Kočárky Gesslein. Máte zkušenost?

verisek01
8. srp 2007

Ahojte děvčata,máte někdo zkušenosti s kočárkem této značky? 🙂

babanci
9. únor 2016

Dneska nám kočárek přišel,na vnučku,hraju si s ním celý večer,je to úžasná záležitost. Máme snad všechno,co se na něj dalo koupit. Jedině sluneční clonu nevím kde uchytit.😊Chci se zeptat zkušených,u vložné tašky,když odepnu horní díl,je pod ním taková síťka. Není to pak v létě na překážku?

clifulka
9. únor 2016

@babanci ta síťka je mi na překážku od samého počátku

babanci
9. únor 2016

@clifulka Ha,já si to myslela. 😊

clifulka
9. únor 2016

@babanci jinak tu clonu (mám tu kšiltíkovou) upevňuju za takový černý plastový "ouška" po boku boudy - ale je to taky takový nevychtaný, hrozně se to klinklá, když foukne vítr...jako kočárek je fajn, ale detaily musel vymýšlet asi chlap

babanci
9. únor 2016

@clifulka Je to pravděpodobné. Máme v bílé kůži,koukám na něj a musím říct,že je nádherný.

lenkakolarova01
19. únor 2016

Nemate holky nektera zkusenosti s kocarkem znacky mikado diuk?

babanci
4. bře 2016

Kočàrek zatím nejezdí,mimčo teprve bude a tak je u mě -babičky teprve uschován. Čím víc ho zkoumám,tím víc se mi líbí. Máte originál pytel? Zdá se mi,že je šíleně velký.😀

prcek1989
18. dub 2016

Ahoj Holky, kupoval někdo kočárek z německého e-shop? Případně jaký e-shop a jestli to bylo levnější. Chtěla bych koupit kočárek F6 a k tomu C3 korbu, a adapter na maxi cosi. Je ještě něco potřeba ...? tím myslím jenom základní věci aby mě ten kočárek fungoval. Samozřejmě nánožník a fusák atd mužů koupit potom. Mě vyšel na 25 tisíc za F6, Korbu a adapter.
Děkuji za pomoct. 😀

stefikat
18. dub 2016

Ahoj všem. Máme f6 s vložnou taškou a jsem nesmírně spokojeá, ať už jde o nákup v obchoďáku, nebo procházky přírodou. Mám i origo fusak. Vejde se i do vložné tašky a je výborný. V zimě hřeje a ve vedrech chladí-taky už vyzkoušeno 🙂 Mi ho kupovali v Praze na Hájích jako vystavený kus, sporťák s vložnou taškou za 16000. Hodně štěstí. Při výběru, ale s touhle značkou neuděláte chybu 😉

babanci
18. dub 2016

@prcek1989 My jsem si nechali udělat rozvahu v německé továrně a bylo to jen o pár set levnější než tady, když jsem to objednali v SUPER BABY. Možná někde v obchodě, pokud by byla nějaká akce, ale my to vyhodnotili tak, že to nemá cenu, vážit tam cestu, když to tady máme v Plzni. Jsme Plzeňáci. 🙂 Nic dalšího nepotřebuješ. My dokupovali přebalovací tašku, ta ale nezbytná rozhodně není.

babanci
18. dub 2016

@stefikat Taky si myslím, že chybka se touto značkou rozhodně neudělá. 🙂 My máme hluboký zatím vysoko, jsou tam dvě polohy /nebo dokonce tři/, nás se líbí, když je vysoký, jsme taky všichni vysocí. Cenu máte slušnou. My máme v komplet výbavě a s náhradními koly, autosedačkou, náhradní výplní, pytlem, clonou sluneční, moskytiérou a přebalovací taškou za 38 tisíc.

stefikat
18. dub 2016

Já to pojala-hodně muziky, za málo peněz. Takže vystavený kus s vložnou taškou za 16000. Ve výbavě měl i ruční brzdu. Fusak starší za 1000 Kc a není to na něm znát. Adaptéry a autosedacka dohromady taky za 1000 Kc, taktéž starší. Moskytieru jsem upravila univerzální za pár korun. Velká kola nová za 2000 Kc. A prebalovaci tasku mam obyč tašku, co jsmem dřív měla na noťase a účel splňuje 🙂 takže dohromady komlet za 20000.

babanci
18. dub 2016

@stefikat Super,to jsi šikovná.😊A jakou máš barvu?

stefikat
18. dub 2016

Šedá s bílou a stříbrný podvozek. Jen ta bílá občas pokulhává 😉

stefikat
18. dub 2016

Taky je výborné, že se dají přizvednoutnzáda a vložná taška je pak našikmo a.prcek líp vidí - náš malej zvědavec už nechce koukat do stropu kočárku !-)

babanci
18. dub 2016

@stefikat V boudě máš pod zipem taky slídovou část a pod druhým zipem odvětrávací,že?

stefikat
18. dub 2016

Jj, v horni casti boudy je slidove okenko a spodni cast zle odepnout a je tam sitka-uz sem vyuzila, jak bylo jeden den teplo 🙂

babanci
18. dub 2016

@stefikat To je bezva vychytávka. Akorát sluneční clonu nemám kde uchytit,máme model 2016 a ten nemá háček pod uchycením boudy. Zrovna se prodejna Super baby stěhuje do nových prostor,pak prý mám donést a vyméní mi za jinou. Mimčo se má narodit zítra,už ořenášímexa zítra prý už ven musí.😀

babanci
12. kvě 2016

Tak už vozím,hodnĕ moc,6 hodin určitě. S kočárkem jsem nadšená,krásně ovladatelný,nehrká,neskáče,boudu mohu skoro celou zakrýt,takže do ní nefouká a slunce nesvítí, zvlášť,když nasadím i sluneční clonu. Už mě lidé zastavovali,jestli si můžou kočár vyfotit. Ale..nejlepší je vnučka,co v něm vozím. 😀

smookie3
28. kvě 2016

Ahoj holky,druhy syn ma ve dvou mesicich 6.5 kg a 63 cm. Mam jane slalom pro a do bluboke korby se mi brzo nevleze.zvazuju gesslein z druhe ruky s vloznou taskou. Ma to na leto smysl?

babanci
29. kvě 2016

@smookie3 My máme taky pěknou bublinku. Už při narození měla 55 cm a v korbičce není skoro vidět. Jestli chceš,přesně Ti délku korbičky změřím.

smookie3
29. kvě 2016

babanci : Ahoj, to by bylo super, moc děkuji! 🙂

babanci
29. kvě 2016

@smookie3 Zítra,ano. Jdu vozit,jsem babka a užívám si to.😀

smookie3
31. kvě 2016

Prosím prosím, nemá někdo k podeji U díl ke Gessleinu F4 - rok 2012, 2013 ???

isabelafuentes
19. dub 2017

Má někdo novější zkušenosti s kočárky Gesslein? Případně zda je kupujete v tuzemsku, nebo v Německu?

babanci
19. dub 2017

@isabelafuentes Ahoj, my máme kočárek Gesslein, F6, vozíme rok. Jsme opravdu nadmíru spokojeni, s kočárkem jsme se nadrajdali tolik, že můžeme hodnotit. Máme k němu i všechny doplňky, takže se ptej, chceš-li. Dodnes vozíme s adaptérem, takže ho máme pořád vysoký. Do osmi měsíců jsme vozily ve vložné tašce, pak jsem potřebovali fusak, máme originální ke kočárku, v ekokůži, je super, neprofuk, ale objemný. To se nám do vložné tašky s velkým děckem nevešel, tak jsem tašku vyndali a vozily ve sporťáku a vozíme dodnes. V úterý bude malé rok. Koupili jsem ho v Plzni, nechali si udělat rozvahu ve firmě Super baby a pak v Německu a rozdíl nebyl tak velký, abychom tam cestovali. Asi záleží taky na tom, co vybereš. Máme tedy kočár, vložnou tašku, clonu sluneční /je bezvadná/ , autosedačku, fusak, tašku, pláštěnku na kočár i autosedačku, náhradní kola, obal na lahve, rukávník, náhradní loop.

isabelafuentes
19. dub 2017

@babanci Děkuji za odpověď! A na kolik vás přišel (ten komplet, co píšeš)? My se jdeme dnes právě podívat do Super Baby, jsme také z Plzně 🙂
Je to kočárek vhodný i do terénu, předpokládám? A není moc těžký, když se skládá do auta?

babanci
19. dub 2017

@isabelafuentes 42 tisíc. 🙂Ale máme známou,která si koupila už hotovou kombinaci za 17 000 a nekupovala v plné výbavě. My si hrozně navymýšleli.Máme bílou ekokůži. Do polí jsme koupili terénní kola,jede jako tank. Možná existuje lehčí kočár,ale skládáme pořád a bez problémů. Taky jsem zapomněla napsat,jak je bezvadná odvětrávací bouda. Paní Vrbanjacová Ti poradí.

isabelafuentes
19. dub 2017

@babanci Wow, tak to je raketa! :-/ Tak my bychom se rádi vešli do 30 tisíc. Uvidíme, vyzkoušíme na prodejně a necháme si poradit. Máme víc favoritů 🙂 Prioritou bude určitě ta skladnost a váha, protože já jsem drobek a když to budu nakládat sama do auta, tak se u toho nechci zlomit v pase...

babanci
19. dub 2017

@isabelafuentes To jo,naskákalo to. Máme taky koženou rukojeť,ta taky něco stála,i ta taška stojí tři tisíce. Máme tento.