Kočárky. Jaké se vám líbí? Co preferujete?

vendulka
19. led 2008

Ahojky holky,
zakládám toto téma kočárky, protže se chci s někým bavit o kočárkách...jaké se mu líbí, co preferuje atd...Nevím, jestli tady nějaké takové téma je,ale já našla vždy jen téma na nějaký konkrétní kočárek,ale tady chci,aby jsme se bavily o všech typech,výrobcích atd....přidáte se některá?? 🙂

rajka
19. led 2008

S tou tvrdostímáš pravdu, ale dneska bývají docela dobře odpružené. Hlavně si musím změřit výtah, abych se tam vešla 🙂 Pak taky kufr od auta 🙂 Na tříkolky jsem se taky dívala, ale moc mě neoslovují, příjde mi to takové nestabilní, ale asi je to jen můj pocit.

vendulka
autor
19. led 2008

Tak nad stabilností trojkolky jsem ještě ani nijak neuvažovala, lae líbí se mihdně ty šestikolky, to nemá chybu... 😀 a jsou nafukovací kola...což je super... 😉

prada
19. led 2008

ahoj holky!
Můžu se k vám přidat?

vendulka
autor
19. led 2008

Ahojky prada vítej mezi námi... 🙂

vendulka
autor
19. led 2008

Šup sem se zkušenostma... 😀

rajka
19. led 2008

Jasně! Ahojky! Tak co ty? Podle čeho jste vybírali kočárek? A jaký jste nakonec vybrali? 🙂

dvojmama
19. led 2008

není z čeho vybírat no 😒 a ceny jsou někde taky šílené 😒 a hlavně já mám tolik požadavků že takový kočárek asi ani neexistuje 😀

dvojmama
19. led 2008

vendulko pro jedno mimi jsem měla vybraný tento: http://www.mimishop.cz/uadi/detail.php?zbozi=26... barva Black/Dolphin 😉

vendulka
autor
19. led 2008

No a jaký máš zatím vybraný pro dvojčátka??

dvojmama
19. led 2008

jee prado máte krásnou michalku 😵 a jaký máte vy kočárek?

dvojmama
19. led 2008

vendulko, asi jogger twin 😉 a taky budeme mít jané powertwin kvůli autosedačkám 😉 ale to už jsou dva kočárky ☹ to znamená vyšší výdaje, více zaberou místa atd... ☹

dvojmama
19. led 2008

http://www.dvojcata.kat.cz/Kocarky.html jogger twin-číslo 118 😉

vendulka
autor
19. led 2008

Dvojmama, tak te pěknej, takovej zvláští ale v tom dobrým slova smyslu...pěknej,a¨korát bych se u něj bála té stability... 😀

vendulka
autor
19. led 2008

No a právě proto nechci dvojčata... 😀

rajka
19. led 2008

Klobouk dolů před maminkou dvojčátek, která pracovala až do 30tt!!! Máš můj obdiv!! Koukla jsem do albíčka 🙂 Gratuluji a držím palečky až do konce 🙂

vendulka
autor
19. led 2008

Tak ten na ty dvojčata je moooc pěknej do toho bych šla.... 😉

prada
19. led 2008

No, my jsme taky dlouho přemýšleli a vybírali a nakonec jsme se rozhodli pro X-landera XA.
Míša se nám narodila na začátku září a velikost korbičky bude tak tak.

vendulka
autor
19. led 2008

No to je taky pravda vybírat podle toho kdy se dítě narodí,aby nebyl kočár malý a nebo dokonce velky... 😵

dvojmama
19. led 2008

vendulko, já jsem si ho tkoušela v ochodě ten 3tec a byl celkem stabilní 😉

dvojmama
19. led 2008

rajko, já jsem psycholožka takže moje práce je povídat si s lidmi 😀 to bych zvládla i ted 😀 a jinak díky za držení palečků 😵 už se nám to blíží 😅

prada
19. led 2008

No, tak toho, že by byl kočár velký bych se nebála....

dvojmama
19. led 2008

vendulko, děkujem 😉 asi do něj půjdem 😉

vendulka
autor
19. led 2008

Ten bych fakt koupila....

vendulka
autor
19. led 2008

Tak to teda taky obdivuju pracovat do 30tt, to já bych asi nezvládla...

vendulka
autor
19. led 2008

A jaká byla reakce, když jsi se dozvěděla, že to jsou dvojčátka??? 😀

dvojmama
19. led 2008

vendulko, akorát na něj nejdou hluboké korby ☹ takže ze začátku budou vložené taška a ten jané s autosedačkami 😉

vendulka
autor
19. led 2008

To mě by křísili asi ještě tak 5 měsíců... 😀 😀

prada
19. led 2008

Dvojmama, moc pěknej kočárek!

vendulka
autor
19. led 2008

Takže to opravdu budeš mít dva kočárky????to je na prd, že tam nejdou ty korby...to jsou ale pitomci ti výrobci...to to nemohli navrhnout trošku jinak??

dvojmama
19. led 2008

holky, ale fakt psycholožka! mě tady nemáte za co obdivovat, já jsem si denně popovídala zhruba se 2-3 lidma a konec 🙂 akorát prašule za to byly ale jako práci bych to tolik nebrala 😉 stejně pracuji převážně doma 😉