Kočárky. Jaké se vám líbí? Co preferujete?

vendulka
19. led 2008

Ahojky holky,
zakládám toto téma kočárky, protže se chci s někým bavit o kočárkách...jaké se mu líbí, co preferuje atd...Nevím, jestli tady nějaké takové téma je,ale já našla vždy jen téma na nějaký konkrétní kočárek,ale tady chci,aby jsme se bavily o všech typech,výrobcích atd....přidáte se některá?? 🙂

majka07
18. únor 2008

my jsme taky přešly na podzim na fusak taky od emitexu:o) je suprovej 🙂

kpetra díky 😉

rajka
18. únor 2008

Maju - dívala jsem se ti do albíka-Majuška je fakt kouzelná a ten kočárek taky 😉

vendulka
autor
18. únor 2008

Zdááááááááááááááááár 😀

majka07
18. únor 2008

rajka díky:o)

vendu ahojky 😉 Jak bylo povídej, přeháněj.

Jinak ten kočárek nemá pultík, takže su psala na reklamaci, páč ještě jsme zjistili, že je tam uražený plast, tak čekám na odpověď grrrr to se musí stát jenom nám:o)

vendulka
autor
18. únor 2008

Maji, dá se to popsat jen pár slovy...bylo to naprosto úžasné....kouzelné a nezapomenutelné....

jsem na milion procent spokojená....

vendulka
autor
18. únor 2008

Maji, tak gratuluji dodatečně k novému kočárku a ať se vám s ním dobře jezdí a Maju je spokojená 😉

vendulka
autor
18. únor 2008

Ani bych nevěřila, že se toho dá tolik stihnout za dva dny....a všeho bylo dostatek a žádný sters...všem mooooc doporučuji si zajet do Liberce...hlavně v timě je to kouzelná romantika.... 🙂

vendulka
autor
18. únor 2008

Jen nevím, jestli se mi splnilo to hlavní co jsem chtěla v Liberci stihnout...a to je naše mimi... 🙂

vendulka
autor
18. únor 2008

Držte nám palečky... 😉

vendulka
autor
18. únor 2008

A jak bylo tady v Brně?Prý tady taky sněžilo,ale asi ne tak jak nám v Liberci...

vendulka
autor
18. únor 2008

Jak manža stáhne fotečky do PC, tak dám některé do albíka,aby jste se mohly taky pokochat.... 🙂

rajka
18. únor 2008

Vendul - to neřeš, ono se to většinou splní, když to vůbec nečekáš 😉 , mluvím z vlastní zkušenosti 🙂 Jinak ti moc přeju, aby se ti to splnilo, co nejdřív!!!

Maji, dobře, žes to reklamovala, snad se to rychle vyřídí. Držím palce 😉

vendulka
autor
18. únor 2008

Holky, já bych tam jela znova.... 😀 fakt, perfektně jsem si odpočinula i když byl člověk pořád ve shonu,ale jsem kráááááásně odpočatá... 🙂

vendulka
autor
18. únor 2008

Nevíte jak je na tom dvojmama?Nějak se mi už neozvala, tak nevím... 😕

majka07
18. únor 2008

Vendu díky, budeme kočárek reklamovat 😒 Je tam ulomený úchyt na pultík tak jsme nas....

vendulka
autor
18. únor 2008

Ahojky Rajka a děkuji mooooooc 😉

vendulka
autor
18. únor 2008

Maji, tak to je teda něco a to máte objednané z netu?

vendulka
autor
18. únor 2008

holky, jdu se natáhnout k televizce, zítra se tu snad ukážu...uvidím jak budu stíhat domácnost, slíbila jsem upéct buchtu a ještě musím uklidit...

vendulka
autor
18. únor 2008

zatím páčko 🙂 a krásný večer

majka07
18. únor 2008

vendu ne nemáme, kločár po netu nene

majka07
19. únor 2008

ahojky

Tak jsme si včera s paní dopisovali aj Jirka a dospěly jsme k tomuto, večer ještě poslala manžela do obchodu, že se jí to vrtalo hlavou, pultík samo, byl odhozený v postýlce a byl urvaný, prý tam včera ráno byla nějaká maminka s aktivním klučinou a ten kočárek furt osahával apod. a musel ten pultík urvat, tak objednala nové díly a zkusíme to vyměnit a když to nepůjde, tak nám vymění kočárek:o) Ještě že jsem se ozvala, jinak bychom bez 😀

kpetra
19. únor 2008

Ahoj
majka07 - hlavně, že se to vyřešilo.Ono to naštve, když koupíš nový kočár a pak zjistíš tohle.

vendulka - třeba vám změna vzduchu prospěla a mimísek bude.A jestli ne teď, tak určitě brzy. My jsme čekali třičtvrtě roku a nakonec jsem otěhotněla před vánocema, když jsem měla jiné starosti. 🙂

Taky by mě zajímalo, co dvojmama.Chtěla bych vidět fotky Vikoušků. 😀

majka07
19. únor 2008

petra jj to naštve, no su ráda, že měli takový přístup 🙂

taky by mě zajímalo jak se má dvojmama 🙂

vendulka
autor
19. únor 2008

Ahojky holky....

kpetra...díky, snad to vyjde,ale jsem teď tak trošku na vážkách....tak nevím... 😒

vendulka
autor
19. únor 2008

holky, představ te si.......já peču buchtu.... 😀

vendulka
autor
19. únor 2008

tak snad se povede.... 😎

rajka
19. únor 2008

Ahojky! Vendul, všechno je jednou poprvé 😉 povede se, určitě 😉

majka07
19. únor 2008

ahojky

Vendu určitě.

vendulka
autor
19. únor 2008

ahojky holky...

vendulka
autor
19. únor 2008

jdu dávat ty fotečky z hor do albíka... 😉