🙂 Jezdili jsme i ve sněhu a taky se to dalo.
Jinak já jsem s kočárkem spokojená... syn má 9,5 měsíce a stále jezdíme s hlubokou korbou. Boudička je hodně hluboká, takže v létě tam nesvítilo sluníčko. Má větrání, což bylo super v létě a teď to taky využíváme - syn jezdí na břiše a má rozhled.

valeryna
26. dub 2016

Ahoj všem, mám kožený bebecar stylo class v bílé barvě již 10 měsíců. Cestujeme téměř každý den autem, rozkládáme, skládáme...po 10 měsících používání je stále jako nový...jen pozor, podvozek je vhodný opravdu nejlépe na asfalt....neměnila bych ani za nic.Dcera měla v 8 měsících velikosti jako děti v roce a půl a stále se vlezla do hluboké korby...mám i sadu na převoz dítěte v hluboké korbě do auta...a doporučuji naprosto všem. Jediná věc..pokud máte 150 cm, tak tento kočár pro vás nebude úplně snado přenositelný..je opravdu hoooodně velký a těžký...(STYLO CLASS).Manžel má skoro 2 metry a jezdí s ním nadšeně. Je to jeden z mála kočárků, ke kterým se neohýbá 😀