Kočárky. Jaké se vám líbí? Co preferujete?

vendulka
19. led 2008

Ahojky holky,
zakládám toto téma kočárky, protže se chci s někým bavit o kočárkách...jaké se mu líbí, co preferuje atd...Nevím, jestli tady nějaké takové téma je,ale já našla vždy jen téma na nějaký konkrétní kočárek,ale tady chci,aby jsme se bavily o všech typech,výrobcích atd....přidáte se některá?? 🙂

dvojmama
4. bře 2008

konečně jsem zase přidala pár foteček do alba 😉 nemáme foťák, takže jsme odkázáni na focení jiných a moc fotek není 😖

vendulka
autor
4. bře 2008

rajka, tak tak dlouho čekat asi nevydrřím.... 😀 😀

dvojmama
4. bře 2008

vendul: já bych asi počkala alespoň do konce týdne, ať to máš 100% 😉
a děkuji za pochvalu MM v županu 😀

vendulka
autor
4. bře 2008

holky, já bych klidně počkala 100 let,lae to napětí se nedá vydržet...

rajka
4. bře 2008

Vendul - tak uvidíš 😉 já čekala asi 10 dní po termínu MS a stejně jsem tomu nemohla uvěřit, tak jsem si ho dělala po třech dnech znovu 😉

vendulka
autor
4. bře 2008

ten můj v županu nechodí, tak to jen tak nevidím chlapa v županu 😀

dvojmama
4. bře 2008

rajka: máme dvojčatový, ale teď jsme koupili normální 😉

vendulka
autor
4. bře 2008

a jak baští Vikoušci a jak rostou?jako z vody? 😀

dvojmama
4. bře 2008

vendul: ten můj chodí doma v pyžamu skoro pořád 😀 prej je to lepší než tepláky 😉

vendulka
autor
4. bře 2008

jejda, mě se o tom už i dneska večer zdálo, že jsem si dělala testíka byl pozitivní a vůbec jsme tomu nevěřila, tak jsem testovala pořád do kola a ráno když jsem se vzbudila, tak jsem nevěděla zda to byl sen a nebo to bylo doopravdy...už jsme z toho trošku na palicia to jsem teprve začali..... 😀 😀

vendulka
autor
4. bře 2008

samo krásné fotečky dvojmama... 😎

vendulka
autor
4. bře 2008

no ten můj chodí pořád v cicilním, myslím tím v čem jde do práce to tahá doma až než jde spát a nebo chodí jen v trenkácha v létě v tom lepším přápadě nahulatej.... 😀 😀 teda jen po bytě 😀

dvojmama
4. bře 2008

vendul: rostou krásně, ve čtvrtek jdeme k paní doktorce, tak budeme vědět přesný míry našich modělů 😉
a baští asi tak normálně-ráno nutrilon, dopoledne kojení, po poledni kojení, kolem půl čtvrtý kojení, večer nutrilon, o půl noci kojení a pak ještě asi o půl čtvrtý ráno 😉

vendulka
autor
4. bře 2008

teda tak v tu půlnoc a o půl čtvrté bych se na to asi ..........! 😀 to by se mi nechtělo vstávat...brrrr 😝

vendulka
autor
4. bře 2008

tak dej potom vědět, jak jste dopadli u mudr. 😉 a halvně míry..... 😵

dvojmama
4. bře 2008

vendul: nahulatej jo? 😀 to MM neee, ten aspoň župan 😀
a děkuju za pochvalu foteček 😵

rajka
4. bře 2008

Vendul - to je normální, mě se o tom taky pořád zdálo 😉

Dvojmama - máš málo mlíčka, že přikrmuješ?

dvojmama
4. bře 2008

vendul: já už jsem si zvykla na noční vstávání 😉 a oproti konci těhu, kdy jsem chodila každou půl hodinku na záchod je to teď dobrý 😉
míry dám vědět. Teď máme odhadem 3400g a 3100g 😉

vendulka
autor
4. bře 2008

no nahulatej....to je u něj normální se asi rád předvádí nebo co.... 😀 😀

dvojmama
4. bře 2008

rajka: mlíčko by nestačilo pro oba. Jedno mímo bych mohla kojit v pohodě, ale dvoum by to nestačilo 😉 Ono je to i na dýl zasytí, takže po tom večerním kojení vydrží až do půlnoci a ráno jsou zas po noci více vyhladovělí 😉

dvojmama
4. bře 2008

jdu se věnovat rodince. Budu tu zase kolem osmý 😉 zatím papa

vendulka
autor
4. bře 2008

dvojmama, zatím se měj a krásná zbytek dne

kpetra
4. bře 2008

Ahojky,
nestíhám dočítat. 😀
dvojmama - tak kočárek je objednaný? To se bude Vikouškům jezdit. 😉
vendulka - já jsem si dělala test každý den, když jsem si myslela, že jsem těhotná. 😀 Koupila jsem si ty obyčejný za 35,-- těch jsem teda spotřebovala než se ty dvě čárky ukázaly. 😅

helcah
4. bře 2008

Ahoj holky můžete mi poradit jaký máte názor na černo-bílý kočárek?Bojim se toho, že když se z něj udělá sportovní sedačka (ta bude převážně na nožičkách bílá) tak jestli si to dítě neušmudlá. Viděla jsem často větší děti v sedačce mlsat. Moc se mi takový kočárek líbí ale bojím se aby nebyl pořád špinavý i když je samozřejmě omývatelný. Psala jsem tenhle dotaz do kočárky bebe car ale sem se asi hodí víc. Děkuju

kpetra
4. bře 2008

helcah - já bych se toho nebála.Zvlášť, když je omyvatelný, jak píšeš. Záleží, co dítěti do kočárku za mlsku dáš. 🙂 Jestli se ti tolik líbí, budeš třeba litovat, když ho nekoupíš.

helcah
4. bře 2008

děkuji za Tvůj názor, opravdu se mi moc líbí takhle kombinace, jsem asi tak trochu konzerva

majka07
4. bře 2008

ahojky

na ošklivku nekoukám, z ukázek mi to přijde kopie ošklivky betty 😒 asi jsme na tom seriálově špatně, když musíme kopírovat 😀

dvojmama fotečky krásnýýýýýý 😵 😵 😵 😵 😵

dvojmama
4. bře 2008

kpetra: doufám že se jim bude líbit 🙂

helca: já bych do něj asi šla 😉 nevím jak moc ta bílá bude u nožiček ale pokud je omyvatelmý tak v poho 🙂

majko: děkujůůůů 😵

vendulka
autor
4. bře 2008

teda tady se to večer vždycky tak parádně rozjede.... 😵

vendulka
autor
4. bře 2008

Holky jdu kouka na Velmi křehké vztahy a čekat na manžílka až mi přijede z trafačky, zase jsem sama doma...