Kočárky Cam. Máte zkušenost?

terinka123
17. pro 2011

Nemáte někdo zkušenost s těmito kočárky? http://www.camspa.it/en/prodotti/a-passeggio/pr.... Byli jsme na dětském veletrhu před pár měsíci a upoutal nás tento typ kočárku. Stránky ovšem zatím nejsou v češtině tak čekáme až se objeví i ceny.

marinka
17. pro 2011

S touto řadou konkrétně ne, ale máme Cam Cortinu X3 Evolution a veliká spokojenost! Odvozila jsem v ní dvě děti a neměli jsme žádný problém 🙂 Takže bych se jí určitě nebála, kočárky Cam jsou všechny kvalitní 😉

lencza
17. pro 2011

máme starší Cortinu X3 a taky spokojenost, bezva ovládání jednou rukou, velký sporťák, korbička je trošku menší, zvlášť já mám velké děti, takže my ji moc nevyužili, ve 4 měsících jsem malého přendala do sporťáku, ale jinak super kočárek.......jak jsem se 3-kolek bála, tak teď lituju, že jsme si ji nepořídili už na první dítě

krakorka
17. pro 2011

jkk

sarihy
17. pro 2011

V Cortině X3 vozím druhé dítě a v nestěžuju si...a korbička mi narozdíl do @lencza přijde velká - Lauře je 8,5M, měří 71cm a i ve fusaku se do korbičky vejde v pohodě...

veruska007
18. pro 2011

Mám Cam pulsar a spokojenost 🙂. Korbička je poměrně velká a sporťák je dobře uzavíratelný také. Škoda, že je kočárek méně odpružený, ale i tak je bezva. Krásně se řídí jednou rukou (ve druhé mám staršího prcka, běžně řídím jednou rukou celé dvě tříhodinové procházky denně a jde to), krásně se otočí na místě, je lehký, dobře se s ním cestuje, skladný podvozek.

llluckaaa
18. pro 2011

Mám Cortinu X3 a moc spokojená nejsem. Brzda nefunguje zrovna ideálně, dost drncá, je neskladný a začíná praskat rukojeť. Navíc se tam nedá pořádně připnout skate pro druhého prcka. Takže za mě raději ne, mám ještě X-lander a ten mi přijde znatelně lepší.

beruskaveruska
18. pro 2011

měla jsem Cortinu a v korbě mi malá vydržela do 10m . akorát mi nevyhovoval sporták tak jsme jí prodali a pořídili jinej

jennyska
15. říj 2013

Ahoj Maminky 🙂

Mohu Vás oslovit v souvislosti s Vaším kočárkem Cam a naší Wiki knihovničkou Modrého koníka, kam si vedle základních informací o kočárcích píšeme i zkušenosti s nimi? 🙂

Jde o to napsat svou vlastní zkušenost s kočárkem zde: https://www.modrykonik.cz/kocarky-cam/ , kterou tak určitě pomůžete ostatním maminkám, které mají dotazy ohledně názorů, zkušeností apod. Zabere to minutku a pomůže drtivé většině maminek...

Děkuji Vám a přeji krásný den! 🙂
Janča