Kočárky. Jaké se vám líbí? Co preferujete?

vendulka
19. led 2008

Ahojky holky,
zakládám toto téma kočárky, protže se chci s někým bavit o kočárkách...jaké se mu líbí, co preferuje atd...Nevím, jestli tady nějaké takové téma je,ale já našla vždy jen téma na nějaký konkrétní kočárek,ale tady chci,aby jsme se bavily o všech typech,výrobcích atd....přidáte se některá?? 🙂

rajka
19. led 2008

Ahoj Vendy, téma kočárky mě taky zajímá. V květnu čekáme mimi, takže se prozatím dívám jen orientačně. Dnes je tak obrovský výběr, že nevím podle čeho vybírat. Každopádně mi musí padnout do oka a taky máme daný cenový strop 🙂
Pro inspiraci přidávám dva odkazy, tyhle se mi docela líbí 🙂
http://www.skrblikshop.cz/kombinace/kocarek-tra...
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=8683571&tab=0

vendulka
autor
19. led 2008

Ahojky jsem ráda, že se někdo našel na toto téma...

vendulka
autor
19. led 2008

Já sice mimi ještě nečekám, ale strašně mě toto téma teď fascinuje asi proto, že se chceme za chvilku snažit o mimi...

vendulka
autor
19. led 2008

Tak to mě taky musí kočárek padnout do oka, musí být prostrorný,pěkný a za super cenu...

vendulka
autor
19. led 2008

Jediné co vím teď na 10% je to že to musí být trojkombinace... 😀

vendulka
autor
19. led 2008

Kočárky co se mi líbí mám ve swvém albu ....

vendulka
autor
19. led 2008

Ale teď mě nejvíce zaujal tento
http://www.detskyraj.cz/zbozi/3467-babypoint-v3...

rajka
19. led 2008

Povídání o kočárcích je na koníkovi celkem dost, ale většinou pod jinými tématy...např. společný termín atd. Jaký se líbí tobě? A podle čeho vybíráš?

vendulka
autor
19. led 2008

Koukám, že máš už jedno díítě...jak dlou se tak může dítě vozit v korbě a kdy je dobré přejít na sporťák?A jak dlouho vozit ve sporťáku??Skoro všude čtu, že se ty kočárky dají použít do 3 let věku dítěte,ale to mi přijde hodně,ne??? 😅

vendulka
autor
19. led 2008

Vybírám hlavně podle toho,jak se líbí mě,podle ceny,podle toho jak je prostorný a hlavně podle toho,aby měl nafukovací kola...

vendulka
autor
19. led 2008

Já se koukala na různé diskuze,ale ikde jsme nenašla žádné povídání o všech kočárcích všude bylo jen o nějakém konkrétním třeba o Cam Chicco atd...

Chtěla jsem se bavit o všch a ne jen o určité značce kdo má na jí jaký nazor... 😉

vendulka
autor
19. led 2008

Z těch tvých kočárků se mi nejvíce líbí ten druhý....a jaký je tvůj favorit zatím???

dvojmama
19. led 2008

achoj holky, já jsem měla vybraný abc design 3tec, hlavní pro mě je aby byl prostorný, sportáček aby šel do roviny a chtěla bych aby to byla tříkolka. Pak se mi také líbil Casualplay, Jané atd...atd... je toho ted opravdu hodně pro jedno mimčo 😉 pro ty dvě je to už horší ☹
a rajko z těch co si dávala odkaz se mi více líbí ten druhý 😉

vendulka
autor
19. led 2008

Ahojky dvojmamam...tak ty kočárky co jsi vyjmenovala ty tak ty se mi taky líbí,ale už né moc tak cenově, tan co mám na něj tady odkaz tak stojí 6.200,- což je super cena....

vendulka
autor
19. led 2008

A koukám, že se nám líbí skoro to stejné a taky skoro stejné preferujeme... 😀 to je prima... 😉

vendulka
autor
19. led 2008

Jééé to je prima, teď jsem si z tvého infa přečetla, že čekáte dvojčátka, to je prima, jak se vám to tak povedlo??A ty jména jsou super...fakt jo...

vendulka
autor
19. led 2008

To asi budeš mít teď trošku problém s výběrem kočárku ne??Pro dvojčátka není takový výběr...bohužel... 😒

dvojmama
19. led 2008

vendulko, jak se to povedlo? to ví sama příroda 😵 no máme já i manža v rodině dvojčátka tak asi proto i my 😅 😀 ale s kočárkem je to opravdu problém ☹ chtěla jsem trojkombinaci ale pro dvojčata se mi žádná nelíbí ☹

vendulka
autor
19. led 2008

Nestraš, manža má v ropdině taky dvojčata... 😅

vendulka
autor
19. led 2008

To máš pravdu na dvojčata nic moc kočárky... ☹

rajka
19. led 2008

Dcera bude mít 9 let, když byla mimi, byl výběr kočárků daleko menší. Takže jen tak obecně. V hluboké korbě by mimi mělo být než se naučí samo sedět, takže se dívám, aby byla korbička dost prostorná. Když už umí sedět přechází se na sporťák, malou jsem vozila ve sporťáku cca do 2 let, možná dýl, už si to moc nepamatuji. No a potom jsem maximálně využila golfky, byly lehké, skladné, mohla běhat a když už ji bolely nohy, ta se vezla.

vendulka
autor
19. led 2008

Rajka, aha tak díky za infio....na gofky jsem ještě ani nekoukala... 😀

dvojmama
19. led 2008

vendulko, tak třeba se vám podaří taky dvojčátka 😀 a vy už se snžílkujete nebo to nechávate jentak? 😉

vendulka
autor
19. led 2008

No ještě pár dní a začneme taky zadělávat...nyní dobírám HA

rajka
19. led 2008

Favorita zatím nemám, protože jsme fakt byla tzv. "mimo mísu" tak teď hlavně sbírám informace a koukám se 🙂 . Kočárky jsou na trhu moc pěkné, ale ty ceny!! Příjde mi zbytečné dát za kočárek třeba 16 tisíc...když stejnou službu splní i levnější. Nafukovací kola jsem taky chtěla, ale....můžeš píchnout někde na procházce...než vyměníš, nejezdíš...no nevím ☹

vendulka
autor
19. led 2008

Dvojčátka nechcu, už mám vybraný kočárek... 😀 😀

dvojmama
19. led 2008

vendulko, taky jsem měla vybraný 😀 a stejně 😀 ted musím pořád koukat na dvojčatové ale nicmoc no 😅

rajko, já chci nafukovací, nejsou prý tak tvrdé 😉

vendulka
autor
19. led 2008

Já jsem taky pro nafukovací kola, je to lepší co jsem tak různě slyšela...

vendulka
autor
19. led 2008

Co si najdu za kočárky na netu, tak tam moc pro dvojčate nejsou a někdy ani jeden....je to fakt bída, to si člověk ani nemůže pořádně vybrat.... 😒

vendulka
autor
19. led 2008

Dvojmama a jaký jsi měla vybraný pro jedno mimi??