Kočárky. Jaké se vám líbí? Co preferujete?

vendulka
19. led 2008

Ahojky holky,
zakládám toto téma kočárky, protže se chci s někým bavit o kočárkách...jaké se mu líbí, co preferuje atd...Nevím, jestli tady nějaké takové téma je,ale já našla vždy jen téma na nějaký konkrétní kočárek,ale tady chci,aby jsme se bavily o všech typech,výrobcích atd....přidáte se některá?? 🙂

dvojmama
24. led 2008

vendul, dvojčátka se tam docela mačkají podle mě 😉 p.doktor říkal že do konce února by měli být venku a kdyžtak půjdou začátkem března císařským 😉 a podle mě se kopou, Viktorka kope ale méně, Viktor je hodně akční 😀 Vikinka kope ráno, dopoledne a pak takhle navečír, v noci spí ale Vikouš kope v intervalech asi 2hodin 😖 se asi mic nevyspí a tím pádem ani já 😉 a navíc pořád hekám jak lokomotiva 😒 s medicimbalem na břiše, kdo by se divil 🙂

dvojmama
24. led 2008

rajka, ten je pěkný ale já jsem víc na ty tříkolky 😉

vendulka
autor
24. led 2008

Dvojmama, myslela jsem , že máš termín až v březnu??? 😕 no to víš sourozenci, ti se bodou pořád štengrovat i v bříšku... 😀

vendulka
autor
24. led 2008

Jo tříkolky, to je moje věčné téma... 😀 😀

vendulka
autor
24. led 2008

No nic jdu si zbalit saky paky a mizím...zatím čauky... 😉

dvojmama
24. led 2008

vendul, termín mám až v březnu ale dvojčátka jsou dvojčátka 😉 a 3v1 nevydržíme tak dlouho jako 2v1 😉 už ted si říkám jak to ještě ten měsíc vydržím 😉 spát se moc nedá, každou chvíli musím na záchod, moc toho neujdu....atd...
tak zatím čauky 😉

rajka
24. led 2008

Favorité by i byli...ale holky, já opravdu nechci dát víc, než 10 tis. v květnu jsme kupovali byt...tak jsme limitovaní ☹
Ten Patron mají u nás v Ostravě, takže jsem ho viděla "naživo" a fakt je lehký, do terénu i do tramvaje a prostorný....Taky se mi líbí, že v tom obchodě nabízejí k zapůjčení náhradní kočárek v případě reklamace, no a pak je to český výrobek 🙂
Ještě uvidím, do května mám čas 🙂

dvojmama
24. led 2008

rajko, tak to je super 🙂 ale lepší by ještě bylo kdyby jsi ho nemusela reklamovat vůbec 😉

rajka
24. led 2008

To je jasné 🙂 ale pro dobrý pocit je to fajn 🙂
Začínám mít trochu obavy, abych nepřebrala... Jsi šikulka, že se s dvojčátky držíš tak dlouho, musí to být záhul i na páteř. Já čekám jedno a někdy funím jako lokomotiva 🙂

dvojmama
24. led 2008

rajko, musím se držet, je to pro jejich dobro 😉 Funím taky, záda bolí, občas jsem celá nateklá, ale prostě vydržet to musím 😉

rajka
24. led 2008

Jj, já vím, tak držím moc palečky, ať to vydržíš co nejdýl! Máte moc pěkná jména, ale nebude se to plést? Viky jako Viky 🙂

dvojmama
24. led 2008

rajko, to se bojím že budu oboum řikat Viky a bude se to plést 😖 ale Viktoroj spíše říkáme Vikouš a Viktorce Vikinka 😉 doufám že plést se to moc nebude 🙂

majka07
24. led 2008

rajka, kdybych to věděla dříve, byla bych rozhodnutá hnedka, šla bych nejspíš do té hluboké a spoťák bychom koupili zvlášť. Ted máme kombinaci a stejně mám zálusk na sporťák na léto 😀 Sice máme i golfáče, ale....prodat se to dá vždycky 😉

rajka
24. led 2008

Taky jsem uvažovala o koupi hlubokého a pak sporťák.

majka07
24. led 2008

mně se líbil patron, ale byl jen hluboký a já moc chtěla kombinaci, no ale asi už polevím, u té liberty mě fascinuje šířka 40 cm je to sice o 3 cm než máme teď ale každej cm dobrej 😀

rajka
24. led 2008

Majuš, teď jsem mluvila s kámoškou a ta říkala, že hluboký+sporťák jí přijde zbytečný, že je lepší kombinace a pak rovnou golfáče. U dcery před téměř devíti lety jsem měla hluboký, pak sporťák a pak obyč golfky. Ale to nemůžu srovnávat. Dcera se narodila maličká, pozdě seděla, takže byla v hlubokém poměrně dlouho. Ten patron kombinace se mi líbí. Uvidím, co na to přítel 🙂

majka07
24. led 2008

já tedy raději kombinaci, mám ji nemůžu si stěžovat, no uvidím co na druhé jednou:o)))) to je ještě čas. Tak já mizím udělat hají 😉

vendulka
autor
24. led 2008

Holky, vidím , že se tu dobře bavíte, já taky u televize koukám opět na VKV...tak se tu mějte pěkně ukážu se tu až v sobotu po mejdanu....
Maji a díky snad to s těma práškama zvládnu a bude vše o.k. 😉

dvojmama
24. led 2008

tak holky já jdu taky spinkat 😉 jsem zase utahaná po dnešku...
vendul, uži si mejdan 😉 a pa v sobotu 😉
dobroou všem...

rajka
24. led 2008

Dobrou noc a hezké sny!!

minda
25. led 2008

Ahoj holky !
Rajko, ano ostravačka a taky váha 🙂 Rajko, máš nějaké tipy na prodejny kočárků ? Já jsem zatím byla v prodejně WOKO na poliklinice v Hrabůvce, potom v Chiccu a v Sam Baby v Lasu. Chystám se do Havířova, na náměstí T.G.M. na Šumbarku je prodejna kojeneckých potřeb vč. kočárků, tak se chystám to omrknout.

rajka
25. led 2008

Ahojky holky!
Minda - prodejny kočárků v Ostravě, no já jsem teprve začala vybírat 🙂 zatím jsem se byla podívat v Chiccu na Karolině a pak u nás v Porubě na Hlavní třídě je takový menší obchůdek a tam se mi líbil ten Patron. Ale koukám, že ty jsi na tříkolky a já zase spíš na čtyřkolky 🙂
Jinak zatím brouzdám po netu. Chtěla jsem se jít podívat do Světa kočárků (je v Porubě a v Hrabůvce), ale mají tam jenom polské (Tako, Crystal) a neslyšela jsem moc dobré ohlasy. Zatím mám ještě čas 🙂

dvojmama
25. led 2008

čauky holky, koukám že tu nikdo není tak jsem jen přišla pozdravit 😉 Dneska jsem byla na oslavě mamčiných narozenin a bylo to super 😉 akorát jsem asi po hodince byla strašně utahaná tak jsem si chvilku zdřímla a pak to bylo zase v pohodě. Jdu koukat na telku tak se mějte krásně a papa 🙂

rajka
25. led 2008

Čauky, jen tak pro inspiraci
http://www.me-mimi.cz/?p=productsList&iCategory...
lehký, prostorný, nafukovací kola 🙂 a trochu jiný design než Tako Ostrava 🙂

rajka
25. led 2008

Holky a ještě jeden a jdu spát 🙂 Až tu budete, napište připomínky 🙂
http://www.bobecek.cz/index.php?main_page=produ...

dvojmama
26. led 2008

rajko, pěkné kočárky 😉 já moc tyhle hluboký nestudovala takže nevím jakou připomínku k nim. Ale na pohled se mi líbí 😉

dvojmama
26. led 2008

holky, můžu se zeptat jestli jste už některá nekoukala po cestovních postýlkách? my budeme jednu cest.postýlku mít v obýváku na hračky atd... Tak sháníme tu nej ale je jich tolik že mě z toho začíná bolet hlava. Kdybyste měl někdo tip tak sem prosím hoďte link 😉 Díííky

dvojmama
26. led 2008

koukám že tu stejně žádná nejste 🙂 tak jenom že tipy na ty cestovní postýlky už nemusíte dávat 😉 mám pár favoritů a v týdnu to půjdu obhlídnout naživo 😉

rajka
26. led 2008

Ahojky! Dodělávala jsem papíry do práce, uff... Ještě drobnosti a už to budu mít 🙂 Dvojmama to máš pravdu, z té nepřeberné nabídky bolí hlava. Mě pro změnu z těch kočárků (postýlky příjdou zanedlouho 🙂 ) Včera jsem nad vybíráním strávila snad 3 hodiny a už se začínám ztrácet. ☹ Takže máme favorita, nakonec ten český Patron Apollo, v nejbližší době půjdem vyzkoušet, jestli se nám vejde do našeho mini auta a pokud ano, jsme rozhodnuti. Pokud ne, začnu nanovo 😀

vendulka
autor
26. led 2008

Ahojky holky, tak konečně jsem tady.... 😉