Kočárky. Jaké se vám líbí? Co preferujete?

vendulka
19. led 2008

Ahojky holky,
zakládám toto téma kočárky, protže se chci s někým bavit o kočárkách...jaké se mu líbí, co preferuje atd...Nevím, jestli tady nějaké takové téma je,ale já našla vždy jen téma na nějaký konkrétní kočárek,ale tady chci,aby jsme se bavily o všech typech,výrobcích atd....přidáte se některá?? 🙂

vendulka
autor
28. únor 2008

ve skutečnosti vypadá lépe, tak jako všechno, že? 😀

vendulka
autor
28. únor 2008

takže už to zase začíná s těma výjezdama:dneska je manža přecčas, zítra jede až do noci na trafačku a v sobotu zase mašíruje do práce...chjo, to zase bude víkend... 😒

vendulka
autor
28. únor 2008

ještě že mi dorazila výplata, tak vyrazím do města utrácet... 😀 😀

kpetra
28. únor 2008

Ahoj holky
vendulka - stolek je super, taky by se mi takový líbil. 🙂
dvojmama - Vikoušci jsou úžasní. 😀
My jsme koupili Matýskovi k svátku hopsadlo.Tak se teď bavíme.Skáče jak divej.

dvojmama
28. únor 2008

ahojky

vendul: tak to si něco pěknýho kup 😵

kpetra: děkujeeem 😵 jo a opožděně Matýskovi všechno nej k svátku 😉 at si hezky hopsá, a ať je opatrný 😀

dvojmama
29. únor 2008

majka: krásný fotky 😵 maju je nádherná 😵

vendulka
autor
29. únor 2008

Ahojky holky...

vendulka
autor
29. únor 2008

Dvojmama: tak jsem si koupila pomeranče... 😀 no a taky nějaké sladké do práce... 😀

vendulka
autor
29. únor 2008

Dvojmama, kde jste koupili ty krááááásnéééé náramky Vikouškům na ruce?Je to perfektní 😀

rajka
29. únor 2008

Ahojky holky! Všechny moc zdravím! Tak jsem včera reklamovala kolečko u kočárku!! Už když jsme ho skládali, zdálo se nám, že jedno kolečko "háže osmu". Zkoušeli jsme ho přehodit, ale "šmajdalo" na všech stranách. V obchodě mi paní řekla, ať zavolám přímo servisnímu technikovi. Zavolala jsem mu. Technik se teda dost divil, že volám osobně, prý to má vyřizovat prodejna. Nakonec byl velmi ochotný, a prý mi to kolečko pošle poštou nové. Tak čekám. Každopádně je to zvláštní, bez záručáku, po telefonu...no hlavně když budumít o kolečko navíc 😉

daisynka
29. únor 2008

ahoj rajko tak přesně náš případ, ouplně to samý, kolečko osma, volat technikovi, bez záručáku a úplně nový kolečko. Nemáme stejný kočárek?

kpetra
29. únor 2008

Ahoj
rajka - hlavně, že se to takhle vyřídilo. 🙂 Ještě, že jste na to přišli včas.Taky si myslím, že by to měl vyřídit obchod. Já mám podobnou zkušenost s odsávačkou na mléko.Pořídila jsem na inzerát elektrickou se zárukou a když se mi porouchala, v obchodě to nechtěli řešit a odkázali nás na servis.

rajka
29. únor 2008

Daisynka - 🙂 kočárek mám Traxx cruiser 😉 jaký ty?

daisynka
29. únor 2008

já firstwheels

rajka
29. únor 2008

Aha, tak ten neznám 😉

dvojmama
29. únor 2008

ahoj holky
rajka: tak hlavně že se to vyřešilo 😉 ale je divný že bez záručáku a po telefonu 😕

daisynka: ahoj, ten taky neznám 😕

rajka
29. únor 2008

Ahojky dvojmama! No, ono se to ještě nevyřešilo. Pán slíbil, že kolečko pošle.....zatím čekám

dvojmama
29. únor 2008

rajka: tak to snad přijde, když je to slíbený 😉

rajka
29. únor 2008

to doufám 😉 , zatím mám čas, tak bych to nějak urgovala
Dvojmam - máš monitory dechu pro Vikoušky?

dvojmama
29. únor 2008

rajka: máme monitory nanny a zatím díkybohu žádný poplach ani nic 😉 vy chcete taky pořizovat monitory?

vendulka
autor
1. bře 2008

Ahojkýýýýý je tu někdo?

dvojmama
1. bře 2008

ächojky Vendul 🙂

vendulka
autor
1. bře 2008

ahojky dvojmama, koukám, že máš v infu novou fotečku 😉

vendulka
autor
1. bře 2008

jak se máš a co vikoušci už začali zlobit??

vendulka
autor
1. bře 2008

dvojmama, kde jste sehnali ty super náramky pro vikoušky?

dvojmama
1. bře 2008

vendul: změna musí být 🙂
Vikoušci nezlobí, spinkaj a za chvilku půjdeme kojit. Náramky jsme dostali od kamarádky, objednávala je z netu ale už nevím z jaký stránky 😅

a co ty? jakpak se máš?

vendulka
autor
1. bře 2008

já se mám celkem dobře,akorát ráno jsem se nasr.... 😠

vendulka
autor
1. bře 2008

manža mi sbalil do práce moji snídani, vzal si svůj točeňák a mě vzal ještě párky, tak jsem mu volala a pěkně jsem ho seřvala,pač jsem byla dost nasr... 😀

vendulka
autor
1. bře 2008

jinak čekám kyždým dnem jestli dorazí Ms a nebo ne...jiank docela to ujde...

dvojmama
1. bře 2008

vendul: copak?