Kočárky. Jaké se vám líbí? Co preferujete?

vendulka
19. led 2008

Ahojky holky,
zakládám toto téma kočárky, protže se chci s někým bavit o kočárkách...jaké se mu líbí, co preferuje atd...Nevím, jestli tady nějaké takové téma je,ale já našla vždy jen téma na nějaký konkrétní kočárek,ale tady chci,aby jsme se bavily o všech typech,výrobcích atd....přidáte se některá?? 🙂

rajka
8. únor 2008

Jj a dcera na to kouká taky, tak to po očkukontroluju 😀 jestli je to pro ni vhodné nebo ne 😀

vendulka
autor
8. únor 2008

Rajka a to je ten asterix s kleopatrou??

vendulka
autor
8. únor 2008

já mám nejraději klasického kresleného asterixe.... 😉

rajka
8. únor 2008

Já to taky moc neznám, je to Asterix a Obelix-mise Kleopatra. Tak asi je to ono

vendulka
autor
8. únor 2008

jo je, to mě moc nebavilo..bylo takové o ničm, není nad klasiku... 😉

rajka
8. únor 2008

Já to taky moc nesleduju. V poslední době nemám na telku moc času a taky tam nic zajímavého nedávají. Takže sleduju Dobrou čtvť a Ordinaci a u toho většinou žehlím. Občas si pustíme nějaký filmeček na DVD a tento víkend bysme chtěli po dlouhé době do kina.

vendulka
autor
8. únor 2008

Jé a na co jdete do kina?Já byla naposled s manželem na Václavovi a to bylo super... 😉

rajka
8. únor 2008

Ještě nevím, musím si přečíst co dávají. Na toho Václava jsme chtěli taky, ale slyšela jsem, že je to smutné a já jsem teď taková cíťa, že bych brečela jak želva.

vendulka
autor
8. únor 2008

no nakonec je to smutné,ale srandy tam je dost, já taky u toho brečela... 😀

dvojmama
8. únor 2008

holky já chci jít taky do kina 😀 ale to ještě tak minimálně 3měsíce nepůjde 😉 chtěla jsem jít na P.S.Miluji tě, na Na vlastní nebezpečí a na ten film O život 😉

rajka
8. únor 2008

My naposled byli na Mrs. Broke a bylo to dost dobré!

vendulka
autor
8. únor 2008

Tak ani jeden z těchto filmů jsem neviděla,,,já chtěla jít ještě na helowen

rajka
8. únor 2008

Můj nejoblíbenější film je Forrest Gump a Madisonské mosty. U toho si krásně zabrečím 🙂
Přítel má rád horory a ty já nesnáším, bojím se u nich úplně hrozně a nedělá mi to dobře. Před těhu jsem se občas nechala přemluvit a šla např. na Kruh, 3:15 zemřeš, no chudáci lidi okolo, normálně jsem nadskakovala a ječela nahlas. 😀

vendulka
autor
8. únor 2008

jéééé horory, to je pro mě večerníček...🙂))já je miluji a čím více krvavější a napínavější tím líp....já ani na nic jiného skoro nekouokám, jen na horory a na historické a válečné filmy
občas se kouknu i na českou komedii, jinak se na nic nekoukám...

dvojmama
8. únor 2008

rajko, film 3:15 zemřeš se mi zrovna dost líbil 😀 a ještě Nezvratný osud 1,2,3 😀 horory se mi taky líbí, já můžu vcelku všechny filmy až na takové ty historické 😝

vendulka
autor
8. únor 2008

nejlepší byla kostka 0,1,2,3..to bylo něco a nebo dead selince(doufám, že jsem to dobře napsala) 😀

ulicnice
8. únor 2008

dvojmama, tak my dvě bychom do kina spolu nemohly - já miluju ty historický 😀 i když horory taky můžu, ale pouze přes den, večer/v noci fakt néé 😀

rajka
8. únor 2008

Tak to byste si rozuměli s mým přítelem, on je nešťastný, že s ním na to do kina nechci chodit. Teď si jich koupil dost na dvd a dívá se doma. Ovšem až já usnu, protože mi vadí i ta hudba. Já se fakt strašně bojím a pak ještě nakazím ostatní 😀 Dvojmam, není to nějaká úchylka 😉 ?

vendulka
autor
8. únor 2008

no to já se ráda bojímm, pak se přitulím k maželovi...ale je falkt že jsem vždycky na nervy z toho napětí co tam je... 😀

rajka
8. únor 2008

Kostku jsem viděla jenom 1 a na mě to bylo fakt psycho, já si pak začnu představovat, že by se to mohlo stát ve skutečnosti a jsem marná 😀

dvojmama
8. únor 2008

ulicnice, tak bychom museli zvolit něco jiného 😉 já historický fakt nee, mě se ani moc nelíbil Obsluhoval jsem anglického krále 😅 ani válečný nemusim. A horory zvládnu i v noci, ale nikdo mi nesmí říct že je to podle skutečné události 😀 to pak šílim

vendulka
autor
8. únor 2008

holky neznám nic lepšího než horory večer...to jsem se pak schopná í v noci počůrat,pač se bojím jít na záchod... 😀

ulicnice
8. únor 2008

Kostku vůbec neznám... jsem zas asi 100 let za opicema.
A co Texaský masakr motorovou pilou? To bylo něco. Na to jsem teda zvládla kouknout v noci, protože to bylo v partě asi 8 lidí (jsem nechtěla být za poseru).

rajka
8. únor 2008

Mně se líbil film Všechno nejlepší, dávali ho myslím minulou neděli na jedničce

vendulka
autor
8. únor 2008

ulicnice...jo to bylo taky super a nebo Hanibal...

rajka
8. únor 2008

Holky, vy jste šílené 😀 😀 já mám ráda anglické detektivky např. Vraždy v Midsomeru, Hercule Poirot 🙂

ulicnice
8. únor 2008

Tak nevím, až půjdu na WC budu si muset svítit v celým bytě 😀

vendulka
autor
8. únor 2008

no to já na WC nechodím trpím až do rána... 😀

vendulka
autor
8. únor 2008

jé hnedka bych se na nějaký horor podívala

rajka
8. únor 2008

Tak vzbuď manžu 😉