Kočárky. Jaké se vám líbí? Co preferujete?

vendulka
19. led 2008

Ahojky holky,
zakládám toto téma kočárky, protže se chci s někým bavit o kočárkách...jaké se mu líbí, co preferuje atd...Nevím, jestli tady nějaké takové téma je,ale já našla vždy jen téma na nějaký konkrétní kočárek,ale tady chci,aby jsme se bavily o všech typech,výrobcích atd....přidáte se některá?? 🙂

dvojmama
28. led 2008

majko, ona nechce papkat? To je přesný opak mě 😀 já bych jedla furt 😀

vendulka
autor
28. led 2008

no to nevím,ale doufám, že nebudou a jinak se nebude dát nic dělat, tak budeme mít dvojčátka

dvojmama
28. led 2008

vendul, co kdyby přece jenom se povedla dvojčátka? 😉

majka07
28. led 2008

mam, nechce, to jsou hrozný boje 😠

vendulka
autor
28. led 2008

No tak bude mít manža co vysvětlovat.... 😀

vendulka
autor
28. led 2008

ale myslím, že to nebude tak horké.... 😉

vendulka
autor
28. led 2008

uvidíme za pár měsíců...rok,dva... 😉 třeba to budou trojčata... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vendulka
autor
28. led 2008

Majuška zase nechce papat?Tak jí řekni, že přijede teta z Brna a vše ji spapká, protože teta má hlad... 😉

dvojmama
28. led 2008

a mě ani dvojčata nevadí 😀 jsem stejně chtěla děti blízko sobě, aby si byli co nejbližší. A dvojčata budou mít jeden druhýho, se budem odmalička snažit aby v sobě viděli partáky a nežárlili na sebe 😉 to se mi to ted řiká co 😀

kpetra
28. led 2008

Majka07. To je docela mazec mít pět docela malých dětí.Já obdivuju i matky dvojčat.Náš malý je pěkně divoký,mít takových víc je na zbláznění.A to jsme taky čekali původně trojčata 😒 To by byl teprve výběr kočárků. 😀

vendulka
autor
28. led 2008

kpetra:jakto, že trojčata?? 😅

majka07
28. led 2008

Vendy, chvilku je to v pohodě a pak, zase začne vymýšlet chjo. Včera už su to tedy zatrhla, že jí někdy jen 4x denně ok beru, ale včera měla v plánu snad jen 3x tak to tedy ne, nakonec se nechala ukecat, ale to zase bylo

vendulka
autor
28. led 2008

no pěkně tvrdohlavá prinzecna...jen tě zkouší...co může a co ne... 😉 😝 😀

dvojmama
28. led 2008

k petro, trojčata 😲 to taky nevím jestli bych zvládla 😀asi ne 😖 a s výběrem kočárku by to bylo opravdu hooodně zajímavé 😀

majko, tak s tim jídlem je to taky hrozný 😖 no já se děsim toho když nebudu kojit 😖

vendulka
autor
28. led 2008

no u dvou to bude asi sranda dvojmama, jedno se nají a pak druhé a mezitím začne brečet to první, že chce přebalit atd.....no moc ti teda nezávidím... 😝

majka07
28. led 2008

po kom asi tak tvrdohlavá je 😀 😀 😀 jsem jí chtěla dát lesní směs od hamánku a ona mi to rukou oddalovala, že to nechce, tak jsem zkusila dát něco jiného a to si dala, si hrozně navymýšlí. Ikdyž já toho hamánka ochutnala a taky mi nejel, zdál se my zkyslej. Možná to bude jako s tou prošlou kaší 😒

mam hlavně když se nekojí tak to leze pěkně do peněz, no já nekojila 😒

vendulka
autor
28. led 2008

Maji, tak to je teda gol, no Majuška to pozná..... 😉

dvojmama
28. led 2008

vendul, ty mě teda uklidnuješ 😀

majko, no ono hlavně vyvařování, převařování vody, příprava UM, ohřejvání atd.. 😲 to bude zábava 😀

vendulka
autor
28. led 2008

dvojmama, to je realita, tak si na ni pomalu zvykej... 😀 , to zvládneš.... 😉

majka07
28. led 2008

no to je fakt. to čas zabere

dvojmama
28. led 2008

vendul, jojo já vim 😀 vždyt já už se na to i už těšim 😀 hlavně až konečně budeme rozděleni a ne 3v1 😉 to je fakt už záhul 😕

vendulka
autor
28. led 2008

holky, no nic jdu se natáhnou jsem kaput...mějte se hezky, pěkný večer a z práce pošlu vzkaz, na chvilku zase mrknu...zítra máme poradu, tak to bude zase opruz...no nic

Tak páááááá a hezké sny.... 😉

dvojmama
28. led 2008

vendul pa a dobrou 😉

vendulka
autor
28. led 2008

děkuji, tobě taky dvojmama.... 🙂

majka07
28. led 2008

taky se loučím dobrou noc 😉

vendulka
autor
28. led 2008

dobrou noc.... 😉

dvojmama
28. led 2008

majko taky dobrou 😉

dvojmama
28. led 2008

no holky když už jsem tu zůstala sama samotinká tak vám alespon hodím odkaz na kočárek, který jsme dneska potkali a já si ho zamilovala 🙂 nečekat dvojčata tak je to další z favoritů 🙂 http://gracobaby.cz/vivo.htm ten černo-bílý je naprosto famózní 😀 😵 🙂

dvojmama
29. led 2008

Dobré ranko 😀

vendulka
autor
29. led 2008

Ahojky dvojmama, tak tomuo říkáš ránko??? 😀 😀