Kočárky. Jaké se vám líbí? Co preferujete?

vendulka
19. led 2008

Ahojky holky,
zakládám toto téma kočárky, protže se chci s někým bavit o kočárkách...jaké se mu líbí, co preferuje atd...Nevím, jestli tady nějaké takové téma je,ale já našla vždy jen téma na nějaký konkrétní kočárek,ale tady chci,aby jsme se bavily o všech typech,výrobcích atd....přidáte se některá?? 🙂

kpetra
12. únor 2008

My máme Mikrus Alu sprint.Patří k němu korba,sporťák a autosedačka.Mám ho v albu.

majka07
12. únor 2008

rajko, děkuji 😵

vendulka
autor
12. únor 2008

Tak já ještě teda nezkoušela dávat žádný kočárek do auta,ale myslím, že se nám to do toho našeho kombika vleze,i když teď máme problém vůbec otevřít kufr,manžel urval tu páčku na otevírání... 😀

vendulka
autor
12. únor 2008

Tak doufám, že než bude mimi, tak to spraví... 😀

rajka
12. únor 2008

Dvojmam, to by bylo nejlepší, ale loni jsme koupili byt, máme úvěr, takže auto až po mateřské... 😝

Kpetra: no právě-korba-tu tam nedám, vložnou tašku dám třeba na klín, korbu ne 😝

dvojmama
12. únor 2008

rajko, to je nejhorší, peníze nejsou 😖 ale tak najdete nějaký jiný kočárek 😉

vendul, taky máš koukám šikulu doma 😀

majka07
12. únor 2008

rakjka a kdyby se sundaly všechny kolečka tak ani tak se tam nevejde?

rajka
12. únor 2008

Dvojmam - a bude hůř 😉 zatím stále pracuji....
ale jsou horší věci na světě, třeba se zítra ten Truxx vleze...když přivřu oko, je taky hezký 😉

vendulka
autor
12. únor 2008

jo to mám,dvojmama, ale co já si už za těch 9 let zvykla... 😀

rajka
12. únor 2008

zatím papa jdu žehlit a koukat na ordinaci

vendulka
autor
12. únor 2008

teď jsem zjistila, že mi přeladil rádio... 😠 tak jsem to musela vracet do původného stavu, jen tak si přeladí věž...já ho asi kopnu do brňavky jak se vrátí s fotbalu... 😀

vendulka
autor
12. únor 2008

Naladí mi tam nějakej pošahanej kiss... 😠

vendulka
autor
12. únor 2008

Rajka, měj se a užij si žehlení, já žehlila v sobotu, tak to mám už z krku, teda jen do dalšího praní... 😝 😀

dvojmama
12. únor 2008

rajko, myslíš tenhle http://www.eshopbaby.cz/katalog/cruiser-kombino... ? ten je docela pěkný 😉

vendul, to já taky 😀

vendulka
autor
12. únor 2008

dvojmama, koukám, že je to všude asi stejný s těma chlapama, ale bez nich to taky nejde,....

vendulka
autor
12. únor 2008

dvojmam, jak ti je??a jak se vůbec těšíš na Vikoušky? 🙂

dvojmama
12. únor 2008

vendul to nejde no 😉 jinak necítím se nejlíp, ale na Vikoušky se straaašně těším 😉 Je mi tu akorát docela smutno, protože jsem tu už druhý večer sama bez Jíry a je to divný se ráno probudit sama v posteli 😀 Navíc on doma dochystává věci ohledně Vikoušků a mě mrzí že nemlžu být u toho ☹ tak jsem mu řekla, at mi alespon ten druhý kočárek, a další nějaké věcičky nechá a já si to poybaluju sama 😵

kpetra
12. únor 2008

Rajka - a co tento, ten by se nevešel? http://www.eshopbaby.cz/katalog/4-tec-kombinova... , jsou tam rozměry: 80x64x41cm. Nebo tento: http://www.eshopbaby.cz/katalog/booster-gt-4-ko... .A máš pravdu, ten Traxx má nejmenší rozvor kol. http://www.eshopbaby.cz/katalog/cruiser-kombino....

vendulka
autor
12. únor 2008

dvojmama, to věřím, že je ti smutno, já bych to asi taky nezvládla, prot chci pokoj nadstandart a být tam pořád s manželem, snad to půjde, řekla jsem mu,aby si na to šetřil dovolenou, že bez něho v porodnici nebudu a uteču... 😀

dvojmama
12. únor 2008

vendul, když on potřebuje ještě dodělat věci doma, a v práci si to nadělat, aby mohl být co nejdýl s náma 🙂 na nadstardant půjdeme po porodu, ted je tam mamina s mimčem 😉

dvojmama
12. únor 2008

a bohužel máme jen jeden pořádný pokoj 😖 no ale i to je úspěch na naše městečko 😀

dvojmama
12. únor 2008

rajko, ty odkazy co dávala kpetra vypadají dobře 😉 i ceny jsou dobrý 🙂

vendulka
autor
12. únor 2008

dvojmama a odkud jsi a kde rodíš?To tam mají jen jeden pokoj nadstandart?Kolik to u Vás stojí?Tady u nás v jedné porodnici 700,-/den.

vendulka
autor
12. únor 2008

ale stojí mi to otom za to,aspoň mě krom mimi nebude nikdo budit...jen aby bylo volno, jinak tam nebudu... 😝 😀

kpetra
12. únor 2008

U nás ve Znojmě jsou nadstandarty tuším dva nebo tři.A stojí 500,-- na den.Ale když jsem rodila já, nebyl volný žádný. ☹

vendulka
autor
12. únor 2008

myslíte, že se to dá nějak rezervovat?To asi ne co?Já říkám, že bez nadstandartu to tam nepřežiju... ☹ Chci být s manželem a s mimi pořád a sami...

dvojmama
12. únor 2008

vendul, podle mě se to rezervovat nedá 😖 u nás jsou ceny asi 500,-za den.

vendulka
autor
12. únor 2008

tak to jen v Brně je tak drahé...a dvojmama odkud jsi??

dvojmama
12. únor 2008

z rychnova 😉 Asi se budu muset rozloučit, abych něco naspinkala na zítra 😉
Mějte se tu krásně, vybírejte kočárky a já se ozvu snad už ne 3in1 😉 Pa a myslete na nás 😵

vendulka
autor
12. únor 2008

dvojmama tak pěkné sny a užij si poslední večer a den s bříškem, moc ti budu držet palečky a těším se na smsku... 😉 pááá