Kočárky. Jaké se vám líbí? Co preferujete?

vendulka
19. led 2008

Ahojky holky,
zakládám toto téma kočárky, protže se chci s někým bavit o kočárkách...jaké se mu líbí, co preferuje atd...Nevím, jestli tady nějaké takové téma je,ale já našla vždy jen téma na nějaký konkrétní kočárek,ale tady chci,aby jsme se bavily o všech typech,výrobcích atd....přidáte se některá?? 🙂

vendulka
autor
22. led 2008

mám tam dva, jeden je casualplay s4 a ten druhý babypoint V3.... 😀

kacka.va
22. led 2008

tak já myslela ten babypoint úplně na konci 🙂

vendulka
autor
22. led 2008

aha, tak to se mi nezdál že by byl tak malinkej, teda nízkej,ale to ani neva, já jsem stejnak prcek... 😀 😀

Jdu už vážně spát,tak dobrou noc... 😉

rajka
22. led 2008

Dobrou noc! Pověsím prádlo a honem spát zítra zas nebudu chtít vstát 🙂

majka07
22. led 2008

ahojky, musím Vás alespoň dneska pozdravit.

dvojmam, četla jsem, že tedy bude nové autí, tedy že manžel bude mít, ale su nějak mimo že tedy nevím co přesně tedy bude 😀

dvojmama
23. led 2008

ahojky, majko, autí bude ale ne pro mě 😖 já budu mít hondu co jsme měli doted jako rodiný a manža si odkoupí od kamaráda ještě větší autí 😉 ale je fakt že do malýho autí bysme se těžko mačkali s dětma a kočárem a navíc manža bude mít fakt super cenu 😉 takže budem mít jedno velký a druhý ještě větší 😀 místo malinkého pro mě 😉

vendulka
autor
23. led 2008

Ahojky holky, tak jsem teď přilítla domů z práce a z power jogy...no musím uznat,že ta power joga je super...docela jsem se protáhla a už mě nebolí tolik záda,ale je to pěkná makačka,nemyslela jsem si, že by to mohla být taková dřina na fyzičku.... 😵

vendulka
autor
23. led 2008

Jinak jak jsem šla po městě,tak jsem viděla asi milion kočárků,ale hlavně hodně trojkolek a nejvíce se mi líbyla quiny...no moc pěkné vozítko... 😀

vendulka
autor
23. led 2008

Nevím, jestli nad ním taky nezačnu uvažovat... 😀

aponchie
23. led 2008

dneska sem videla nadherny ctyrkolovy houpaci kocarek cerveno barevny myslim ze to byl bebecar ale nevim ktery nadherny prostorny hned sem musela mlsne nakouknout ,mimco ve fusaku melo dost mista ale nevim jestli se da predelat na sportak ci jen tak.

vendulka
autor
23. led 2008

škoda, že nevíš ten typ...

aponchie
23. led 2008

jj je to on bebecar stylo,v realu jeste hezci jen se nemuzu nejak dopocitat te ceny

vendulka
autor
23. led 2008

Jo tak ten je krásnýýýý, ten jsem už taky někde viděla,ale pro mě není, pač já chci trojkombinaci a toto je bez sporťáku, a nebo se pletu??

vendulka
autor
23. led 2008

ten se mi taky líbil 😉

dvojmama
23. led 2008

holky ten bébecar měla kámošky ségra ale podvozek stylo at a byl super 😉 Mě se s ním dobře jezdilo a šel suprově houpat 😉 a quiny má ségra a taky supr vozídko 😉 nemít dvojčata asi jdu do něj

dvojmama
23. led 2008

nebo ještěě do casualu...nebo do mury....nebo do toho 3tecu 😀 no prostě nemít dvojčata tak si vyberu na každdý měsíc jiný kočár 😀

dvojmama
23. led 2008

vendul bébecar má i sportáček 😉 je to trojkombinace

majka07
23. led 2008

ahojky

dvojmama ono na víc lidí je asi fakt lepší větší autí, asi nikdo není takový blázen jako my, my jsme do maého auta schoponi naskládat toho hrozně moc ani nevím jak to děláme no spíše manžel. Když jsme jeli když někde vystupovali se skupinou a brali jsme ještě kámoše bubeníka a jeli jsme fiatem uno (už ho nemáme) a naskládali jsme se tam 3 lidi, já nejsu zrovna drobek 😀 + celá aparatura bicích+ zasák manžela + kytara ve velkým kufru + stolička a bágly....fakt nevím jak jsme to zvládli 😅

dvojmama
23. led 2008

😲 majko, to jste dobří 😲 a vy máte kapelu? to obdivuji, já si vždycky zpívám maximálně doma, zas tak hrozně na tom sice se zpěvem nejsem, ale vystupovat před lidmi to nee 😀 to si radši zapěju doma ve sprše 😀 😉

vendulka
autor
23. led 2008

dvojmama to je trojkombinace??Jé teď ještě zjistit cenu a asi půjdu do toho....

vendulka
autor
23. led 2008

ahojky maji.....

majka07
23. led 2008

Mam, ne jirka hraje v kapele, ty už teď neexistujou, ale má novou. Já jezdila se koukat, to víš, drahé polovičky nesmí chybět 😀

vendulko, ten bebecar se mi líbí ještě víc 😉

vendulka
autor
23. led 2008

Tak ten bebecar stojí kolem 14.tisíc to bych za tu cenu ěla raději do CAM CORTINY

vendulka
autor
23. led 2008

Maji, víc jak ten babypoint V3??A jaký je podle tebe více praktičtější a užitečnější???

karolinka03
23. led 2008

Ahoj holky,můžu se k Vám přidat??Tak můj favorit je Casualplay a nebo Jane....Ale momentálně vede tenhle http://www.mimishop.cz/casualplay/detail.php?zb... si dovedu představit snim běhat po městě 😵

majka07
23. led 2008

vendul, babypoint se mi l=bí víc 😉 ale ty se budeš jednou muset rozhodnout 😉

vendulka
autor
23. led 2008

Ahojky karolnko, vítej mezi nás... 🙂

vendulka
autor
23. led 2008

no to budu muset, ale to je moooooc těžké, když jsou všechny tak krááásné.... 🙂

majka07
23. led 2008

mně se líbí teďka tady ten
http://www.kocarek.cz/kocarky-Baby Design-kočár...

ale na co když sporťák máme, ikdyž to vypadá, že velkej prodáme a tento koupíme 😀

ahoj Karol 😉