Kočárky. Jaké se vám líbí? Co preferujete?

vendulka
19. led 2008

Ahojky holky,
zakládám toto téma kočárky, protže se chci s někým bavit o kočárkách...jaké se mu líbí, co preferuje atd...Nevím, jestli tady nějaké takové téma je,ale já našla vždy jen téma na nějaký konkrétní kočárek,ale tady chci,aby jsme se bavily o všech typech,výrobcích atd....přidáte se některá?? 🙂

dvojmama
28. led 2008

dobré ránko,
kacko, aha tak to já jsem tolik na jané nekoukala, ale na MMB se mi zdálo že jich bylo dost 😕 a když by se koupili části trojkombinace z bazaru myslíš že by to nevyšlo levněji než za ten nový? 😕

kacka.va
28. led 2008

dvojmama: to by určitě vyšlo o něco levněj. Já když jsem se dívala, že bych dala jednotlivé části dohromady, byť by byly každá jinak barevná, tak mi to vyšlo asi o 4 tisíce levněji, ale jelikož plánuju nechat si kočárek i na druhé dítko (pokud vydrží v nějakém přijatelném stavu), tak jsem šla do nového. Prostě mám radši, když mám na něco záruku.

dvojmama
28. led 2008

kacko, tak to je jasný že když chceš aby to vydrželo pro druhé dítko tak radši zainvestuješ do nového 😉 My budeme jogger kupovat taky nový ale jané podědíme po kámošky kámošce, která ho používala jen pár měsíců taky jenom se sedačkama 😉 vypadá jako nový a na další děti ho snad potřeboovat nebudu 😀

kacka.va
28. led 2008

třeba se rozhodnete časem ještě pro jedno 😉 😀 . My jsme taky měli zaděláno na dvojčátka, ale jedno to hned v zárodku vzdalo.

pavlina05
28. led 2008

kacka.va taky se mi líbí Jané kombinace,....ale ta cena ne a v bazarech jsem nic neviděla ☹
Možná se podívám po Cortině...ta je podobná a levnější a vbazarech prý je...

dvojmama
28. led 2008

kacko, pro jedno možná časem jo ale dvojčátka už nee 😀

pavlino, zkus mrknout na MMB 😉 http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=10664164&tab=1 ten celkem jde ne? 😉

pavlina05
28. led 2008

dvojmam ten je skvělý!!! Jen jestli ještě bude až já ho budu chtít kupovat 😀 Já ještě nechci nic kupovat, až po výsledku velkého ultr. a tripplech 😀 Nejdříve za 14 dnů!!!
Díky

kacka.va
28. led 2008

pavli: já jsem prošla všelijaké diskuze, když jsem už měla Jané vybraný a až na drobnosti s tím byli mamči spokojené, tak si myslím, že většina si s tím odjezdí maximum a nebo si to nechávají na další dítko 😉. My už máme kočár koupený a jsem z něj zatím nadšená, třeba i jen to, že jsem objevila ve stříšce síťku proti hmyzu, že zadek stříšky se dá odepnout a je tam síťka a podobné 😉. U prvního mimi jsem chtěla do kočárku zainvestovat a žádný jiný mě tak neučaroval.
Jasan, že pro dvojčata nee 🙂

dvojmama
28. led 2008

pavli, jasný to chápu 😉 já taky kupuju hlavně ted 😀

dvojmama
28. led 2008

kacko, koukala jsem ti do albíčka, a zajímá mě jaký je rozdíl mezi tou černou kontrukcí (co máte vy) a tou 'stříbrnou'? 😲

kacka.va
28. led 2008

vůbec žádný, obě jsou úplně stejné, akorát k některým barevným kombinacím dávají tu stříbrnou a k některým černou. Mně se víc líbí ta stříbrná, ale zase se mi nelíbily ty barvy korbiček ☹

dvojmama
28. led 2008

kacko, aha tak to nechápu. Mě se právě taky líbí víc ta stříbrná a nechápu proč nemůžou dát všechny barvy k oboum konstrukcím 😕 vždyt ty vaše barvičky by se hodily i k té stříbrně 😕

kacka.va
28. led 2008

to já taky nechápu, ale prý to má tak výrobce nastavené, že některé jsou stříbrné a některé černé, podle mně by to bylo jedno, prostě bych předem objednala stříbrnou konstrukci + k tomu barvu jakou chci. ale asi by to Španělé blbě chápali 😠

dvojmama
28. led 2008

tak to je fakt blbý no. Ale třeba ta černá nebude zas tak hrozná 😉 člověk si na ni zvykne 😉

kacka.va
28. led 2008

nic jinýho mi nezbyde 😉. Když už jsem si vybrala ten hnědý. 🙂 Mně se třeba na obrázku líbil ten modro-oranžový, ale pak jsem ho viděla ve skutečnosti a nic moc.

pavlina05
28. led 2008

kačko, takže vy jste koupily nový Jané?A cena?

kacka.va
28. led 2008

loňskou kolekci, novou jsem nechtěla riskovat, jestli přijde včas. Cena 19500,-

pavlina05
28. led 2008

Tý jo..já se na něj nemůžu vynadívat, je prostě krásnej!!!I na kluka by se ta barvička hodila, no ne? Ikdyž já měla vyhlídlou černo-zelenou barvu 😀

kacka.va
28. led 2008

Já to právě vybírala, aby se to hodilo pro obojí, to jsme ještě nevěděli, co to bude 🙂. A navíc jsem ulítlá na hnědou.

dvojmama
28. led 2008

holky vám se líbí nějaké barvičky z té kolekce 08? mě totiž vůbec 😖

pavli, jakou černo-zelenou?

pavlina05
28. led 2008

Ta nová kolekce je zajímavaá, ale neuchvátila mne 😒

kacka.va
28. led 2008

je to taková zelená trochu do žluta, nebo jak to popsat. No, já jsem tam viděla jen jednu oranžovou. ale našla jsem to jen na ruských stránkách, jinak nikde kolekce 2008 není.

zen
28. led 2008

Holky ale to není kolekce 2008... ta má teprve vyjít. Bude o tom jednat někdy v únoru, ptala jsme se jednoho dodavatele... proto čekám na brněnský veletrh "Pro dítě" ale je až na konci března 😒

kacka.va
28. led 2008

zen: o těch barvách co se bavíme, to je jasné, že je to 2007, 2008 zatím oficiálně nevyšla.

pavlina05
28. led 2008

zen,.....v Brně bude nějaký veletrh?

dvojmama
28. led 2008

pavli ta se mi taky líbí 🙂
zen, a ty barvičky co byly na Ruských stránkách? to už byla kolekce 08 nebo ještě ne? 😕

pavlina05
28. led 2008

Kacka, no nějaké taková zelená. Připadal mi na pC jako hrášková,...ale nevím jak ve skutečnosti 😅

kacka.va
28. led 2008

no právě,že tam už byly zveřejněné 2008, ale nemůžu to teď najít

kacka.va
28. led 2008