Kočárky First Wheel City Elite 2009, Peg Perégo. Který vybrat?

lusilita
24. únor 2010

Moc Vás všechny zdravím, sem opravdu chodím jen tak pročítat vaše řádky, ale nastala chvíle, kdy i já se musím přidat mezi vás s prosbou..............maminky, čekatelky..........holčiny, prosím, kdo z vás má zkušenost s těmito dvěmi kočárky, pořád to omýlám dokola a nevím, který je lepší............
buď Firstwheels nebo Peg Pérego.............PROSÍM, PORAĎTE MI..děkuji vám
Lucie 🙂

kacka.l
24. únor 2010

Tak to moc nevím, mám PP, ale gt3 a nedám na ni dopustit, Skate se mi taky líbí více než ten city. V reálu jsem jej viděla jen jednou,ale byl nádherný. Snad ti někdo poradí.

lusilita
autor
24. únor 2010

děkuju kači.........no, uvidíme........je strašně těžké ho někde vidět fyzicky, obchody ho neberou skoro vůbec k sobě na prodejnu...........hm ☹ tak budeme muset počkat, zda se někdo chytí.......zatím díky

zajo79
24. únor 2010

ahoj. skate nekupuj... jedine zeby si ho chcela ako hlboky, to ano.. ale po 9 mesiacoch ho budes predavat. ako hlboky paraaadny, len trochu drahy spas, ked to chce clovek vymenit.chod ku kocikovym maniackam..poradia

lusilita
autor
24. únor 2010

☹ ☹ díky Zajo............a kde je najdu, kočárkové maniaky 😉 😉

miskinadamko
24. únor 2010

luslita to je tema tu na konikovy vo vybave ale podla mna tam ani nemusis chodit pretoze z "kocikových maniaciek" sme mali skate len ja a zajo a fw elite nemal myslim nikto.
ja som mala skate a mam na neho uplne opacný nazor ako zajo cize mne vyhovoval, nemala som ho od narodenia ale az ked mal malý 14 mesiacov!!! a bol vyborný aj v tom ze ked zaspal tak potihnutim dvoch "snuriek" na boku sa ti spravi s neho vanicka a mne sa tam maly zmestil ako 14 mesacný a ked sa zobudil tak som zatiahla a mal zase sportak. jedina nevyhoda bola u mna v tom ze bol velky a tazky a nam to uz nebolo treba. ja by som urcite nevolila elite. za tu cenu su ovela lepsie kociky

lusilita
autor
24. únor 2010

moc děkuju, za vaše postřehy 🙂

lusilita
autor
1. bře 2010

TAK HOLKY, KOČÁREK MÁME U MAMINKY A ZVÍTĚZIL, BEZKONKURENČNÍ JOOLZ............... 😀 ten kdo uvidí, vyzkouší..............nechce jiný 🙂)

alta
24. bře 2010

☹ No tak pre mna bol JOOLZ najhorsia kupa v zivote !!! Nechcem ho ani vidiet.

matra
24. bře 2010

Ahojky tak já měla doma chvíli ten Firstwhells a dost mě zklamal, měla jsem ho ve sportovní verzi.¨
Byl celý takový jakoby odbytý, přední kolečka na plastech, které mi připadaly, že dlouho nevydrží, zadní kola, mely takové divné uchycení, brzda šla strašně ztuha, korbička se docela dala, je fajn, že jde po i proti směru, ale to u většiny takto konstruovaných kočárků. A bouda při manipulování strašně nahlas cvakala a šla hodně ztuha.. ☹
Já bych do tohoto kočárku po mé zkušenosti nešla. Jako na obrázcích na první pohled je moc hezký, ale já se zklamala... 😒
Kdyby nějaký dotaz, tak sem s ním.. 🙂

majina
29. bře 2010

Mám zkušenost s oběma kočárkama-od kamarádky a od tety..... já bych raději zvolila FIRSTWHEELS- je lehčí, má větší sportovní sedačku (krásně se tam vejde 2 leté dítě i s fusakem) a celková manipulace je s ním lepší i díky těm zadním, větším zadním kolům. Úplně se divím tomu, co tu píše marta, protože tohle vůbec neznám.