Kočárky. Jaké se vám líbí? Co preferujete?

vendulka
19. led 2008

Ahojky holky,
zakládám toto téma kočárky, protže se chci s někým bavit o kočárkách...jaké se mu líbí, co preferuje atd...Nevím, jestli tady nějaké takové téma je,ale já našla vždy jen téma na nějaký konkrétní kočárek,ale tady chci,aby jsme se bavily o všech typech,výrobcích atd....přidáte se některá?? 🙂

kpetra
22. únor 2008

Ahoj
dvojmama - to se máš, já bych taky takový autí brala. 😀 Tak gratuluji, však si to za Vikoušky zasloužíš. 🙂

majka07
22. únor 2008

ahojky tak to je super, opravdu moc gratuluju 😉

vendulka
autor
22. únor 2008

Ahojky dvojmama....jak je, a gratuluji k autíku...to je asi za ty miminka,co??? 😀

vendulka
autor
22. únor 2008

Jinak dvojmama, jsou Vikoušci moooooooc nádherní a roztomiloičcí...moc krásní....opravdu....gratuluji 😉

vendulka
autor
22. únor 2008

A moc ti to dvojmama sluší...jsi kočka jako máma.... 😉

vendulka
autor
22. únor 2008

Dvojmam...krásný porod, přečetla jsem si to a dojalo mi to...jsi šikovná a statečná...hodně zdravím vám všem... 🙂

rajka
22. únor 2008

Ahojky holky! Zdravím všechny, jak se máte? Já jsem tak ráda, že už máme ten kočárek 😵 😵 😵 A moc se těšíme, až budeme vozit 😵 😵

vendulka
autor
22. únor 2008

Ahojky Rajka...já se mám celkem dobře... 😎

dvojmama
22. únor 2008

dobrý večer, Viktor je dneska strašně uřvanej tak jsem aspon nakoukla a jdu podávat inzerát jestli někdo nebude mít zájem o uřvaný dítko ale pochybuju 😖

ahoj vendu, kdepak ses nám toulala? Jsem chtěla poděkovat že jsi tady přeposílala ty moje zprávy 😉
jojo autí je za Vikoušky 😵 a děkuju za pochvaly mě i Vikoušků 😵
vám to taky hrozně sluší na těch fotkách z hor 😉 vypadáte odpočatě, štastně.... 😵

rajka
22. únor 2008

Dvojmama, ahojky! Vydrž, asi má prdíky, bobek malý 😉

vendulka
autor
22. únor 2008

dvojmama,ahojky...no nemáš za co....to je přece samozdřejmé....No měla jsem moc práce a nebyl čas a díky práci ani nálada....
A copak, že chceš dát pryč dítko???

Děkuji za ty hory...bylo tam suprově a taky jsem si pěkně odpočinula...

Měj se krásně já jdu už pomalinku do hajan.... 🙂

rajka
22. únor 2008

Já už se taky loučím, hodím si spršku a půjdu ležet 😉 papa

vendulka
autor
22. únor 2008

rajka a dvojmama...pěknou dobrou noc...

dvojmama
22. únor 2008

vendul, Viktor řve ale nějak nechce prozradit proč 😀 měl by spinkat...

rajko, díky 🙂 no doufám že ho to přejde 😖

jdu ho ukojit tak krásnou dobrou noc 😵

rajka
22. únor 2008

Dobrou a hlavně klidnou!!!

dvojmama
23. únor 2008

dobré ranko 🙂
tak noc nakonec ušla, Viktor usnul po půlnoci, jednou kojení a ráno si je vzal Jirka takže jsem to dospala a jsem krásně odpočatá 😵 🙂
a jakpak se tu míáte? 🙂 u nás je nádherně, hned bych šla ven 😵

vendulka
autor
23. únor 2008

Ahojky dvojmamam, no u nás je docela pod mrakem, ale krásně eploučko...uklidila jsem celý byt tak jsem pěkně stahaná....

Já tě tak obdivuji dvojmama, starat se o dvě miminka, to musí být docelá záhul,ale věřím, že je to příjemná starost...

dvojmama
23. únor 2008

vendul, u nás uklízí Jirka nebo mamka 😀 já mám ted jenom Vikouše a ostatní je mi jedno, Jirka dneska i vaří 😀 ale Vikoušci usnuli nějak po desátý a poříd spěj 😵 tak si užívám klid a relaxuju a u toho jsem na notasi 😀

vendulka
autor
23. únor 2008

dvojmama, tak to máš dobře zařízené...to tiše závidím.... 😉 no snad to taky tak budu mít zařízené...

A jak se cítíš??

dvojmama
23. únor 2008

vendul, no tak zašití semtam pobolívá, hlavně při sezení je to hodně citlivý, ale jinak to jde 😉 nemůžu pořád přemejšlet nad tim, že mám dvě děti, že musim všechno stihnout tak a tak, že spim tak napůl, páč pořád čekám jestli jeden z nich se neprobudí, že si připadám jak mlíkárna, robot na přebalování atd... 😀 beru všechno s nadhledem, co stihnu tak a tak, tak to tak prostě bude. Dvojčata mám snad nejhodnější pod sluncem a tak si to užívám 😉 a potřebuju i čas pro sebe a ten si nejvíc užiju u pc, klábosením na icq a čtením nějakých užitečných článků o mimi 😉 všechno se dá zvládnout

vendulka
autor
23. únor 2008

dvojmam, tak to jsi veliká šikulka... 🙂

vendulka
autor
23. únor 2008

můžu říct, že z toho šití mám šílený strach a obavy, vřera jsem četla diskuzi, že v šestinedělí nesmí být sex, tak jsem začala uvažovat, že to mi za to nestojí a že si asi zajdu k mudr. pro HA, tak nevím, jsem z toho docela vyděšená...sice jsem to asi neměla číst, pač bych nevěděla co mě čeká a bylo by to jako blesk z čistého nebe,ale zase na druhou stranu vím, co mě čeká a můžu se na to aspoň trošku připravit...

Pak se vás holky budu ptát na různé věci o mimi a těhu, tak se těšte... 😀

dvojmama
23. únor 2008

vendul: nebooj, to šestinedělí uteče jako voda a uvidíš že na sex nebude ani chut 😉 teda já na něj nemám chut ani náhodou 😝 to radši budu u koně 😀

vendulka
autor
23. únor 2008

no tak já možná ne,ale můj chlap...ale v té diskuzi psaly holky, že stejnak sexíkovali, tak jsem z toho trošku jelen....

dvojmama
23. únor 2008

vendul: když se budeš cítit OK tak sexíkovat můžeš 😉 ale hodně opatrně! A chlap to snad pochopí, vždyt bude mimi a to bude to nejdůležitější 😉

vendulka
autor
23. únor 2008

no to asi máš pravdu,ale stejnak si to nedovedu představit a je to to hlavní s porodem, čeho se bojím jako čert kříže....
Včera jsem to říkala i chlapovi, že zvažuji jesti mimi jo a nebo ne, že mám strach... 😅

dvojmama
23. únor 2008

vendul: ono je normální, že máš strach. Za těch 9 měsíců se toho stane tolik a pak najednou nejsi bez závazků, je tu někdo kdo bez tebe nemůže existovat. A porodu se neboj, je tolik holek, které o něm mluví jako o nejjúasnějšim pocitu na světě 😉 a na bolest se potom rychle zapomíná 😉 hlaně když u porodu bude někdo kdo tě podrží 😉

vendulka
autor
23. únor 2008

dvojmama, jo to je pravda, že to hodně holek říká...ale víš co strach tam je i když víš co tě čeká...je to prostě něco co neznáš,co jsi nikdy nezažila...neříkej, že ty jsi strach neměla? 😕

dvojmama
23. únor 2008

vendul, strach jsem měla a hroooznej 😀 se mi to ted řikká, když to mám za sebou co 😀 ale na další se děsim ještě víc, když už vím co mě čeká 😅 ale při tom porodu je lěpší na ten strach nemyslet, ono to ani moc nejde, pořád řešíš bolest a nic jinýho tě už ani nenapadá 😉

vendulka
autor
23. únor 2008

dvojmama, tak vidíš.... 😀

vy budete chtít ještě další dítě? 😕 Kolik jich plánujete?Nebudou to zase dojčátka? 😀