Kočárky. Jaké se vám líbí? Co preferujete?

vendulka
19. led 2008

Ahojky holky,
zakládám toto téma kočárky, protže se chci s někým bavit o kočárkách...jaké se mu líbí, co preferuje atd...Nevím, jestli tady nějaké takové téma je,ale já našla vždy jen téma na nějaký konkrétní kočárek,ale tady chci,aby jsme se bavily o všech typech,výrobcích atd....přidáte se některá?? 🙂

minda
24. led 2008

Zdravím Vás holky. Taky přidám své favority, odkazy ale nemám, na netu se však dají najít dobře.
1) Peg-Pérego GT3 completo - korba, sporťák, sedačka, cenově sice 18 - 22 tis. Kč, ale asi nejlepší trojkombinace
2) Cam Cortina - trojkombinace, cenově 15 - 19 tis. Kč, viděla jsem i naživo, nabízejí i nafukovací kola
3) ABC Design Rodeo - trojkombinace, cenově snad do 15 tis. Kč, levnější varianta trojkombinace
Všechno jsou to tříkolky, mě se prostě tříkolky líbí. U nás v Ostravě jezdí ze 3/4 kočárky Tako a podobné typy, sem tam Quinny a X-Lander, ale mě připadá, že mají hrozně malou korbu, Jané Slalom Pro - není moc nízký ? Moje požadavky jsou - trojkombinace, pokud možno trojkolka, nafukovací kola, korba dlouhá +-80 cm, polohování sportovní sedačky do lehu, cenově přijatelný kočárek.

vendulka
autor
24. led 2008

Minda...ahojky, koukám, že jsme na tom dost podobně,stejné kočárky - požadavky a taky skoro stejné kočárky se nám líbí...jen škoda, že ty kočárky jsou tak drahé... 😒 ...samo, že jak které.... 😉

majka07
24. led 2008

vendu, tak asi ten sporťák přece jen koupíme:o)))) Jinak mě naprosto dostala liberta, hlavně ten rozměr 40 cm na šířku stará měla 43 zrovna jsem to měřila, ještě zkontroluju dýlku a asi na druhé do ní půjdeme do hlubokýho, sporťák nechame po Maju.
tady je

http://www.kocarkyliberta.cz/liberta_jednodite_...

ta kombinace je zajímavá a asi druhý nejširší rozměr u kočárků. holt já su na tu klasiku 😀

majka07
24. led 2008

a hrozně mě na ní fascinuje ta stará brzda 😀 😀 😀 😀 tak já jdu dát Maju do naší starý liberty co máme na doma hodím jí tam hračky a jdeme umýt to nádobí, už aby tu byla myčka, bože jaký su byla odpůrce a teď už bych ji chtěla doma, ale jaro se blíží a bude tu 😀

dvojmama
24. led 2008

ahojky,
aponchie, nevíš jaký to byl kočárek? 😉 my asi půjdeme do toho joggera a jané (ten má přijít už příští týden 😵 )

rajka, tak uvidíš, ale třeba se tam opravdu vejde i v 6měsících 😉 nebo dáš mimi do sportáčku, když bude v lehu a můžeš to vystlat dečkou 😉

rpinguin, pěkný kočárek 😉 a jaký máš termín? já čekám taky v březnu 😉 a víte jestli holčičku nebo chlapečka? 😉

dvojmama
24. led 2008

minda, koukám že se ti líbí kočárky podobné jako mě 😉 akorát ta cam cortina se mi moc nelíbí protože mi přijde to přední kolečko strašně vystrčené 😒 quinny se mi taky líbí, korbička se stejně používá jen na prvních pár měsíců a pak to mimčo v ní nevydrží 😉 a jané je hodně nízký, měla ho ségra ale asi po měsíci ho viměnila 😉

dvojmama
24. led 2008

jo a holky dneska jsme vylítali všechno kolem nového autí a mohlo by být naše už do konce příštího týdne 😵

vendulka
autor
24. led 2008

Maji, vypadá pěkně kočárek...super... 😀
To Maju nebudete vůbec vozit ve sporťáku?Už by mohla do něj,ne??Má 8 měsíců a sedět umí.... 😉

vendulka
autor
24. led 2008

Dvjomama, tak to je super, že už budete mít nové autí..... 🙂

vendulka
autor
24. led 2008

Zítra tady vůbec nebudu jsem v práci jen na půl dne a pak má os¨lavu narozenin, bude to taková dvojitá oslava já+kamoš.....tak se těším...... 🙂

vendulka
autor
24. led 2008

Dneska jsem si oupila kyselinu listovou a zítra začínám papkat.... 🙂 😉

dvojmama
24. led 2008

ahoj vendul, jeeee všechno nej k narozeninám 😉

dvojmama
24. led 2008

vendul, to je super že začínáš s kyselinou 🙂 taky jsem ji brala 😉

vendulka
autor
24. led 2008

děkuji, mám je sice až 31.1. 😀 ale zítra se to slaví.... 🙂

vendulka
autor
24. led 2008

A jak dlouho jsi listovku brala?A brala jsi ji i když jsi byla těhu??

rajka
24. led 2008

Ahojky holčiny! Všechny zdravím! Díky za názory na kočárek. Jsem ráda za každkou připomínku, neb jsem strašně nerozhodná 😉 znamení Váha,tak co bych chtěla, že?!
Majka: ta Liberta je zajímavá, netušila jsem, že ještě existují 🙂
Jinak mě ty tříkolky moc neberou, chtěla bych čtyřkolku, s větší korbičkou, přehazovací rukojeť, sporťák do lehu a přijatelná cena 🙂
Minda: ahojky zdravím Ostravačku! Máš pravdu samé Tako...taky se mi moc nelíbí...
Vendul: všechno nej k narozeninám!

vendulka
autor
24. led 2008

Nevím, jak dlouho ji mám jíst, jestli až budu těhu, tak jestli ji mám přestat jíst...

dvojmama
24. led 2008

vendul, brala jsem ji asi měsíc před otěhotněním a pak první 4měsíce v těhu 😉

vendulka
autor
24. led 2008

aha , tak díky, kdyžtak se potom domluvím s gynekoložkou až budu těhu, jen abych po ní neměla moc velké mimi.... 😀

vendulka
autor
24. led 2008

myslíš, že listovka pomáhá i otěhotnět??To asi ne, že??? 😀

dvojmama
24. led 2008

vendul, to myslím že ne 🙂 ale pro miminko je dobrá zhruba v tom 1.trimestru 😉 pak už se brát nemusí 🙂

vendulka
autor
24. led 2008

tak jo, díky.... 😀

vendulka
autor
24. led 2008

A jak se dneska máš???Co dvojčata nezlobí??? 😀 😀

vendulka
autor
24. led 2008

nekopou se tam??? 😀

vendulka
autor
24. led 2008

já jdu cca za 1 minut pryč....

dvojmama
24. led 2008

rajka, ahoj 🙂

rajka
24. led 2008

Vendul: s listovkou nic nepokazíš, doporučuje se užívat i před plánovaným otěhotněním, tak hodně štěstí 😉
Dnes jsem zabrousila do obchůdku a docela mě zaujal jeden český! kočárek, zejména pro svou velikost, ale taky je lehoučký a dá se houpat!
http://www.baby.patron.eu/cs/katalog/kocarky-sp...

dvojmama
24. led 2008

😲 se mi to odeslalo než jsem to poslala 😲 to bude ta těhu demence 😀 rajko, máš jeětě i jiné favority nebo jen tenhle?

vendulka
autor
24. led 2008

Rajka ahojky...tak ten vypadá taky dobře,kde jsi na něj narazila??

vendulka
autor
24. led 2008

dneska mě zase nějak bolí záda.... ☹