Kočárky Brio Go, Mutsy Igo verzus Mutsy Evo

eevulle
25. čer 2014

Maminky můžete mi prosim poradit, který z těchto kocarku vybrat? Jake jsou Vase zkusenosti? Jak kocarky jezdi na horsich chodnicich, upravenejsich lesnich cestách? Nedrncaji moc na dlažebních kostkách? Jake jsou pozitiva/negativa? Dekuji moc za pomoc.

pellullinka
26. čer 2014

Ahoj,mám Brio Go. Vybírala jsem hlavně prostorný sportak,ktery jde otočit po o proti směru jízdy,velký nákupní košík s vetsi nosnosti,rukojet s kloubem,lehký. S Briem jezdím zatím s hlubokým. Kola nejsou nafukovací,což beru jako plus 🙂 zadní kolečka jsou veliká,predni malá,diky kterým jezdí kocarek skoro sám. Ovládání kocarku je strašně snadné. Jezdím s ním na zpevnenych stezkách,i polních cestách a v pohodě. Dlažební kostky máme v centru města,jízdní vlastnosti jsou v pohodě,ano drnca vzhledem k velikosti předních koleček,ale když nebezite je to v normě. Urcite nejsou tak hlučná jako golfky,protože kolečka nejsou plastova,ale penova. Kdyby vás něco zajímalo,ptejte se. Tady na MK je i diskuze primo o kocarku Brio Go 🙂
jinak sem take přemýšlela o mutsy evo a ig,igo sem vyradila,protože nemá kloub v rukojeti a mě teleskopicka nevyhovuje. U eva mi přijde naprosto nedostačující sportak,ktery je nedostatecne kryty a malý a mutsy má menší korbu než brio,což mi svou reakci potvrdila i jedna majitelka mutsy,ktera se divila,že máme o tolik delší korbu než oni...muj názor 🙂

eevulle
autor
26. čer 2014

@pellullinka dekuji 😀

micha13
19. srp 2014

ahoj, my na druhé dítko (po příšerné zkušenosti s polským kočárkem u prního) koupili po dlouhém vybírání a s přihlédnutím k předchozím zkušenostem Mutsy Evo a maximální spokojenost. Z hluboké korby jsme, když byla dcera větší, vyndali molitan.vnitřek a dali jen deku + fusak a jezdila v něm dlouho, sporťák super skladný, hezký, veliký košík na nákup, snadno se ovládá, není těžký, sedačka do lehu, snadné nacvaknutí oběma směry (nemůžu mít sporťák otočený jen po směru jízdy, obě děti na mě chtěly vidět), nikdy jediný problém, žádná reklamace, nic, kvalita úplně někde jinde než polské kočárky... Teď už ho prodávám, už nám stačí golfky, ale jinak za mě Mutsy Evo můžu jen doporučit.

micha13
19. srp 2014

Ještě dodatek - máme černo-červený (černý podvozek) a je fakt hezký 🙂