Kočárky Chicco Sada Tour 4 x Sada Trio S3. Znáte je?

marci
5. čer 2008

Ahoj holky, máte zkušenosti s těmi kočárky chicco? Jste s nimi spokojené, vybrali byste si je znovu? Zrovna jsme ve fázi vybírání kočárku a tyhle patří k favoritům. Původně jsem ještě zvažovala X-landera XA nebo XT (ale už se mi nějak přestává líbit). Budu moc ráda za jakékoliv ohlasy a poznatky ke kočárkům chicco 😉 mmj. by mě zajímalo zda nejsou moc vysoké, protože to je při mé výšce taky důležitý parametry 🙂

onlika
20. bře 2009

zlatouch, mne kocik vrzgal uplne od zaciatku, od prvej jazdy s malym, takze si nemyslim, ze by to bolo casom 🙂. Ale samozrejme sme ho naolejovali a uz to nevrzga 😀. No a ja som za ten kocik dala 15 000 Kc, co mi nepride malo. Kazdopadne som si ho vybrala sama, tak sa nemozem stazovat 🙂

drobcek, to vrzanie spravite presne tym naolejovanim, sprej WD 40, ak by si to nepoznala, vsetky spoje postriekat a je to

drobcek8
20. bře 2009

Astrane: Ano, tie som už videla aj tu na Slovensku zlacnené na 13500,-- Sk, ale tie iné Chicco nechcem, pretože ja chcem kočík s veľkými kolesami.
Ivetka5: No inak to máš pravdu.... tu na Slovensku sú tie Chicco S3 strašne predražené, ale na jednej stránke som ho videla už aj za 17774,--. Zajtra to vyskúšam ešte naolejčekovať a uvidím aké to bude. Inak viac ako za tú cenu, ako mi ho ponúka tá pani by som za ten kočík nedala kvôli tomu vrzganiu ☹ Lebo napr. sesterka má Jané SlalomPro a pri tom kočíku som sa teda so žiadnym vrzganím nestretla.

drobcek8
20. bře 2009

Onlika: a kde si kupovala ten sprej? Lebo ja ani neviem kde sa to kupuje 😀 v nejakej predajni pre autá, alebo? 😀 A to mám potom nasprejovať na tie spoje, ale niekde dovnútra nejako, alebo?

onlika
20. bře 2009

drobcek, mozno bude aj v drogerii, mozno niekde v hypermarkete, manzel hovori, ze by ho mali mat. Je to olej v spreji, ak by si nezohnala, tak postaci aj nejaky olej na sijaci stroj alebo tak podobne. A ano, potom to nasprejujes priamo na tie spoje, kolieska zhodis a nasprejujes aj tie, ak vrzgaju 🙂

onlika
20. bře 2009

ivetka5, co sa Ti nepaci na farbe mistral? Ja hu mam a vypada fakt uzasne 🙂

ivetka5
20. bře 2009

Tera som pozerala niake stránky v ČR a celkom ok ceny sú + niekde dávajú ešte kojaciu podušku + fusak, to sa mi zdá vcelku výhodné. Dobre vyber, veď uvidíš zajtra, keď si ho pôjdeš vyskúšať 😉

onlika
20. bře 2009

ivetka5, ten fusak je len na sportak, do korby musis mat iny

ivetka5
20. bře 2009

Ja nehovorím, že je škaredý, to by som si nedovolila 😉 , nevidela som ho naživo, len na obrázku, ale my sme chceli inú farbu, ja len že iba tie 2 farby sú v tej cene, no a tá ružová, to nič, nakoľko čakáme chlapca 😀 Ak som sa ťa dotkla, ospravedlňujem sa, ale nemyslela som to tak 😅

ivetka5
20. bře 2009

To viem, že len do športiaku je, ten mám aj ja, ale teraz dávajú taký, že aj do vaničky, športiaku a vajíčka sa dá využiť do 3 rokov, pošlem link 😉

zlatouch
20. bře 2009

drobcek:
http://shop.ebay.de/items/_W0QQ_dmptZDEQ5fAlles...
cena se drzi porad od tech 500Eur, ale chce to hlidat, ten nas se tam objevil naprosto necekane 😉

ivetka5
20. bře 2009

Len cena je tam o niečo zas vyššia

drobcek8
20. bře 2009

Ivetka5: poslala by si mi nejaké stránky, na ktorých si pozeráš tie kočíky? 🙂

drobcek8
20. bře 2009

Zlatouch: aha tak vám ďakujem za tie stránky. Idem kuk 🙂

ivetka5
20. bře 2009
onlika
21. bře 2009

ivetka, v ziadnom pripade si sa ma nedotkla 🙂. To ja len tak. Trosku som sa tej farby bala, rozmyslala som o tom cervenom, ale sefka v praci mi vravela, ze si kazdy bude mysliet, ze mam dievcatko, aj kedpodla mna cervena sa hodi aj pre chlapca.
cekla som si tu stranku, tak to je super, to je fakt normalny fusak, to prepac 🙂. Lebo my ked sme kupovali, tak vypisovali vsade fusak a to bol len ten do sportaku 😉

onlika
21. bře 2009

ivetka, tak som si teraz dala ten fusak do vyhladavaca a da sa kupit najlacnejsi za 1050 Kc, http://www.detskyraj.cz/zbozi/6581-emitex-combi... a kocik sam stoji cca 15 000, tak mozno to vyjde o nieco lacnejsie. Ale Ty uz vlastne myslim koci mas 🙂. Ale ak by si chcela ten fusak, ja som mala taky obycajny, tiez fleecovy, ale neda sa dat do sedacky ani do sportaku a nema ten spodok odopinaci

ivetka5
21. bře 2009

Ahojte kočky, Onlika, som rada, že si sa nenahnevala, nemyslela som to v zlom 😉 prečo, aj my sme rozmýšlali aj nad červeným a čakáme chlapca, to nieje si myslím farba len pre dievča. Víde to možno lacnejšie, ale my vlastne na zimu už budeme asi v športiaku, a tam máme ten fusak s nánožníkom, a teraz už ho potrebovať nebudem, keby som mala o 2 mesiace skôr bábo, tak hej, ale ďakujem. Ja som len to dala sem, ak by niekto teraz kupoval kočík, že je tam možnosť darčeka. 😀

ivetka5
26. dub 2009

Ahojte, tak včera sme mali premiéru s kočíkom v teréne, je super, zatiaľ nemôžem nič vyčítať, uvidíme časom, ale verím, že aj naďalej budeme s ním spokojní. 😉

apel
19. kvě 2009

ahojky holky prosím Vás jakou pláštěnku používáte na tento kočárek,mám originál ke kočárku ale nezakrývá celou boudu

krista
1. črc 2009

deniska.a6 • 25. únor 2009 v 15:43
holky poradte chicco trio tour mě příjde celkem fajn a hlavně že má pěknou výbavu za poměrně dobrou cenu ale opravdu nikde jsem nenašla kritiku,chválu nebo že by ho někdo prodával na tříkolku jo ale ta čtyřkola se mě líbí víc trojkoly mě moc nenadchly pouze od casualplay a ještě mají prý dost poruchové brzdy ty chiccáče tak nevim díky za radu

yvaanka • 25.červen 2009 v 12:51
Ahoj, zdravim vsetky mamicky,
chcela by som sa opytat, ci mate niektora skusenosti s kombinovanym kocikom znacky Chicco trio tour 4. Tento kocik bol mojim favoritom, bola som spokojna i po tom, ako som si ho v obchode vyskusala, ako negativum ale vnimam to, ze nejdu prehadzovat rucky kocika. Chcem sa opytat, nakolko vyuzivate prehadzovanie rucok u svojich kocikov, pripadne, ci mate skusenosti s touto znackou kocika (chicco).
Velmi dakujem za odpovede🙂

bleelka
18. črc 2009

ahojte kocky, aj mna by zaujimali referencie na Chicco trio tour 4. Mate ho niektora? ako ste spokojne? moc moc dakujem za rady...

danu
29. črc 2009

nnell25 • Dnes o 11:08
Caute baby,
ako zhanam tak zhanam a neviem najst nejake pozitivne ci negativne ohlasy na tento kocik. Dost nad nim rozmyslam lebo uz neviem aky iny kocik by som mohla kupit aby vyhovoval. Tento sa mi zatial paci najviac. Viete mi poradit ci je dobry?Ma s nim niekto skusenosti? Ak ano budem rada ak sa s nimi podelite.

ivetka5
24. srp 2009

Ahojte žienky, no dlho som sem nemrkla. Ja má tú 3-kolku, som maximálne spokojná. Ja keď som čítala aj negatíva napr. že vŕzga a pod. veci, ako nastriekať treba raz za čas každý kočík, aj takú S4. Ja som uvažovala najskôr nad tou 4-kolkou, ale som rada, že ju nemám, minule som ju videla naživo a moc sa mi nepáčila ani konštrukcia. Ale každému sa niečo iné páči. A brzda poslúcha, zatiaľ nemám žiadne výhrady na tento kočík. No a ja som pláštenku na hlbokú korbičku dokupovala, ke´d si vypýtate neutrál, tak tá pasuje, tá čo je vo výbave je len na športiak. tak neviem, či som pomohla, už isto ste si aj pokúpili kočíky, ale veľa zdaru pri výbere, ja som celé týždne visela na nete a rozhodovala sa s manžom 😀

petinax5
24. srp 2009

...ku chiccu...Naživo je to nejaké labilné. Taká nejaká hrkálka...Ja som pokukávala po TRIO FOR ME...Sú tieto kočíky dobré?

ivetka5
24. srp 2009

Neviem, či sú labilné, ale skôr tie čo píšeš, trio for my, myslím, že je to 4-kombinácia, hm? Ono treba asi iba vyskúšať, aj keď potom bude neskoro, keď nebudeš spokojná. ja som tiež dlho vyberala, ja som spokojná, ako som už vyššie písala. mne na tom for my pripadajú strašne malinké koliečka.

zlatouch
25. srp 2009

Trio for me ma jako hlavni vyhodu a zaroven nevyhodu konstrukci ala golfky - skladny ale hur ovladatelny, aspon co si pamatuju, kdyz jsme loni vybirali.
My mame S3, pred 14 dny jsme presedlali do sportaku a porad dobry, sem tam neco vrzne, ale nejsem typ, ktery by to moc vzrusovalo 😉 Na chalupe jsem zjistila, ze az takovy terenak to neni, ale to by asi zadny kocar neobstal. Dulezity je, ze stale vsechno funguje jak ma, nejprisrenejsi je dokoupeny slunecnik 😉

ivetka5
25. srp 2009

zlatouch, to si myslím o tej konštrukcii aj ja, ale treba skúsiť. Ja som sa teda golfkám vyhýbala na km 😀 Skúšala som známej Casualplay šporiak, tiež golfky, no a to išlo ťažko, asi som si už zvykla na našu S3 🙂 My sme skúšali malého len do športiaka, ale ešte máme čas, čím dlhšie sa mi zmestí do vaničky, tak budem rada, ale počítam ešte taký mesiac 😀 Nám keď niečo zavŕzga, tak to prestriekame olejom určeným na to, ale inak funguje ako má. len sa mi zdá v jednom kolese akoby mi medzi tým plastom a gumou niečo trelo, mali sme to aj rozobraté, ale to bude vo vnútri kolesa 😖 Inak sa nesťažujem.

zuzume
3. říj 2009

prosim, nemate niektora z vas kocik chicco trio tour 4 ak ano tak ma zaujimaju jeho pasiva ale aj negativa, dakujem