Kočárky Bébécar. Máte nějaké zkušenosti?

maly_strom
13. srp 2007

Ahoj maminky, právě vybíráme kočárek a je to docela dřina🙂
Hodně se nám líbí kočárek od firmy Bébécar, podvozek Stylo AT. Chtěla bych se zeptat na Váš názor na tento kočárek, jeho výhody a nevýhody.
Jelikož plánujeme druhé mimčo zhruba za 2 roky, tak bychom tento kočárek rádi využili i pro druhé mimi.
Budu ráda za jakoukoliv reakci.

beatrice.h
13. srp 2007

Ahojky, tento kočárek máme doma - ale na podvozku RACER AT (trojkolka) a jsem s ní maximálně spokojená. Právě prodávám hlubokou korbičku barvičky z kolekce 2007 - G657 - je to nejprodávanější vanička a je hooodně hluboká na miminko v zimě - kdy ho tam máš dát ve fusaku. Pokud bys měla zájem, můžu ti ji prodat samostatně za rozumnou cenu - 2.800,-- + poštovné a můžeš si k tomu dokoupit jen podvozek a sportovní korbičku. Já jsem si sportovní korbičku koupila v černý barvě a je to jako bych měla sporťáček JANé SLALOM PRo. Jsem s hlubokou korbičku max. spokojená. Kdybys měla na cokoliv dotaz, klidně napiš. Hezký den Martina. 🙂

ikka
13. srp 2007

Ahoj, ja mam tiez bebecar Racer AT. Som s nim spokojna, zatial sa nic nepokazilo, je dobre odpruzeny, takze sa da dietatko aj pekne hojdat. No rozhodne to chce otacacie kolesa...neviem ako je na tom ten podvozok Stylo. No a uvitala by som aj prehadzovaciu rucku momentalne, ked nam slniecko svieti stale do tvaricky, no ale co uz...inak myslim, ze je to fajn znacka.

monkey1
13. srp 2007

beatrice.h, mohla by si prosim ta pomerat vnutorny rozmer vanicky? moc dakujem!

kamilecka
13. srp 2007

My mame kociarik Bebecar ale Style,starsi typ a je uplne super.

maly_strom
autor
13. srp 2007

Stylo AT(čtyřkolka) má přední kolečka s aretací - možnost zaaretování. Ta přehazovací ručka mi bude asi trochu chybět, ale bude to víceméně o zvyku.
Beatrice díky za nabídku, nám se líbí barvička C710, škoda, za tu cenu bych to brala😉
S tou sportovní sedačkou jste spokojené?
Jedinou výtku, kterou bych možná měla, je váha kočárku - podvozek 11,5 kg a vana 6,5 kg nebo sedačka 5,5 kg, což mi přijde docela hodně.
Ještě mě napadá, jak je to se skládáním? Dá se v pohodě složit, nebo s tím zápasíte?

yofresh
13. srp 2007

ahojky, známá ho má, konkrétně racerAT...No já z něj moc odvařená nejsem, zatáčí jí doleva a celá konstrukce mi příde vachrlatá. Když ho vezu tak se občas bojím, že mimi vyklopím...Daleko lepší mi přijdou jané.....ale nikomu nic nechci rozmlouvat..třeba má ten kočár jen blbě seřízený.... 😉

beatrice.h
13. srp 2007

Tu barevnou kombinaci máte taky pěknou. Taky jsem nad ní uvažovala. Leda si vzít hlubokou takovou a sportovní takovou. Váha kočárku tam není vůbec poznat. Taky jsem se rozčilovala, že je to těžký kočárek, ale vůbec - je to o zvyku. Jinak co se týče přehazování - minimálně jsem toho využila - snad jen 4x. Víckrát opravdu ne. Koupila jsem si naopak univerzální slunečník a tím ji stíním proti sluníčku. 🙂 Hluboká korbička je snad nejhlubší ze všech - vnitřní rozměr na délku má 73 cm a na šířku 35 cm. Skládání je ten nejmenší pb - jde to úplně hladce, a to my jsme jezdili na nákup se sestrou, která má o 5 týdnů starší holčičku než je naše a vozili jsme dva kočárky v Octavií - ne kombi, ale clasic. Třeba jen podvozek a autosedačku, a bylo to super. Hlavně se dívej, jestli to má aretovací kolečka - ty jsou k nezaplacení. 🙂

valdauf
23. srp 2007

Zdravim, taky mame kocarek Bebecar D740 uz od jara a byli jsem s nim naprosto spokojeni. Co se tyce funkcnosti kocarku je to bez problemů, pěkně se s ním jezdí, i když je těžší, ale kolečka jsou v pohodě. Jezdíme s ním hodně do lesa a do přírody a zatím se nám nikde nic nezničilo a neupadlo. Ale co by nas ve snu nenapadlo,ze se nam z cerveneho behem necelych 4 mesicu stane oranzovy.Hlavne strecha je totalne vybledla.Vypada jak po dvou detech a kdyz uz me na to zacali upozornovat i ostatni,rozhodla jsem se, ze ho musime reklamovat,ze to neni normalni.Za ty penize,ktere pro nas nebyly zrovna male,jsme ocekavali kvalitu...Zatim mame hluboky a korba je taky trochu vybledla,ale nedovedu si predstavit,az dame starou strisku na krasne novou sportovni nastavbu.Asi se budu dost stydet.Takhle nevypadaji ani nejlevnejsi polske kocarky po roce jezdeni.Dnes jsem potkala pani se stejnym problemem u Bebecaru ze stare kolekce a s reklamaci nepochodila ani u vyhr.prodejce.V navodu na pouzivani je vyslovene napsano,ze barvy muzou vyblednout a ze se potahove latky nemaji vystavovat primemu slunecnimu zareni.To mi u kocarku,se kterym jezdite venku,pripada jako hloupy vtip.Ale oni zrejme vedi,proc to tam pisou.Mate nekdo taky takovy problem????Jsme z toho dost nestastni. ☹

sju.v
4. říj 2007

Také uvažuju o tomto kočárku. Vlastně se rozhoduju mezi bebecarem a jané slalom, ale ještě máme čas se rozhodnout. Moje kamarádka má od bebecaru trojkolku z loňské kolekce a jediný problém co má, tak že se jí rozbila brzda (vinou její matky) a upadlo jedno kolečko, ale obojí se jim podařilo opravit doma. Na druhou stranu mu ale taky dává docela sadu (jezdí s ním na brusle, šílený terény v lese apod.), takže se nedívím, že jí trochu zastávkoval. Jediné co vadilo mě, když jsem si ho vyzkoušela, tak stabilita tojkolky. A to hlavně při najíždění na schodek. Měla jsem trochu obavu, že se převrátí, ale myslím si, že si člověk asi zvykne. Já v každém případě koupím čtyřkolku, mám v ní větší důvěru. Jen nevím který podvozek, jestli STYLO AT nebo STYLE AT, ten druhý pokud jsem to dobře pochopila má větší úložný košík, ale obávám se, že nemá natáčecí přední kola a nevím, který z nich pruží a kterým se dá jen vrtět do boku. Tak kdyby jste některá věděla jak to je, tak budu vděčná za info. Díky!! 😉

trencanka
4. říj 2007

Style AT nema natacacie predne kolesa, Stylo AT ma. Inak v nich nie je rozdiel, obidva podvozky maju nafukovacie kolesa. A odpruzene su obidva, takze obidvomi mozno babo hupat. mam to nastudovane, lebo sme ho tiez objednavali, akurat podvozok Stylo city.

sju.v
5. říj 2007

Díky moc, tak asi půjdeme do toho Stylo AT, ať se nám točí ty kolečka a stejně je i hezčí. Akorát ten košík.., ale to přežiju. 😒

jenniferka
8. říj 2007

ahoj mamicky,ma niekto skusenosti s golfacom babypoint astral?

marusinka
12. říj 2007

Ahojky, taky patřím k těm, kterým se líbí kočárek Bebecar Style AT. Ale bohužel jak jedna z vás tady napsala o vyblednutí barev, tak jsem se zkusila zeptat přímo na dovozce jak to je a oni mi to potvrdili. Prý to do návodu píší, aby nebyli obvinění z toho co klimatické podm. způsobí. A že prý je větší pravděpodobnost u červených a oranžových kočárků. Je to nesmysl, kočárek za takové peníze by měl něco vydržet. Po prvním mimi jsme (jiný) kočárek používali dva roky a můžu říct, že byl pořád takový jaký jsme ho koupili. Takže se ted budeme muset poohlídnout po jiné značce.

benedeta
27. říj 2007

ahoj, já jezdím s kočárkem Bebecar na podvozku Style AT od dubna a jsem moc spokojená. Tento podvozek jsem si zvolila kvůli odpružení a velkému koši. A protože máme barvu O731 z letošní kolekce, tak tam se žádné vyšisování neprojevilo, je to světlá barvička 🙂 Teď jsme ale zdědili tříkolku Quinny, takže začneme prcka vozit v něm. Ve fusaku už se nám do Bebecaru na zimu nevejde 😒 a tak se chystám můj milovaný bebecar prodat, i když jsem si ho původně chtěla nechat na druhé miminko.

zutom2
29. říj 2007

ahojky,od dubna máme kočárek bebecar ICON AT a jsme s ním spokojeni.Naší Naty se v něm moc líbí.Barva je v pohodě- máme béžovo sv.modrý a tm.modrý.Je dobře skladný,má docela velký košík.Je prostě super.

rezetka
4. bře 2008

Vybledl někomu třeba modrý kočárek? A jak je to s ICONem, má dobrou stabilitu?
A ruční brzdu má jen ICON At, že?

senja
4. bře 2008

Cetla jsem, ze podle Ceske obchodni inspekce na kocarku Bebecar byly zjistene vazne nedostatky (myslim, ze toxicky material).

maly_strom
autor
4. bře 2008

Rezetko slyšela jsem o vyblednutí pouze červeného a oranžového, jak už tu někdo psal.
My jsme pořídili Stylo AT (jak hlubokou vanu tak i sporťák), a má 3 nevýhody. Je docela těžký a když fouká vítr, tak nánožník(nevím jak jinak bych to pojmenovala) je docela malý,a dovnitř docela hodně fouká, takže musím brávat deku a u Stylo AT je malý košík.
Ale na druhou stranu zase spokojená jsem, houpá pěkně, stabilní je super. Asi každý kočár nějaký ty mouchy má.

Teď bych si asi koupila nějaký levnější hluboký kočár(stejnak v hlubokém budeme jezdit jen rok), a pak nějaký vymakaný sporťák 😎 Holt chybama se člověk učí 😝 😠 🙂

rezetka
4. bře 2008

Senja, pokud vím, tak se to týkalo jen jednoho typu Bebecaru, myslím Style.
Maly strom: Je těžký? Oni píšou, že s korbou má asi 14kg...ale o tíhu mi ani nejde, spíš o stabilitu. Mě se totiž líbí ta tříkolka. Fouká...hm...zas těžko říct, jestli nefouká i do jiných.
A já ho zvolila právě jako levnější variantu, takže ho asi sjedu v obchodě a uvidím, no.

klarka.ptackova
4. bře 2008

Ahojky,kamarádka měla Bebecar a mění ho,není spokojená.Má icoon a bude kupovat Jané.

helcah
4. bře 2008

není to přímo k tématu ale můžete mi poradit jaký máte názor na černo-bílý kočárek?Bojim se toho, že když se z něj udělá sportovní sedačka (ta bude převážně na nožičkách bílá) tak jestli si to dítě neušmudlá. Viděla jsem často větší děti v sedačce mlsat. Moc se mi takový kočárek líbí ale bojím se aby nebyl pořád špinavý i když je samozřejmě omývatelný. Moc děkuju

kuci
10. bře 2008

Ahojky. Chci se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Bebecar Vector At? Mě se moc líbí ale neznám nikoho kdo by ho měl,tak mi prosím poraďte.

pecule
2. kvě 2008

Ahoj,já mámSTYLO AT čtyřkolku na ovládaní to je super vana je hluboká i když jsem nadávala ,ale jsem ráda protože Honzík je fakt dlouhej.Ted jsme přešli na sporták.Nevim,pro mně je ten kočárek strašnej těžkej takže ani tři schody nevyjdu a bydlím ve 3p.takže jdu na dvakrát,sporták vypadá jak deep 😀 Je to hezkej kočárek ,ale těžkej a velkej,příště budu chytřejší a už by jsem si ho nekoupila.

pecule
2. kvě 2008

Docela by mně zajímalo co řikáte vy na sporták,vyhovuje Vám? Předem dik za odpovědi 😉

map07
14. kvě 2008

Ahojky, také by mě zajímalo, jak jste spokojeni se sporťáčkem - nástavbou na podvozek stylo at. Moc se mi tenhle kočárek líbí jako hluboký, ale ta sportovní verze už se mi tolik nezamlouvá 😖 A jak jste na tom s podvozkem stylo at v terénu? Zvládá les a polní cesty v poho? Nedělají nějaký problém ty otočná kolečka? A co ve sněhu? Jaké máte prostě zkušenosti s bebecar stylo at v terénu? Líbí se mi kočárky s otočnou nápravou, ale právě se bojím, jaké to bude v terénu. Děkuji za všechny názory.

haninka
14. kvě 2008

Ahoj holky,
my jsme měly vyhlídnutej Stylo at a nakonec jsme přesedlali na I´coo platon 2008. Má taky natáčecí přední nápravu, ale příjemnější odpružení (Bebecar moc houpe) a boudička je více uzavřená. Do tý od Bebecaru bude hrozně foukat..tak to jen takovej tip 🙂

kath
16. kvě 2008

Ahojky holky,
má někdo zkušenost s podvozkem vector at? Původně jsem uvažovala o stylo at. Moc se mi taky líbí I´coo targo country. Pouze jsem všechny tyto kočárky viděla na obrázcích. Zajímalo by mě, který z těchto tří má dobré odpružení. Chtěla bych kočárek, který se houpe podobně jako kdysi klasické kočárky, ale ne tolik, tak normálně. Moooc děkuji za nějakou odpověď. 😉

terreza
16. kvě 2008

halo tak se hlasim,mam kocarek bebecar,podvozek stylo at.Je super a nedam na nej dopustit.Kolecka se daji zaaretovat takze kdyz chcete mate klasicke neotaceci kolecka,a kdyz chcete skvele se vam zataci do zatacek..to opravdu ocenite nemusite porad kocar zvedat do sebemensi zatacky..hlavne ve meste lidi koukaji🙂mam tmave modry kocarek na chromovanem podvozku a vypada s korbickou opravdu luxusne,vsude s nim budim pozornost.mam ho jako trojkombinaci -korba,sedacka sportak a sedacka do auta..taky tasku ke kocarku..vse za 9tisic na inzerat a opravdu dobre zachovale,po jednom diteti,coz znamena ze hodne vydrzi..je jeste v zaruce🙂p.s. otocna kolecka zvladaji les ale lepsi si je zaaretovat a nechat otocne na mesto..kocarek je odpruzeny,takze se skvele houpe.proste bomba.pokud mate nekdo jeste dotazy,piste do IP🙂jsem pro bebecar jednoznacne!🙂

rezetka
11. čer 2008

Asi jsem taky rozhodnutá pro ten podvozek Stylo AT, co jsem vyzkoušela kočárků a tenhle byl bezvadně stabilní, houpavej a taky vysokej, což jsem vždycky chtěla, páč nízký se mi nelíbí...
Ta modrá nebo ta hnědá nebledne?

niketa
16. čer 2008

včera jsme koupili bebecar s podvozkem stylo AT, v obchodě vypadal a fungoval bezvadně,tak doufám,že nás nezklame v praxi, byl tam prostě nejhezčí. Hlavně si pochvaluju prostornou vanu na toho našeho cvalíka 🙂