Kočárky Gesslein. Máte zkušenost?

verisek01
8. srp 2007

Ahojte děvčata,máte někdo zkušenosti s kočárkem této značky? 🙂

jamajka31
2. zář 2009

neviete mi nahodou poradit, ktora taska ja lepsie pre novembrove babo - S lift alebo C lift, neviem sa rozhodnut. dizajnovo sa mi viac paci C, ale ten S sa mi zda, ze ma viac vyuziti. Poradte, dik.

jamajka31
2. zář 2009

no ale ten test ma dostal... do kelu, tak to ma hneva... co teraz, objednat neobjednat...

barica
2. zář 2009

podle me je jak designove, tak pouzitelne lepsi S-lift. Na ty testy se vyprdni, podle nejnovejsich info to vypada, ze jsou vysledky jen spatne interpretovane... kdyz si odmyslis kategorii skodlivin, tak je v ostatnich kategoriich na tom velmi dobre... a ty skodliviny jsou tam pry pro to, ze ten, kdo to testoval, porovnaval obsah ftalatu s normou pro potraviny a hracky, ktere dite cuca, misto s normou pro kocarky, kde je norma mirnejsi a tudiz by tam v pohode prosel. Navic u Gessleinu slo pry o plastenku na konkretni model Future a ta podle vyrobce normu splnuje, nic jineho netestovali... Mezi nami, ikdyby ta plastenka vysla spatne, tak ktery rodic necha diteti plastenku ocucavat?! Zrovna tak jako rukovet a pasy...

jafi
6. zář 2009

chtela bych se zeptat, mam gesslein future, nevite kam by se dal v praze servisovat?

Jinak kdyz to tady ctu,ja mam tasku S-lift a naprosto mi vyhovovala. Nemyslim, ze ta C ma moc funkci navic.
Ale taky od kocarku jsem cekala vic a docela me zklamal. Ted se mi zlomil v jednom zahybu, kde je vse zalite
a to rikali, ze vydrzi hodne.

micki.k
28. zář 2009

Ahojte! Chtěla bych se zeptat jestli některá nemáte kočárek Gesslein M3, potřebovala bych vědět zda jdou kočárku sundavat kolečka, a zda je to nějak pracné? A jaké jsou jeho rozměry složeného bez koleček? Předem děkuju za odpověď 😉 .

cat79
7. říj 2009

Ahoj, zamilovala jsem se do kočárku gesslein, zatím teda nevím kterou verzi chtít víc🙂
nechápu jak toje s tou korbičkou, jestli jde nacvaknout na všechny typy nebo jen na ten F2 a jestli je ta lift taška dostačující místo korbičky.
Moc byste mi pomohla některá, která by mi toto objasnila a budu ráda za jakýkoliv názor a radu.
Připadá mi super, že mají ty výměnná kolečkaa líbí se mi i design.
Jaky je rozdíl mezi C-lift a S-lift taškou???
Jo a nejdůležitější KDE v německu je možné kočárek koupit. Jsme kousek u hranic směr Cheb, tak to pro nás není problém.
Moc děkuju

barica
8. říj 2009

cat79: korbicka jde opravdu jen na F2, ta se mi ale nelibi v tom, ze lezeni je potom takove to "jako na zidli". Lift taška je právě míst kobičky a určitě je dostatečná, myslím, že víc se teď prodává S-lift i designově mi přijde hezčí, ale jinak splní určitě účel obě. podivej se na stranky:
http://www.gesslein.de/tragetasche.htm
tam uvidis, co tasky dovedou...
kde v Nemecku nakupovat ti ale neporadim...

brisalek
29. lis 2009

chtela bych , jak uz tady nekde zaznelo, varovat pred firmou superbaby z plzne. Pani vedouci, ktera jedina o kocarku neco vi se vam venuje az ve chvili, kdy ma potvrzeno, ze si kocarek koupite. Jinak nad vami stoji prodavacka, ktera toho o kocarku vi mene nez vy a jedine co dela, ze se diva, abyste si ho nevyzkouseli poradne. Kdyz zjistite, ze ma kocarek vadu, tak vam ho nevezmou zpet, protoze jste byly tak blahovi a chteli ho videt🙂. Takkze, kdyz uz super baby, tak jen pres internet!!! kde si ho muzete v klidu vyzkouset a take( bez nutnosti byt bez kocarku-za 20tis, ktery je v reklamaci) ho vratit!!!.

frankie
1. pro 2009

Máte některá kočárek Gesslein Swift? Uvažuji o jeho koupi.

frankie
11. pro 2009

Holky,máte některá kočárek Gesslein Swift? Jak jste spokojené? Uvažuji o jeho koupi. 🙂

kacka.l
8. led 2010

Holky nemáte jej někdo?

myskin
8. led 2010

Gesslein Swift jsem obhlížela. Jezdí se s ním parádně i jednou rukou, je lehoučký, dobře se skládá,je stabilní, má dobře polstrovaná záda a je prostorný. Nejdou polohovat nohy. Je to kočárek do města. Gesslein buggy s1 je o 2kg těžší, jdou polohovat nohy, jde polohovat do lehu i sedu a je vhodný i do terénu. Taky se dobře řídí, skládá atd. V porovnání s třeba Chicco Multiway je to jako bmw a trabant. Ale zkoušela jsem ho jen v obchodě, takže by mohl napsat někdo praktické zkušenosti.

kauculacek
18. únor 2010

Dobré ránko,
tak včera sem byla naprosto uchvácená kočárkem Gesslein f6 😉 a asi do něj půjdem. Jen to chci okouknout, na krámě nám ho nabízeli za cca 26tisíc, ale chci zjistit, zda a o kolik by bylo levnější koupit přes net, či přímo v německu 🙂

juhele
20. únor 2010

Ahoj, máme f6 a naprostá spokojenost, zatím jsme na hluboké korbičce, taky jsme uvažovali, že zajedeme do Německa, ale nakonec jsme měli bourané auto a porod se blížil.. takže jsme ho koupili v Pardubicích a jsem ráda. I když jsme sice mohli ušetřit, tady mám jistotu, že jsou tam féroví a reklamace řeší (na rozdíl od jiných vyčůraných prodejen, kde se akorát hádají a neřeší). Jedna známá má taky f6 a bohužel natrefila na nějaký vadný kus, kdy jí prasklo něco na podvozku a na počkání jí ho v Pardubicích opravili (počítají s tím, že tam jezdí lidi z celé ČR, takže maximální vstřícnost). Jako slabý článek vidím tu ruční brzdu, sice funguje dobře, ale chce to naučit se ten správný chvat, někdy nejde hned napoprvé zabrzdit, jde to celkem ztěžka. Jinak kolečka na výměnu jsou geniální, teď na sněhu máme velká a když se jede nakupovat, tak se tam dají malá, super.

kauculacek
21. únor 2010

juhele: jj, já sem od pardubic, takže bychom ho popř. taky kupovali tam. Poradila mě tady jedna holčina německý obchod, ušetřlili bychom tam cca 5 tisíc, ale nebyla by tam ta možnost té reklamace a tak, takže to tady tak koumeme..
A co ta vložka místo korby, jsi spokojená? 🙂

myskin
22. únor 2010

Taky máme Gesslein F6 z Pardubic a naprostá spokojenost. Jak s kočárkem tak s přístupem pana Kutíka z obchodu. Údržba, seřízení a případné závady (ty jsme naštěstí neměli) řeší max. do 24 hodin nebo na počkání. Brzda u kočárku mi taky nepřijde nejlépe řešená, ale po tom co nám ji v obchodu seřídil a promazal tak paráda. Velká kolečka jsou na zimu a do terénu skvělá.

kauculacek
22. únor 2010

myskin: a co ta vložka místo korby jak už sem se tady ptala? v poho?

kauculacek
22. únor 2010

Já pořád pídím nad barevnýma kombinacema 😀 😀

xkacatkox
25. bře 2010

Ahojky, mymýme F6 a ce-lift, jsem spokojení a barevnou kombinaci z roku 2009 fuschia a zelená(pokud by se někdo divil, že máme na kluka růžovou, tak nám se moc líbila a tmavé barvy nás odrazovali, chtěli jsem veselý kočík, pro veselé miminko 😉

brisalek
26. bře 2010

My mame F6 a vyjeli jsme v utery poprve s malyma koleckama a musim ac nerada priznat, ze jsem po houpacim Roanu za 9 tisic byla dooost zklamana jak to hrozne drnca pri kazdne nerovnosti nebo najizdeni na chodnik...s velkymi koly uz je to lepsi, ale nejak jsem cekala vic 🙂. Holt houpaci je asi o necem jinem, bohuzel se mi moc nelibi a chtela jsem moderni kocarek. Ta rucni brzda nam ze zacatku take zlobila, tak nam ji seridili a je to mnohem lepsi. No uvidime az budeme jezdit dele treba tomu prijdem na chut. Podstatne je , ze mala v nem neplace jako v hlubokem🙂.
Jo jeste se chci zeptat, jestli vam s malyma koleckama take tak zataci na jednu stranu??

brisalek
27. bře 2010

Musim jeste pridat jednu vec, ktera se mi zda ne uplne nej. Mylsim sklopeni zadove operky. Prvni poloha je skoro 90 stupnu a druha se mi zda uz zase moc polozena. Aby mala hezky videla, sedela, ale ne jak pravitko brala bych malinko neco mezi tema dvema prvnima polohama...vam to neprijde???

jafi
19. čer 2010

prosim vas o velkou radu, mam kočarek gesslein future a potřebuji k němu stupátko,ale nikde nejsou schopni poradit. Nemate již nekdo tuto zkušenost diky jana

slavkah
20. říj 2010

tak jsem si taky poridila F6, zatim jsem moc spokojena, velka kolecka jsou super do terenu a mala do mesta, jako jedinou nevyhodu zatim vidim velikost kose, moc se do nej nevejde a dale rucni brzdu, myslela jsem ze s ni jde i pribrzdovat, ale nejde.

juhele
19. pro 2010

tak musím bohužel přidat negativní zkušenost s naší F6, ještě v únoru jsem psala, že vše super, jenže na podzim mi začal kočár s velkými kolečky silně zatáčet doprava no a teď v zimě a mrazem to vyvrcholilo tím, že podvozek na boku na férovku prasknul. Takže jsme včera napsali do Pardubic, jsem zvědavá, jak se k tomu postaví, snad nám to opraví či vymění rychle, protože se bez kočáru nikam nedostanu.. Jsem z toho fakt zklamaná ☹ . Já už fakt nevím, jaký kočár bych si měla pořídit, abych nemusela řešit nějaké reklamace. Skoro od každého slyším nějaké špatné zprávy o jakémkoliv jiném kočárku, tak jsem vsázela na to, že za ty prachy to bude jiná kvalita..

kikimaruska
19. pro 2010

@juhele Tak já se musím přidat...Tak nějak, nemám tedy zatím reklamaci na Gesse (tuk tuk), ale taky sem měla dost kočárků a skoro všechny byly reklamované, nebo se na nich něco po... 😒 . Mě každý říkal, asi si natrefila na špatný kus, jenže mě se ty špatný kusy asi držeji nebo co. Zatím tedy jak říkám, na gesse nic...a doufám, že to tak zustane 🙂

Jak pořídíš v PBC jsem sama zvědavá, zda dodfrží tu svoji garanci rychlé opravy "bez keců" a prodlužování 😉
@brisalek Jé, po Roanu myslím, když nevezmeš houpák, tak ten rozdíl uvidíš asi u všech... 😉 . Prostě to není houpací kočárek, ale jen pružící. To třeba mě nepřišlo, když jsem první mimi vozila v neodpruženém X-landeru...pak Teutonka a Gess i Rider hezky pružily a dalo se hojdat...(ne houpat) .Malej byl zvyklý na drncání a ne houpání a když nám tenkrát kamarádka pujčila houpacího Roana, tak se tam malýmu nelíbilo, jak to houpalo...nebyl na to zvyklý 🙂 😀

juhele
7. led 2011

výsledek: podvozek jsme zabalili, odeslali do Pardubic, tam to opravili a ještě tentýž den odeslali zpátky, bylo to ten týden před vánoci, takže to pošta akorát zbrzdila, byli jsme ale i tak jen týden bez kočárku. Ještě nám pán doporučil, že tahle vada vzniká tím, že vozíme sedící dítě stále čelem k sobě, že je kočárek konstrukčně řešen tak, že sedící dítě už by mělo být otočeno po směru jízdy, že je pak jinak rozložené těžiště, kočárek se lépe ovládá atd. Ten prasklý díl vyměnil a zároveň ho spojil s protějším dílem, takže je tam jedna tyč navíc, což mi trochu zmenšilo spodní košík, to je trochu škoda, ale jsem ráda, že to bez řečí opravili.

xkacatkox
8. led 2011

@juhele tak jsme ráda, že reklamace v pohodě, my už u nich koupily po F6 , mou vytouženou F4, a super, jen ještě k F6 já jsme taky vozila jako ty, aby na mě Matýsek viděl, a kočík nám to vydržel, hodně jsem přehazovala rukojet, a váhu má 12 kg, asi vám možná vyšel nějaký horší kousek, tak vám to dlouho vydrží

makyna1989
11. únor 2011

Četla jsem tu pár článků a chci reagovat na téma Gesslein. Mám Gessleina FUTURE a jsem max spokojená 🙂 jen mám trojkolku a tu už bych asi nechtěla, jinak super. Tašku mám S-lift a v zimě jsem do ní přidávala jen fusak do autosedačky. Teď už mám roční holčičku a do tašky se mi nevejde tak jsem musela koupit nový fusak. Ale jinak kočár jsem kupovala po jednou dítěti a byl naprosto bez vady a vydržel i tu mojí čertici 🙂 Já bych ho 100% doporučila.

rezetka
21. bře 2013

Zdravím, dají se pořád kočáry této značky tak těžko sehnat? Na netu jsem našla jen málo obchodů. F3 se mi líbí, nemáte ho někdo?

ivapo
27. kvě 2013

@rezetka dnes jsem si koupila jetý od kamarádky.. golfky Geslain swift.. líbily se mi ty větší.. ale kde to osahat.. kamenná prodejna je asi jen jedna a to myslím je někde vPardubicich..