Kočárky. Jaké se vám líbí? Co preferujete?

vendulka
19. led 2008

Ahojky holky,
zakládám toto téma kočárky, protže se chci s někým bavit o kočárkách...jaké se mu líbí, co preferuje atd...Nevím, jestli tady nějaké takové téma je,ale já našla vždy jen téma na nějaký konkrétní kočárek,ale tady chci,aby jsme se bavily o všech typech,výrobcích atd....přidáte se některá?? 🙂

vendulka
autor
31. led 2008

Každý se za paní otáčel, co to veze.... 😀 😀 😀

vendulka
autor
31. led 2008

Tak já zase pádím vydělávat penízky...večer se tu snad ukážu,ale nic raději neslibuji...

vendulka
autor
31. led 2008

Ahojky holky,je tu někdo?mám cca 30 minut než mi dojde návštěva... 😉

dvojmama
31. led 2008

ahojky 🙂

vendulka
autor
31. led 2008

Ahojky dvojamam, jak je? 🙂

vendulka
autor
31. led 2008

To je zase celé nějaké zpomalené... 😠

dvojmama
31. led 2008

ten koník je děsnej 😠 já zase musím jít tak zatím papa 🙂

vendulka
autor
31. led 2008

no je to šílený vůbec to nefunguje a pořád to chce,abych potvrzovala, že souhlasím s pravidlama a pořád mě to vyhazuje z přihlášení, zajímalo by mě co s tím zase výmýšlí...je to jen horší a horší...

Tak pá, mě za chvilku přijde návštěva taťka a budeme sázet pažitku... 😀

vendulka
autor
31. led 2008

Tak a pažitka je zasazená, taťka mi donesl ještě řeřichu, tak jsem ji taky zasadili...

No a dostala jsem od taťky moooc krásnou kyti v květináči, krásně kvete červenými květi,je fakt moc pěkná... 😉

majka07
31. led 2008

hojky:o)

tak su zase dneska zkoumala kočárky:o)))) no hotovo, začínám brzy co, když druhé plánuji tak za 2-3 roky 😀

rajka
31. led 2008

Ahojky holčiny! Jak to tak čtu, tak jsme dnes měly všechny s koníkem stejné problémy 😉 Kůň jeden, taky mě vyhazoval 🙄
Dnes jsem se byla podívat znovu na živo na svého kočárkového favorita a holky nevím, ale myslím, že se nám do auta nevleze 😢 Příští týden to pojedu zkusit a uvidím, no.
Dvojmam, jak se cítíš? Co Vikoušci? 🙂

dvojmama
31. led 2008

ahojky rajko, Vikoušci kopou a kopou. Když ne jeden tak druhej a spaní snima je teda něco 😖 ale co se dá dělat, je fakt že je to s nima horší a horší ☹ a co ty, jak se máš?

rajka
31. led 2008

Já se dnes přece jen vypravila k doktorovi kvůli tomu tvrdnutí břicha. Můj doktor má dovču, tak jsem šla na kliniku. Super přístup, všechno mi vysvětlil, ukázal,tak jsem si oddechla. Všechno je v pořádku! 😀 Jsem moc šťastná 😀

dvojmama
31. led 2008

rajko, tak to je super, gratuluju 🙂

rajka
31. led 2008

Díky! Dala jsem si za úkol pozitivní myšlení 😉 já jsem totiž mistr na katastrofické scénáře...

dvojmama
31. led 2008

rajko, to je dobře 😉 když myslíš pozitivně tak to i lépe dopadne 😉

rajka
31. led 2008

Já vím 😉 budu se snažit, aby mi to dlouho vydrželo 😉 včera jsem si domluvila skvělý kup na MMB, objednala jsem si rychlozavinovačku+mantinel+povlečení na peřinku a polštářek. Úplně nové vše za 605 kč! Paní je také z Ovy tak odpadne i poštovné. Udělala jsem si radost 😉

dvojmama
31. led 2008

rajko, tak to je super 🙂 já jsem dneska dokupovala vábavičku pro Vikoušky, ale neměla jsem náladu tak projedu MMB a MMA a kdyžtak zbytek dokoupím o víkendu 🙂

rajka
31. led 2008

Myslím, že MMB a MMA jsou dobré. Já jsem tam zatím uskutečnila jen 2 obchody, ale kamarádka tam nakupuje i prodává ve velkém a je velmi spokojená. Ještě se jí nestalo, že by třeba nepřišel balíček nebo peníze atd. V nejbližší době se chystám probrat pytel věcí po dceři, zjistím, co tam vůbec je a jestli to je ještě použitelné. Teprve pak začnu dokupovat.

dvojmama
31. led 2008

rajko, taky bych řekla že MMB a MMA jsou dobrý 😉 ráda tam třeba obhlížím ty věci atd 😉

rajka
31. led 2008

Já taky, jen to poštovné je občas dražší než prodávaná věc 🙂 proto si raději zadávám Ostravu, i když...balíček jsem už dlouho nedostala 😉 možná něco objednám i poštou...

dvojmama
31. led 2008

rajko, já beru všechno dvakrát takže málokdy to vyjde nevýhodně poštovné proti balíčku 😉 Já jsem před chvilkou chtěla něco objednat, ale ted si řikám že už bych měla jít spinkat tak na MMB radši ani nejdu protože tam bych se zasekla zas nadlouho 😉

rajka
31. led 2008

Taky jsem tam teď koukala, líbí se mi ty hrací deky s hrazdičkou, tak koukám jaká je nabídka a ceny...ale už to taky nechám na zítra. Bobiš kope jako o závod, nelíbí se mu to sezení 😉 Měj se hezky. Dobrou noc!

dvojmama
31. led 2008

rajko, tak dobrou noc a pohlad za mě bříško 😉 pa

kpetra
1. únor 2008

Ahojky,
tak my taky nakupujeme na MMB a MMA.Už jsme tam nakoupili spoustu věcí a zatím bez problémů. 😀 Je to droga.Teď jsem tím nakazila i sestřenici. 🙂

rajka
1. únor 2008

Ahojky holky, tohle jsem našla v jedné diskuzi:
Pozor na tyto internetové prodejce.

www.autosedacky-kocarky.cz
www.cam-neonato.com
www.aablueone-kocarky-autosedacky.com
www.blueone.vltava2000.cz

Tyto obchody nenakupují zdejší zboží v ČR od přímého dovozce. Nemají skladem ani sortiment, ani náhradní díly. Pokud takovýto prodejce uzná Vaši reklamaci jako neoprávněnou, může Vás stát objednání a výměna jediného kolečka u kočárku v řádu tisíců korun! Vždy budete navíc čekat, než náhradní díl prodejce objedná ze zahraničí!

marketa.maruskova
1. únor 2008

Ahoj. Můj taťka je ze dvočat tak doufám, jak se říká, že bývají ob koleno je nebudu mít. Né že bych je nechtěla kdyby byli, ale kočárky na dvojčátka se mi moc nelíbí. Mám už vybraný kočárek Mutsy. Vypadá strašně zajímavě. Je to úplně něco jiného než klasické kočárky. Hlavně se s ním dá houpat a má nafukovací kolečka. Mě se tedy líbí 4 kolky 😵 . 3 kolky se mi nelíbí 😒

dvojmama
1. únor 2008

achoj holky, koukám že už asi všechny chrupete 😉 No já jsem se přišla jenom rozloučit, zítra jedeme na chatu a vrátíme se snad ve středu. Držte mi palečky at nezačnu rodit 😉 Jsem po dnešku celá rozlámaná a hrozně se těším do postele, tak dobrou noc a mějte se tu krásně 😉 Pa a já se snad ve středu ozvu 😉

lucija
1. únor 2008

Market, nechci Ti brát iluze ale já Mutsy mám a moc houpat nejde, jen se tam spíš houpe ta korbička 😉 Takže vlastně houpe 😀

vendulka
autor
2. únor 2008

Ahojky holky, koukám, že se tu už probírají různé věci... 😀 ...ale to vůbec nevadí,spíš je to dobře,aspoň si poradíme.... 😉 já jsem pro... 🙂