Kočárky. Jaké se vám líbí? Co preferujete?

vendulka
19. led 2008

Ahojky holky,
zakládám toto téma kočárky, protže se chci s někým bavit o kočárkách...jaké se mu líbí, co preferuje atd...Nevím, jestli tady nějaké takové téma je,ale já našla vždy jen téma na nějaký konkrétní kočárek,ale tady chci,aby jsme se bavily o všech typech,výrobcích atd....přidáte se některá?? 🙂

rajka
3. únor 2008

Majuš, díky za odpověď. Ono u každé značky se asi občas vyskytne nějaký šmejd,je to jenom věc...Zatím jsem na ty Patrony slyšela chválu, tak snad budeme mít štěstí a koupíme kvalitní.

majka07
3. únor 2008

to máš pravdu, u každého se může nějaký šmejdík vyskytnout, tomu se nezabrání 😒

vendulka
autor
3. únor 2008

Holky, tak jsem si během tohoto víkendu všimla, že teď hodně letí kočárky značky Quinny...viděla jsečm jich během víkendu mraky.... 😀

vendulka
autor
3. únor 2008

Jinak přeji hezkou dobrou noc a úspěšný start do nového týdne na který se já mooooooooc těším.... 😉

rajka
3. únor 2008

Vendul, v Ostravě jezdí samá Taka (máme to kousek do Polska) a pak taky hodně tříkolek x-lander 🙂
Až budeš kupovat, tak si hlavně změř výtah a kufr v autě, ať nedopadneš jako já 😀 😀
Dobrou noc!

vendulka
autor
3. únor 2008

No Rajka u nás je ten problém, že bohužel nemáme výtah,...bydlíme v posledním 4 patře a výtahy tady nejsou, takže tohle řešit nemusím, zatím...ráda bych se přestěhovala,ale nevím kdy se budeme stěhovat, kdy kápneme na něco super a to už potom možná ani kočárek nebudu potřebovat... 😉

vendulka
autor
3. únor 2008

Já budu asi muset nechávat kočárek v kočárkárně,což mám z toho strach,aby ho někdo nelohnul... 😠

vendulka
autor
3. únor 2008

A těch kočárků je tolik, že si nevím rady ,jaký vybrat.... 😒

vendulka
autor
4. únor 2008

Halo, halo, posílám jedno pozdravení z práce.... 🙂 Budete tu někdo večer, mám volný prostor, tak se tu ukážu.... 😵

many
4. únor 2008

no to já budu muset kočárek tahat přímo až do bytu ☹ kočárkárnu nemáme a ve sklepě z toho mám hrůzu 😉 ,tak naštěstí bydlíme v prnvím patře,tak ho vždycky snesu dolů a pak malýho

kpetra
4. únor 2008

Dobré skoropoledne,
many- my to máme úplně stejné.Taky bydlíme v prvním patře bez výtahu.A taky vždycky sjedu schody dolů, přenesu malýho a venku už máme nájezdy.
vendulka - s těma kočárkama máš pravdu, je jich tolik, že se špatně vybírá. U nás jezdí snad všechno.Od klasických trojkombinací typu Tako až po ty hodně drahé moderní.Tady od nás zase jezdí dost nakupovat kočárky do Rakouska, prý se to taky vyplatí.

aponchie
4. únor 2008

zmerit vytah,nacpat do kocaru cca5kg na zkousku jako s mimcem,slozit ho SAMA!do auta jestli to jde ,pustit kocar at jede rovne a nezahyba moc(ale to je kosmeticka vada jde opravit za 3min)

hanikan
4. únor 2008

Ahoj holky, ráda bych se přidala. Mám dceru, ale protože se narodila dřív a má zdravotní problémy, kočárky jsme neřešili a brali po kamarádkách...bylo to vedlejší. Ale letos plánujeme počít druhé mimčo a tak si chcu kočárek vybrat už dopředu a pořádně.

Zaujal mě MOON T3, splňuje přesně moje požadavky na kočárek, ale prý se už dál nevyrábí a kolekce 2007 se už vyprodává a do doby než budeme mít mimčo už novej pravděpodobně nebude k sehnání.

Tak mě poraďte jakej vybrat jako náhradní. Moje požadavky: tříkolka s velkými koly, ne umělá, sportovní sedačka otočná do proti směru i ven,možnost položit téměr do lehu nebo leh, možnost vložné tašky bez korbičky, vysoká nejlépe polohovací rukojeť, košík na normální nákup velikej...možnost odepnutí boudy nebo aspoň části kvůli větrání v létě, lehce složitelnej, skladnej do auta a dobře manipulovatelnej i jednou rukou, stabilní.

TAk doufám, že toto splňuje nejen MOON a že mě poradíte i něco jiného. Díky.

vendulka
autor
4. únor 2008

Ahojte holky, jaké máte zkušenosti a nebo co jste se doslechly, je lepší Helios a nebo Prenatal v Brně??? 😕

rajka
4. únor 2008

Ahoj holky! Zdravím Hanikan! Bohužel, já ti moc neporadím, já koukám po čtyřkolkách, ale u těch mám stejné požadavky jako ty. Zatím se nám líbí od českého Patronu, myslím, že má v nabídce i tříkolky. Kočárek je lehký, skladný a dobře ovladatelný.
http://www.baby.patron.eu/cs/katalog/kocarky-tr...
jen tak pro info 🙂

vendulka
autor
4. únor 2008

Rajka ahojky, to je cena jem za ten sporťák a nebo za co všechno i za korbu a autosedačku??? 😅 😕

vendulka
autor
4. únor 2008

Se mi ten kočárek líbí.... 😵 😵

rajka
4. únor 2008

Cena je jen za sporťák, klikni na ten odkaz a úplně na konci jsou ceny lůžka atd.

vendulka
autor
4. únor 2008

Rajka, díky..

vendulka
autor
4. únor 2008

Halo, je tu někdo???

rajka
4. únor 2008

jj, já ještě něco píšu, brouzdám po MMB a tak 🙂 Měla bych žehlit, ale nechce se mi ☹

vendulka
autor
4. únor 2008

To já měla dneska taky žehlit,ale místo toho jsem zametla a umyla podlahu, umyla a utřela nádobí, vydrhla koupelnu a kuchyň a vyčistila seddačku od chlupů od koček, takže dneska na žehlení prdím...to zase někdy jindy, ne? 😀

majka07
4. únor 2008

ahojky

jé taky jsem na MMB 😀

vendulka
autor
4. únor 2008

ahojky Maji, já ne...nijak jsem zatím nepřišla na nic co by mě tam tak oslovilo...asi až za čas.... 😀

majka07
4. únor 2008

no já tam dala kabátek čili mikču, zjistila jsem, že je Maju malá a neměla jí vůbec na sobě ☹ a t o se mi stává častěji.

vendulka
autor
4. únor 2008

Maji, no toho máš asi hodně těch oblečků na Maju co?To ani nestačí chudinka vynosit...

kpetra
4. únor 2008

Ahoj
Hanikan - určitě takový bude.Jen ho objevit.Přeji hodně štěstí s hledáním a třeba nakonec změníš i požadavky.

vendulka
autor
4. únor 2008

Tak aspoň, že je ta možnost vrácení financí...to je dobrý...

vendulka
autor
4. únor 2008

ahojky kpetra... 🙂

kpetra
4. únor 2008

Ahoj vendulko 😀
Hanikan a co tento? Taky nevypadá tak špatně, jen pořád koukám, jestli má kola plastová nebo nafukovací.