Kočárky. Jaké se vám líbí? Co preferujete?

vendulka
19. led 2008

Ahojky holky,
zakládám toto téma kočárky, protže se chci s někým bavit o kočárkách...jaké se mu líbí, co preferuje atd...Nevím, jestli tady nějaké takové téma je,ale já našla vždy jen téma na nějaký konkrétní kočárek,ale tady chci,aby jsme se bavily o všech typech,výrobcích atd....přidáte se některá?? 🙂

vendulka
autor
29. led 2008

já jsem vzhůru už od 5:00 😝

vendulka
autor
29. led 2008

Jen zdravím, jak jsem včera slíbila, jsem zase v práci a cpu se na oběd uzeným ,ale domácím co nám zbylo od silvestra...vytáhla jsem to z mražáku...no čerstvé je inu čerstvé.... 😀

vendulka
autor
29. led 2008

Tak tu asi nikdo není tak neva kouknu se semka večer,ale nevím v kolik, pač máme v práci poradu od 16-17:00 no a pak musí jet nakoupit... 😝

vendulka
autor
29. led 2008

Zatím ahojky.... 😉

dvojmama
29. led 2008

vendul, koukej tohle je taky pěkný kočárek a levný, myslím že docela podobný tvému favoritu 😉 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

dvojmama
29. led 2008

vendul, já vstávala až po 10 😀

kpetra
29. led 2008

Dobré odpoledne,
koukám, že jste pěkně ukecaný ženský.Chtěla jsem si dočíst stránky od začátku a nestíhám ani ty aktuální. Ještě k té ceně kočárků.My taky nemáme zas až tak drahý kočárek a přitom jsme s ním moc spokojení.Teda zatím, uvidíme, co spoťák.

kpetra
29. led 2008

Jo a ty trojčata se nám povedli přirozenou cestou.Dvě potom hned ze začátku zanikli a teď mám jednoho čertíka, který vydá za tři. 🙂

dvojmama
29. led 2008

kpetro, a copak máte za kočárek? Trojkolku nebo čtyřkolku? 😉

vendulka
autor
29. led 2008

Ahojky holky, tak jsem tu naskok než budeme mít v práci v 16:00 poradu.... 😉

vendulka
autor
29. led 2008

Dvojmama, tak to je taky docela pěkný kočáreka i troš¨ku podobný mému favoritkovi...díky... 😉

majka07
29. led 2008

ahojky taky mám malou chvilku, maju spí. dneska jsem koukala na kočárky a igleska mě zklamala, rozměr vaničky na šířku je jen 34, kámoška si ji kupuju a tvrdí mi, že je široká a že v zimě se jí tam mimčo vleze o nevím, to by muselo být hodně střízlíkaté a narozené tek říjen listopad a ne v srpnu, celou zimu jí vanička dle mě nevydrží, pokud tedy tam nebude schoulené, jako to vidím u některých mamin když jdeme někde po městě 😒 my vaničku nepoužíváme už celkem dlouho a t máme šířku 37 cm, vabička je vyndaná a používá se ta větší korba a ve fusaku se Maju m§že krásně roztáhnout

dvojmama
29. led 2008

majko, no podle mě jsou ted všechny korbičky malinký 😖 my budeme mít vložnou tašku a pak hned sporták...

vendulka
autor
29. led 2008

holky, i já když se dívala na tu cam cortinu, tak mi přišla strašně malinkatá a to je prý nevětší trojkolka, tak teda nevím...jaké jsou nejlepší rozměry??? 😅

majka07
29. led 2008

dvojmam, já si to myslím taky, ale ona tvrdí, že se dítě z leta v zimě tam vejde 😒 no to tedy nevím.

vendulka
autor
29. led 2008

na to si asi budu taky muset dávat bachy při výběru kočárku,ale copak já vím, jak to dí¨tě bude veliké?? 🙄

dvojmama
29. led 2008

majko, to podle mě to dítě musí bejt hooodně malinký a nebo tam bude namačkaný 😕 Prostě když budeš mít podzimní dítě tak se tam vejde, ale jarní nebo letní spíš ne 😖

vendulka
autor
29. led 2008

holky, to mě pak budete muset vysvětlit, jak vybrat kočárek,aby se mi tam mimi vlezlo a kdy do sporťáku...vůbec v tom nemám zkušenosti... 😀

majka07
29. led 2008

vendu, to neovlivníš, podívej na Maju, jaký to byl cvalda a ted jí předběhlo aj mimi z října co chodí semnou k mudr 😀 a to se narodilo s váhou 2,60 😉

vendulka
autor
29. led 2008

no to ale budu muset i tak nějak vybírat kočár aby se mi tam to mimi třeba v zimě vlezlo...a jak dlouho se mimi vozí v hluboké korbě??Může třeba i v 1 roce,když se mi tam vleze a nebo je lepší v tom půlroce přejít na sporťák???Maji, Majuška má 8 měsíců a pořád je v hlubokém, ne?? Jsem z toho nějaký jelen.. 😀

vendulka
autor
29. led 2008

No nic holky, jdu na tu poradu, tak snad večer se tu objevím...zatím čau... 🙂

dvojmama
29. led 2008

vendul já zkušenosti taky nemám 😖 ale to poznáš kdy se ti dítko začne mačkat v korbičce 😉

majka07
29. led 2008

taky si myslím. doma používám starou libertu šíře 43 cm to je lahoda, dát tam fusak a jít ven taky se tam krásně vejde:o)))
to mi připomíná, že bychom měli začít se oblíkat a jít tatinovi na proti k busu. doprčic dneska mi to vůbec nepíše, píšu chyby síla

majka07
29. led 2008

Vendu, Maju je v hlubokém, ale do něj patří ještě vanička, ale ta už je vyndaná od podzima, jak se více oblíkla tak neměla kolem sebe prostor. musím jít, dítě vola mama mama mama

kacka.va
29. led 2008

No u těch kombinací je obecně problém se šířkou korbičky. Ale bacha na to, co udávají na internetu, už jsem se totiž bavila s holčinou, co koupili kočár a šířka nakonec byla menší, než bylo uváděné na stránkách, že kterých to objednávali.
Jinak Nomad má 34 cm, tak léto v tom v pohodě odjezdím a na zimu už chci stejně používat sporťák.
A nejlepší, kdo nechce malou korbičku, tak pořídit klasický hluboký kočár. Vždycky je něco za něco 😉
Já např. v 9 měsících chodila, takže si nedokážů představit, jak by mi roční dítě vydrželo v korbičce 😉

kpetra
29. led 2008

Tak my máme Mikrus Alu Sprint.Je to čtyřkolka s natáčení nápravou.Korbičku má dost velkou (78 cm dlouhou, 36 cm širokou).Malý má 5 měsíců a vejde se i s fusakem ještě minimálně měsíc v pohodě.Máme kombinaci s autosedačkou a moc nám to vyhovuje. Vložím do alba fotky.

dvojmama
29. led 2008

kpetro, ten je pěkný 😉 opravdu..

vendulka
autor
29. led 2008

Holky ahojet, jsem dneska unavená jako pes, strávila jsme nudné chvíle na poradě a pak asi 2 hodiny v obchodě, zítra slavím narozky v práci, tak jsem musela něco nakoupit na oslavu, a pořád jsem k.o. z té kalanetiky, takže si jdu lehnou...omlouvám se...

vendulka
autor
29. led 2008

Jinak zítra mám power jogu, tak doufám, že svaly povolí buď a nebo....bude ze mě mrzák... 😀

vendulka
autor
29. led 2008

Ale na cvičení se moc těším....začalo mě to nějak bavit...a to je dobře... 😉