Kočárky. Jaké se vám líbí? Co preferujete?

vendulka
19. led 2008

Ahojky holky,
zakládám toto téma kočárky, protže se chci s někým bavit o kočárkách...jaké se mu líbí, co preferuje atd...Nevím, jestli tady nějaké takové téma je,ale já našla vždy jen téma na nějaký konkrétní kočárek,ale tady chci,aby jsme se bavily o všech typech,výrobcích atd....přidáte se některá?? 🙂

vendulka
autor
29. led 2008

jj, já ráno a manžel večer....ono by stačilo jen jednou denně, kdyby jsme měli jednu kočku,ale máme dvě a jeden záchod, takže musímě častěji,aby nechodili jinam na záchod a aby to tak v bytě nepáchlo...i když u nás to vůbec nesmrdí... 🙂

vendulka
autor
29. led 2008

hodně lidí říkalo, že to u nás nesmrdí na to, že máme dvě kočky... 🙂

vendulka
autor
29. led 2008

oni jsou moje miminka...nedám na mě dopustit...

vendulka
autor
29. led 2008

no nic holky, teď jdu už vážně hajat ať jsem zítra pěkně svěží... 😀

kpetra
30. led 2008

Dobré ráno.Vendulo kočárek je super, jen ta cena.Teď je na výběr tolik pěkných kočárků, tak jsem i ráda, že už máme, protože bych si asi nemohla vybrat.A že jsou kočičky tvý děti znám.My jsme si pořídili předloni v srpnu štěně a pak jsem v prosinci otěhotněla.Tak teď mám taky dvě děti.No někdy mám pocit, že i tři, s přítelem. 😀

majka07
30. led 2008

ahoj holky,

tak já můžu potvrdit u Vendy to nesmrdí, ani jsme nevěděli, že tam bydlí kočičky a to jsme věděli jen přes net 😀 😉

dvojmama
30. led 2008

dobré ráno 🙂
kpetro, přesně, já bych si taky neybrala 😖 těch kočárků je ted tolik. Alespon že pro ty dvojčata není takový výběr a nebylo skoro z čeho vybírat 😉
vendul, to je dobře že to nesmrdí 🙂 mě by to ale nebavilo vyměnovat. Nevlastní babička měla kočku a ta si vždycky vylezla oknem, prošla se po parapetě, přeskočila na druhý parapet a vlezla zpátky oknem 😕 pátém patře 😖 já jsem jenom čekala kdy se rozmázne na zem 😖

kpetra
30. led 2008

Dvojmama - myslím, že jste si vybrali dobře.Mě se moc líbí kočárky Jané Slalom, i ty pro dvojčata.Proč ale máte i druhý kočár? Na Jané jde přece taky i korbička a sporťák, ne?

vendulka
autor
30. led 2008

Maji, děkuji moooooc 😉

vendulka
autor
30. led 2008

Zdravím opět z práce....odpoledne jdu na tu power jogu,...se táááááák těším, pak se tu večer ukážu...bude tu někdo?? 😕 😀

dvojmama
30. led 2008

jááááá tu budu 😀

dvojmama
30. led 2008

kpetro, na powertwin bysme mohli dát ten matrix, ale jako autosedačka to prý není moc bezpečný 😅 a sporták z toho jde udělat taky, ale já chci jako sporták ten jogger, jané je fakt jenom na autosedačky 😉

kpetra
30. led 2008

Vendulko- je fajn, že tě to tak chytlo.Já už od porodu plánuju začít trochu cvičit a pořád se k tomu nemůžu dokopat. 😠
Dvojmama - hlavně, že to máte promyšlený. 😉 S těma autosedačkama to stejně budete mít na chvilku. Ale teď si uvědomuju, že nikde nemáte hluboký kočár.Nebo jsem to jen nepostřehla?

dvojmama
30. led 2008

kpetro, hluboký kočár nemáme, na začátek nám stačí ty autosedačky a vložné tašky do joggera 😉 uvidíme ale podle mě ani ty hluboký tašky nebudou na dlouho 😉 sporták jde dát do lehu, tak létě už snad zvládnem jenom sporták 😉 uvidíme...

kpetra
30. led 2008

Dvojmama- já už se lekla,že nebudete mít hluboký vůbec.Tažky jsou v pohodě, když budete mít miminka na jaře.V létě už budou větší, tak to sporťák bude fajn, když jde do lehu.Já už jsem zažila, že někdo chtěl mít jen autosedačky a pak sporťák.Ta představa mě děsí.Chudák dítě.Mě v tý sedačce připadají takový zkroucený.Stejně se nemají používat na delší dobu,aby se dětěm nekřivila záda.

dvojmama
30. led 2008

kpetro, já jsem zas někde četla, že ty autosedačky dětem nevadí, že tam jsou zkroucené podobně jako v bříšku a cítí se tam bezpečně 😕 a anglii nebo někde vyrábí hlavně kočárky sportáky a na to se nacvakne autosedačka a pak hned ten sporták 😕 No ale my budem mít ty vložný tašky taky hlavně kvůli zimě ze začátku a v létě by jim tam zas asi byla zima 😕
kdy chceš dát ty Matýska do sportáku?

kacka.va
30. led 2008

já slyšela, že v autosedačce by mělo být dítě maximálně 3 hodiny denně, aby mu to nevadilo na záda.

dvojmama
30. led 2008

kacko, tak to je taky možný 😕 my budem používat autosedajdu do auta a max na nákupy...

kacka.va
30. led 2008

já taky 🙂. ale někdo nechává mimčo v autosedajdě i třeba doma místo v lehátku, i když já teda neplánuju ani to lehátko 😉

many
30. led 2008

ahoj Káťo 😉 taky jsem říkala,že ho sem tam dám do autosedačky 😉 lehátko kupovat nebudu,škoda peněz 😀

kpetra
30. led 2008

Matýska plánuju dát do sporťáku asi tak za měsíc.To už bude mít půl. Nám jde sporťák taky do úplnýho lehu.Ale třeba už bude Matěj sedět.Sice by se asi ještě vešel do korbičky, ale už ho zajímá okolí, tak si myslím, že se mu bude pak líbit víc, když něco uvidí. 🙂 Sedačku taky používáme do auta a na nákupy.Taky ale k doktorovi.Máme ho v patře, tak je pohodlnější sundat jen sedačku z podvozku a vyjít schody.
Lehátko máme taky a používáme ho teď hlavně na krmení a tady tam Matýska dávám, když vařím.Položím si ho v něm na stůl a on je spokojený, že má přehled. 😎 Nechtěla jsem ho dávat do sedačky, protože mám strach, že bysme ji tím zničili.Lehátko jsme koupili v bazaru za 500,-- a až ho nebudeme potřebovat, zase ho prodáme.Sedačku prodáme až s kočárkem.

kacka.va
30. led 2008

many: no já koupím miminkovskou deku na zem a je to 😉. Lehátko mi přijde zbytečný, ono celkově mně plno věcí přijde zbytečných, takže je budeme pořizovat, ať zjistíme v reálu, že se bez nich neobejdeme 😀
Jinak jakmile už dítko sedí, tak si myslím, že klíďo může být ve sporťáku, no uvidíme 🙂

dvojmama
30. led 2008

holky, já teda lehátka chci. Jedny jsme si koupili, hlavně na krmení a potom jsme dostali ještě dvě od ségry na hraní (jedno měla a druhý dokoupila)Děti z těch lehátek na vás hezky vidí 😉 na dece můžou ležet a hrát si, ale nemají přehled o vás 😉 Ale je to každýho věc co je podle nich zbytečný a co ne 😉

kacka.va
30. led 2008

no na mě myslím uvidí 😉 chystám se na šátek jako indiánská babička

majka07
30. led 2008

ahojky 😉
tak o autosedačce su taky slyšela, my ji tedy použímá pouze na jízdu, známá normoš doma. Jinak lehátko, chodítka, hopsadla doma nemáme, neměli a mít nebudeme 😉

vendulka
autor
31. led 2008

Ahojky holy, omlouvám se, že jsem včera večer nedorazila,jak jsem odpoledne slíbila,ale přišla jsem ze cvičení grogy a nějaká utahaná, tak jsme šla v půl deváte spát...a pomohlo to... 😉

vendulka
autor
31. led 2008

Maji, pěkná nová fotečka...jste kočky... 😉

vendulka
autor
31. led 2008

Dneska snad bude více času se zde navečer či večer ukázat...

vendulka
autor
31. led 2008

Po práci za mnou přijde taťka a bude sázet pažitku a pak si chci ještě zacvičit...no a manžel jel pryč tak nevím kdy se vrátí...tak snad se na počítač dostanu...

vendulka
autor
31. led 2008

A nějaký nový objev?Já včera viděla tak škaredej kočárek...byl tak přemodernizovaný a divný...měj jakýsi divný kolečka, takové jak maj náklaďáky...takový ty sešikma..no nic pěkného to nebylo... ☹