Kočárky Bumbleride Indie 2013 x Easy walker sky

lenouss
17. pro 2013

Ahoj holky, ráda bych se zeptala na Vaše zkušenosti s kočárky Bumbleride Indie a Easy walker sky a který si myslíte, že je lepší. Já jsem byla pevně rozhodnuta pro Easywalker, ale včera na mě na internetu vyskočila reklama v podobě Bumbleride Indie a už si tím nejsem tak jistá 😀. Snažila jsem se najít někde na youtube promo video ke kočárku, zajímá mě hlavně připevnění korbičky, bohužel jsem nic nenašla. U Easywalkeru není problém něco takového najít. 🙂

lenouss
autor
17. pro 2013

Díky moc, tak jsem včera hledala, ale video s korbičkou jsem nenašla 🙂 Se sporťákem ano, ale ta korbička je záhada 😀

lenouss
autor
17. pro 2013
caboonek
18. pro 2013

Easy walker byl dlouhooo muj veliky favorit, mam ho osahany, projizdeny a okoukany. Nakonec jsme koupili Teutonii kvuli zipovani EW, coz je jeho jedina nevyhoda. Ale kazdy kocarek ma svoje pro a proti... Stastnou ruku pri vyberu!!!

vercik41
8. únor 2014

@lenouss Dobry den, resim stejny problem jak vy🙂 mohu se zeptat pro ktery kocarek jste se nakonec rozhodla, popr.z jakeho duvodu. Dekuji 🙂

lenouss
autor
8. únor 2014

Jsem ráda, že nejsem sama. Nakonec jsem se rozhodla pro Easy walker sky, hlavní důvod byl ten, že jsem kočárek Bumbleride neviděla nikde naživo, nemohla si ho ohmatat. Jsem z Mladé Boleslavi, Praha je tedy nejblíže (tam jsem našla pouze jednu prodejnu kde měli vystavený Bumbleride pro dvojčata (eshopbaby.cz), ale těžko říct, člověk se s tím neprojede. Jinak já si ty dva kočárky porovnávala (parametry jsou totožné, velikost korbičky, váha, sporťák..opravdu jsou si hodně podobný), jen u Bumbleride jde u sporťáku polohování na nožičky, je levnější a taky tam je spousta krásných barev 😵 To jsou určitě výhody Bumbleride. Ten Bumbleride se dá vyzkoušet tuším v Ostravě http://www.dvojcatka.cz/katalog.php?typ=9469&ka.... Řesila jsem to dlouho, do Bumbleride bych šla, kdybych ho měla "omakaný". Bohužel nejsem moc velký experimentátor v tom, že bych si kočárek objednala a pokud by nevyhovoval, tak bych ho poslala dál. Přěji hodně štěstí a určitě dejte vědět, jak jste se rozhodla vy. 😵

lesacek
6. kvě 2014

Dobrý den,

chtěla bych požádat o radu, kde je možné servisovat kočárek bumbleride indie. Máte někdo zkušenost ?

Děkuji,
K.L.