Kočárky. Jaké se vám líbí? Co preferujete?

vendulka
19. led 2008

Ahojky holky,
zakládám toto téma kočárky, protže se chci s někým bavit o kočárkách...jaké se mu líbí, co preferuje atd...Nevím, jestli tady nějaké takové téma je,ale já našla vždy jen téma na nějaký konkrétní kočárek,ale tady chci,aby jsme se bavily o všech typech,výrobcích atd....přidáte se některá?? 🙂

vendulka
autor
15. únor 2008

já už začínám mít pomalu cestovní horečku z toho zítřka... 😀

kpetra
15. únor 2008

My jedeme možná zítra nakupovat do Kiky a Ikey. Tak se taky moc těším.Malýho jsem na zítra "prodala" mamce, tak budeme mít na okukování klid.Pojedeme se sestřenící a jejím manželem.V květnu se jim narodí miminko, tak jedou ještě něco dokoupit.Tak takový nákupy si dám líbit. 🙂

vendulka
autor
15. únor 2008

kpetra....jo to bude taky příjemně strávený den.... 😉

kpetra
15. únor 2008

Doufám, že opravdu pojedeme.Už jsem na to příjemně naladěná.Taky mám seznam, co bych chtěla v Ikey koupit.To zase bude ranec. 🙂 Taky mají v Tescu v akci bodyčka, tak se na ně taky chystám.

vendulka
autor
15. únor 2008

kpetra, tak si to užijte a nezapoměň na nějaký věci,aby jste se nemuseli vracet.... 🙂

kpetra
15. únor 2008

Zapomenout bych určitě neměla, protože na vracení to máme trochu daleko (asi 70 km). 😠 Radši jsem si napsala seznam, ale bojím se, že toho bude daleko víc.Jenom abysme měli před výplatou co jíst. 😀 U nás takové obchody chybí, tak si jednou za čas takhle uděláme výlet do Brna.Pak to stojí za to. 🙂

vendulka
autor
15. únor 2008

jo v Brně je toho dost, já raději chodím nakupovat taky se seznamem,ale někdy úplnš zbytečně,pač stejnak na něco zapomenu... 😀

kpetra
15. únor 2008

My máme Hypernovu skoro u baráku, tak na nákup si seznam nedělám, ale když jedu takhle jednou za čas do Brna, tak si ho radši udělám.Kdoví, kdy se tam zase dostanu.

vendulka
autor
15. únor 2008

no to chápu, já do hyprnovy teda moc nechodím nakupovat já mám nejraději TESCO,ale dneska jdeme do globusu, máme to po cestě k tchánoci, tak prot ten globus

rajka
15. únor 2008

Ahojky holky! Co dvojmama, máte nějaké info? Vidím, že se chystáte na nákupy. No, já mám také nejraději tesco, navíc ho máme 10 minut autem, před barákem mám Kaufland, ale moc ráda tam nechodím. V poslední době mi vadí někteří agresivní důchodci, už jsem dostala i vozíkem do břicha ☹ a pak ti opilí bezdomovci v okolí, to je taky kultura za 500 😉
Vendul, kam se chystáte o víkendu, že máš cestovní horečku? 🙂

vendulka
autor
15. únor 2008

rajka:Zatím žádné zprávy od dvojmam nemám, neozvala se mi,asi si užívá miminek,není to asi tak jednoduché....

vendulka
autor
15. únor 2008

chystáme se na hory na víkend....

vendulka
autor
15. únor 2008

tak se prozatím loučím a v pondělí se na Vás budu těšit...

vendulka
autor
15. únor 2008

zatím páčko... 🙂

rajka
15. únor 2008

To je jasné, já jenom tak pro zajímavost 😉 ale ona to Dvojmam zvládne, je to holka šikovná 😉
My jedem na víkend k babičce, Evička se už moooc těší

lucenek
16. únor 2008

holky topímse v tom takže potřebuju radu zkušených:
mám možnost mít za 12 tis po jednom dítěti Quinny speedi sx, hlub. korba, sporťák a autosedačka, plus slunečník, síťka, pláštěnka a nánožník, je to OK?

aponchie
16. únor 2008

tak to ja nevim kolik stoji novej vsak kukni na ceny novych a zalezi jak dlouho je pouzivany a jak moc opotrebovany

lucenek
16. únor 2008

no já se v těcj cenách nevyznám někde je 7500 jen za sporťák, korba nevím okolo 5000 a sedajda ta 3500 blbý slunečník 850 nánožník 2000 no nemůžu najít komplet sadu...jen vždy buď to nebo ono

jesika
16. únor 2008

Ahojky holky,

založily jste skvělé téma, a tak přispěji svojí troškou do mlýna...Na první dítko jsem měla Inglesinu Magnum, byla jsem s ní moc spokojená.Teď je mým favoritem ( teda zatím) tento kočárek: www.detskecentrum.cz/oxford.htm
Zdá se mi cenově vyhovující a četla jsem na něj dost chválu...Tak na něj mrkněte a napište mi svůj názor...
Díky a dobrou.

musko
17. únor 2008

Baby, sme boli v čera v Brne a ja som nakukla do Chicco obchodíku a úplne ma dostal kočiarik Emmuljangma - švédsky - akurát ho nedokážem nájsť na nete! Ale bol fakt úžasný! Láska na prvá pohľad 😵

kpetra
17. únor 2008

Ahoj,
taky jsme byli včera v Brně v Chiccu a dovezli jsme si golfáček. 😀 Nešlo odolat. 😵
lucenek - mě ta cena připadá dobrá, jestli je kočárek O.K.Sama píšeš, kolik co stojí, když se to spočítá, tak se
to vyplatí.
jesika - Už je tu diskuse o tomto kočárku, tak se tam koukni a snad se dozvíš, co potřebuješ. 😉

kpetra
17. únor 2008
musko
18. únor 2008

Ahojte. Tak Vám sem dávam odkaz na ti švédske kočiariky - určo ich majú v Chicco baby expert 😉
http://www.nurseryworlde.com/emmaljunga-m-133.html

majka07
18. únor 2008

ahojky, tak hlásím, že jsme ten sporták koupili a je skvělej 🙂

rajka
18. únor 2008

Ahojky Majuš! Tak jaký jste nakonec koupili? Už jsem zapomněla 😉

rajka
18. únor 2008

Ještě jsem se chtěla zeptat, co dáváte pod mimi do kočárku? Myslím, úplně zezačátku. Když byla Evička malá, měla jsem ji v klasické krajkové zavinovačce a měla jsem i takové běloučké plymo, ale to už se teď nedává, že?

majka07
18. únor 2008

ahojky rajka, koupili jsme baby desing sprint, dala jsem fotku Maju v něm do alba, jinak je to tady tento

http://www.kocarek.cz/kocarky-Baby Design-kočár...

akorát jsme za něj dali 2700:o)

jinak my vozili taky plymo krajkové dostala jsem ho od kamarádky a mně se moc líbilo, tedy používala jsem jenom dečku a nebo deku z fleece 😉 Mně se to prostě líbí 🙂

rajka
18. únor 2008

Maju, ten kočárek je moc hezký!!

majka07
18. únor 2008

díky:o) fakt su nečekala, že ho opravdu koupíme, ale je skvělej:o)

kpetra
18. únor 2008

Ahoj
majka07 - kočárek je opravdu moc pěkný 🙂
rajka - my jsme měli saténovou zavinovačku a v ní látkovou plenu.Ale to jen chvilku, náš malý je v září, tak jsme brzy přešly na fusak ( máte kombi od Emitexu ). S tím jsme moc spokojení, je v něm teplo.