Kočárky DorJan 2011. Máte zkušenost?

zuzin13
22. bře 2011

Máte prosím někdo zkušenosti s kočárky Dorjan - - Danny Sport Prestige Secret Garden 2011 nebo - Danny Sport Prestige 2011 - FLOWER COLLECTION? Zajímá mě poruchovost a hlavně velikost korbičky. Zdá se mi docela velký a prostorný...Dokonce i ve sportovní verzi se dá nánožník prodloužit a vznikne docela dlouhá plocha pro mimčo... Jde mi to, aby se tam vlezlo i větší dítě případně i s fusakem na zimu... Díky Zuzana

janca_dobi
22. bře 2011

Dorjan se mi taky moc líbí, velmi o něm uvažuji a přimlouvám se za názory a postřehy ostatních. 😉

sunny83
23. bře 2011

Ahoj, já jsem si objednala Dorjan Danny Sport Prestige Secret Garden 2011, fialový. Kdyžtak se mrkni do diskuze Dorjan Danny Sport 2009. Korba je velká. Co jsem se tak ptala, tak jsou lidi spokojení, tak doufám, že kočárek bude ok. Jinak pozor na některé barvy. Na netu některé trošku neodpovídají reálu, doporučuju ti podívat se na kočárek naživo. Já ho viděla na veletrhu a byla to láska na první pohled 😀

latvia
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janca_dobi
25. bře 2011

@sunny83 Doufám, že teď na veletrhu FOR KIDS v Praze taky bude, abych si ho mohla očíhnout naživo. Horší je, že manželovi se nelíbí. 😠

dress
25. bře 2011

ahoj, já mám doma dorjana flower collection barvu poppy...používám ho cca měsíc, zatím jsem spokojená. Kočárek nám každý chválí, barva je v reálu fakt moc hezká. Zdá se mi hodně prostorný, dobře se s ním manévruje, je skladný do auta. Jediná vada na kráse byla, že třetí den, kdy jsme vyjeli, tak to začalo strašně skřípat a nebylo to špatným promazáním. Tuto vadu však nakonec odstranil přítel zcela prostým způsobem a od té doby je to v pohodě

terinda
4. dub 2011

Ahoj, nemáte někdo tenhle kočár?
http://www.darababy.cz/zbozi/dorjan-danny-sport...
zajímalo by mě, jak vypadá naživo 😉

terinda
4. dub 2011

Měla tam být barva Silver 😒

ciernavila
8. dub 2011

zeleny Crocus flower 2011 - vid moj album

tkanicka
20. dub 2011

Ahoj, používáte do kočárku ještě nějakou podložku pod mimi, nebo jen tu co je v něm? Máme DorJan Danny Sport 2011

katty.w
1. pro 2011

Tak já bych chtěla obnovit diskuzi, líbí se mi DorJan Danny Sport 3 2011, prosím o názory, postřehy, zkušenosti, děkuji 🙂

petrullina
1. pro 2011

@katty.w Máme tenhle, akorát v jiné barvě...co k němu napsat..hluboká korba super, prostorná, lehká, malá v ní spala celé prázdniny v karavanu 🙂 Autosedačka taky fajn, na té se snad ani nedá nic zkazit...ale sporťák je teda průser, už jsem nacvakla, protože s fusakem už jsme do hluboké nevešli a můžu teda říct, že sportovní nástavba je těžké monstrum, k polohovací páčce dost krkolomný přístup, takže v něm přežijeme zimu a jdeme do nějakých polohovacích golfek. Samotná konstrukce docela dobrý, jen po 3 měsících začala příšerně vrzat, ale promazání to spravilo a myslím, že to v návodu i psali. Je to tojkombinace za slušnou cenu vzhledem k příslušenství, ale kvůli tomu sporťáku už bych ho nechtěla...

petrullina
1. pro 2011

A ještě, pokud chceš jezdit s autosedačkou na podvozku, tak potřebuješ adaptér, který se na ten podvozek nacvakává, je to pro zlost, několikrát jsme ho nechali doma a malou tahali v ruce, protože bez něj je ti podvozek k ničemu..

katty.w
1. pro 2011

@petrullina Děkuji moc za názor, takové info se vždycky hodí a je k nezaplacení 🙂 ... tak asi budu ještě hledat nějaký jiný 😉

petrullina
1. pro 2011

@katty.w není zač, ono asi na každém kočárku se najde nějaká chyba, třeba nějaká mamina s ním bude maximálně spokojená (i když to bych se divila 😀) a úplně nejlepší je ten kočárek vidět naživo, ozkoušet si, co umí a jak se s ním manipuluje, my to neudělali a takhle to dopadlo 😉

katty.w
1. pro 2011

@petrullina Mám v plánu příští týden vzít obchody útokem 🙂 😉

petrullina
1. pro 2011

@katty.w tak šťastný lov 🙂

petrullina
1. pro 2011

@katty.w jinak my máme tento, z obrázku jsem nemohla spustit oči http://www.darababy.cz/data/zbozi/odstiny/5035_...

katty.w
1. pro 2011

@petrullina Taky je moc hezký 😵

ciernavila
19. únor 2012

nevymenite niekto svoj Dorjan za inu farbu?

nikitta28
10. bře 2013

Ahoj holky. Já mám DorJan Danny Sport Prestige Secret Garden 2011 ve fialové barvě. Kočárek využívám od srpna 2012. Musím říct, že s hlubokou korbou jsem velmi spokojená. jezdíme v ní doteď i se zimním fusakem a zatím se vejdeme. Malé je 7 měsíců a myslím, že ještě chvilku tam vydrží. Musím ale souhlasit s předchozím příspěvkem, že sportovní verze je příšerná. Přijde mi, že se hodí spíše až pro větší děti. Když ale někomu dítě začne sedět v 8 měsících je ten sporťák pro takové mimi obrovský. Aspoň teda moje zkušenost. Je pravda, že při výběru kočárku sem na sporťák nehleděla, zajímala mě hlavně hluboká korba a autosedačka. Ty splnily mé očekávání. Do sporťáku jdu jiného, tento nechám na později a nebo prodám.

http://kocarky.cenovyradce.cz/dorjan-danny-spor...