Kočárky. Jaké se vám líbí? Co preferujete?

vendulka
19. led 2008

Ahojky holky,
zakládám toto téma kočárky, protže se chci s někým bavit o kočárkách...jaké se mu líbí, co preferuje atd...Nevím, jestli tady nějaké takové téma je,ale já našla vždy jen téma na nějaký konkrétní kočárek,ale tady chci,aby jsme se bavily o všech typech,výrobcích atd....přidáte se některá?? 🙂

vendulka
autor
28. led 2008

Ahojky holky, tak jsem tady....pěkně namožená z cvičení.... 😀

vendulka
autor
28. led 2008

Koukám, že jste tady toho docela dost napovídaly.... 🙂

vendulka
autor
28. led 2008

pěkně se mi klepou kolena...

vendulka
autor
28. led 2008

Ale pěkně k tématu, dneska jsem viděla pěkný kočárek,ale bohužel nevím co to bylo za značku, byl takový pěkně modroučký jako letní nebe... 🙂

vendulka
autor
28. led 2008

KOukám, že tu už nikdo není, co se dá dělat... ☹

dvojmama
28. led 2008

já jsem tu 😀 jdu dočítat 😉

vendulka
autor
28. led 2008

Ahojky dvojmama co dělají vikoušci?? 😀

dvojmama
28. led 2008

ahoj vendul, Vikoušci jsou v klidu 🙂 Dneska jsem s nimi byla na ooobrovském nákupu tak te asi odpočívají 🙂 akorát jsem zvědavá co budou dělat v noci 😕 a jakpak se máš ty??

vendulka
autor
28. led 2008

Jééé aco jsi nakoupila???

vendulka
autor
28. led 2008

No já se mám celkem super, šla jsem později do práce,pač jsem byla na gyndě no a po práci jsem byla na cvičení na kalanetice a teď spokojeně odpočívám tady na koníkovi a manža mi uvařil pěkně borůvkový čajík... 🙂

vendulka
autor
28. led 2008

Taky jsem manželovi koupila vitamin E... 😉

dvojmama
28. led 2008

no koupili jsme hrazdičky, kolotoče nad postýlky, hračky na postýlky, na kočárek, plyšáky, vyzvedli krmící lehátka a objednali cestovní postýlky 😀

majka07
28. led 2008

dvojmam vy jste tedy skvěle nakupovali 🙂

vendulka
autor
28. led 2008

jééé to byl teda nákup...to byla asi pěkná palba, tomu věřím...já chci taky něco kupovat...

dvojmama
28. led 2008

majko, no vždyt platební karta to málem nepřežila 😅 naštěstí měli v chiccu slevy tak to šlo 🙂

vendul, neboj taky budeš takhle nakupovat 😉 ale doufej že nebudeš muset 2x 😉

majka07
28. led 2008

dvojmam :o))))) to věřím, ty jo, vůbec si to neumím po pravě představit, čekat dvě, ono se to řekne, ale pak když nastane situace tak to je o něčem jiném 🙂

vendulka
autor
28. led 2008

Dvojmama, tak v to pevně doufám,asi bych to psychicky nezvládla.... 😀

rajka
28. led 2008

Ahojky! Tak jsem zas něco dopsala do práce koukám, co jste napsaly 🙂 Dnes je mi nějak mizerně celý den mi tvrdne břicho ☹ a to beru 3x denně Magnesko. Je úplně jedno jestli ležím, sedím nebo chodím...Tak nevím jestli mám nervy a z toho mi tvrdne břicho a nebo mi tvrdne břicho a z toho mám nervy...

dvojmama
28. led 2008

majko, představovat si to můžeš jak chceš ale realita je stejně vždycky jiná 😉

vendul, ale zvládla, stačí si pročíst diskuze mamin s dvojčátkama. Je spousta mamin které si myslí že dvojčata nezvládnou a já jsem patřila mezi ně ale na redukci bych nikdy v životě nešla. Prostě zvládnout se to musí 😕 Vikoušek se začal mlít 😝

majka07
28. led 2008

mam tak to je pravda. Představa u Maju byla taky jiná, ale tedy musím říci, že horší, mateřství je brnkačka 😀

majka07
28. led 2008

ovšem u dvou to taková brnkačka tedy rozhodně nebude. Švagrová kámošky měla dvojčata a za dva roky se jí narodili trojčata, vše přirozeně 😀 to musí být na palici

vendulka
autor
28. led 2008

No asi to musí člověk zažít a pak se mu to ani nezdá a když si má i s kým popovídat tak je to o to jednodušší 😉

dvojmama
28. led 2008

majko, máš asi super hodné dítě 😀

dvojmama
28. led 2008

majko, 😲 😲 tak to bych už nedala 😲 to je najednou 5 malých dětí 😲 tak to si neumím radši ani představit 😲 to obdivuju že z toho nezcvokne 😀 😀 😀

majka07
28. led 2008

no hodná je což o to, ale s jídlem je na zabití 😀

vendulka
autor
28. led 2008

Maji, tak to je nááááářez,...to si ani nedovedu představit 😕

majka07
28. led 2008

oni žijou v Německu, pomáhá jí tam nějaká paní, kterou platí, takže to mají celkem v pohodě, starají se obě o 5 dětí,

vendulka
autor
28. led 2008

já bych to nepřežila a ni u dvojčat....no možná jo... 😀 ale potom mít trojčata, to je opravdu masakr

vendulka
autor
28. led 2008

já chci jen jedno dítě, tak žádná dvojčate nečekám...i když je máme v rodině.... 😀

majka07
28. led 2008

vendy 😀 a co když to budou dvojčatka?