Kočárky do terénu. Máte tipy?

misakf3
28. pro 2016

Ahoj, mám prosbu. Stále se s manželkou nemůžeme rozhodnout, zda li koupit kočárek se všemi koly stejně velkými a bez aretace, nebo zadní větší a přední menší aretační. Chtěli bychom jezdit více v terénu, po nezpevněných cestách, kamenitých cestách, polňačkách, atd... Samozřejmě i po městě. Myslím si, že velká kola jsou do terénu výhodou, nevím však jestli jsou dobré na ovládání bez aretace. Máte někdo zkušenosti s oběma variantama??

adellef
29. pro 2016

Inglesina Magnum. Vyjel na Sněžku, po šotolině, dobře pruží. Všichni v okolí, kteří chodí do skutečného terénu ho mají, nikomu se neporouchal.

tetraska_
29. pro 2016

máme kočárek emmaljunga a do terénu je úplně parádní, asfaltku se mnou snad ani neviděl a projel všechno🙂

disfraz
29. pro 2016

My máme Bumbelride Indie, je to trojkolku, ale krásně stabilní. Projela vše. Jen v hustém lese šel prcek do šátku :D. Jinak zkuste mrknout ještě na Bob strollers. Ale nevím jaký máte finanční limit. ;)

petrasipkova1
29. pro 2016

I coo peak air, projela jsem s ním všechno, pole, polní cesty, dovči na horách, pro mě super kočárek. Ted už je malá do něj velká, tak má Britax BMotion 4 a to jezdíme radši jen po silnicic 😀

trevione
29. pro 2016

My máme taky Inglesinu a jsme s ní spokojení. Zatím zvládla každý terén.

kituska20
29. pro 2016

Tfk joggster, CAM cortina

dinushka00
29. pro 2016

Za nás dva odzkoušené kočáry - Kunert Romantic (4kolka, velká kola, nafukovací, odpružený parádně) projel nám i lesy ( těžší konstrukce) Jde do úplného sedu i lehu,polohování noh.
pak druhý, náš nynější - Britax B-Motion 3 ( 3kolka, větší kola, nafukovací, jezdíme po polích se psem, odpružení zadních kol) Má o dost lehčí konstrukci, má aretovatelné přední kolo, líp se ovládá,nejde do úplného sedu,nemá polohování noh.
🙂

misakf3
autor
6. led 2017

Díky všem, nakonec jsme vybrali Coletto Florino Carbon 🙂