Kočárky Dema Nexxus a Nocon Freestyle

natalka.martina
15. zář 2008

zdravím všechny,
nemáte někdo zkušenosti s těmito kočárky, dneska jsem je náhodně objevila na netu, vzhled a cena se mě celkem líbí, ale neviděla jsem je na živo a v diskuzích se neobjevují, tak nevím ?

evikk
15. zář 2008

Ten dema nexxus jsem nedavno taky objevila,je hezkej,ale nevim,jakej je to vyrobce,neni to polak?Ja nakonec pujdu asi do Brevi ovo je to italsky vyrobce,ten je super,trojkombinace u nas vyjde na 22tisic,ale v Italii na 13tisic,takze pro nej zajedeme asi tam,u nas se kocarky nevyplati kupovat.Kdy cekas mimco?

natalka.martina
autor
15. zář 2008

evikk mimčo příjde v únoru, no pokusím se o kočárku dema nexxus zjistit něco víc, na obrázku vypadá dobře a korbička vypadá dost velká, ale je mě divné že se o něm nikde moc nepíše, možná je nový, no nevím
já se rozhoduji mezi: Inglesia Magnum s podvozkem Bike nebo Bohemia Patron nebo Baby design Atlantik nebo Mikado Oxford??? No jde mě z toho hlava kolem, ještě jsem nenašla ideální kočárek ☹
kouknu se na ten od Brevi jak vypadá, na něj jsem ještě nenarazila

natalka.martina
autor
15. zář 2008

tak kočárek je vyrobený na Slovensku, ale vypadá že sportovní verze bude dost maličká 😢

evikk
15. zář 2008

já jsem o nem prave taky neslysela a neda se o nem moc zjistit na netu,chce to hodne hledatTen brevi ovo je tenhle http://www.brevi.eu/prodotti-prima-infanzia/a-p... ja cekam mimco v lednu a uz jsem z kocarku taky nestastna,vzdycky se mi nejaky libi a pak na nem najdu nejakou chybu ☹

evikk
15. zář 2008

Tak posilam odkaz znovu,ten predtim se nechce otevrit http://uadi.mimishop.cz/katalog.php?typ=229&vyr...

evikk
15. zář 2008

Libi se mi ta kombinace cerna s oranzovou,ale to se moc na kluka nehodi,takze ten modry asi vyhraje

natalka.martina
autor
15. zář 2008

tak to máme zimní miminka 🙂 my teda ještě nevíme co to bude, ale ráda bych tmavěmodrý kočárek, nebo nějaký tmavý
.....no moc pěkný kočárek sis vybrala, vypadá kvalitně, no za tu cenu 😉 , taky jsem slyšela že přes net v Německu se dají koupit kočárky levněji než u nás, já bych brala hned ten tmavěmodrý

evikk
15. zář 2008

Jo jo,zimni miminka!!!Ja jsem chtela nejakou vyraznejsi veselejsi barvicku,je to pravda da se koupit v cizine o hodne levneji,ten muj o deset tisic coz je o dost!Jeste se mi libi casualplay s3,ale nakonec me odradila hodne mala korbicka