Kočárky. Jaké se vám líbí? Co preferujete?

vendulka
19. led 2008

Ahojky holky,
zakládám toto téma kočárky, protže se chci s někým bavit o kočárkách...jaké se mu líbí, co preferuje atd...Nevím, jestli tady nějaké takové téma je,ale já našla vždy jen téma na nějaký konkrétní kočárek,ale tady chci,aby jsme se bavily o všech typech,výrobcích atd....přidáte se některá?? 🙂

dvojmama
23. únor 2008

vendul: já jsem vždycky chtěla velkou rodinu, ale ted si říkám že dva mi stačí 😀 ono se ještě uvidí, ale bylo by to nejdřív za 5-6 let, tak máme čas 😉 a dojčata už neee 😅
kolik chceš ty dětí?

dvojmama
23. únor 2008

ne dojčata ale dVojčata 😀 😀 😀

vendulka
autor
23. únor 2008

dvojmama, tak až za 5-6 let?Tak pozdě?Ale chápu , že po dvojčatech to asi ani jinak nejde... 😎

vendulka
autor
23. únor 2008

No já chci jen jedno dítě a manžel taky , takže na tomto se naštěstí shodneme,ale jak postupně zjišťuji, co to obnáší být těhu, no hlavně ten porod a to co je potom mě docela děsí a začínám měnit názor, že mimi nechci nikdy...

vendulka
autor
23. únor 2008

přijde mi to teda opravdu šílené...porod, všude doktoři,nástřih,bolest,zmatek,hojení jízvy, vše co obnáší kojení...no opravdu se mi do toho nechce....

brala bych to asi takto:být těhu a užívat si bříška, pak porod přeskočit (odrodil by někdo za mě 😀 ) a pak jen miminko, ale jen tak na hraní a mazlení,ale to kojení...eeeee...no odsávání mléka, to mi přijde něco jako sci-fi,něco co není normální a je mi to nepřirozené....

dvojmama
23. únor 2008

vendul: já odsávám, jinak bych si neudržela tolik mlíčka pro oba a zas tak hrozný to není.

vendulka
autor
23. únor 2008

dvojmama, já si to neumím představit...fakt nevím,ale když už má žena mimi, tak si myslím, že je schopná pro něj udělat cokoliv...tak snad to tak bude i u mě....
a na kolik taková odsávačka přijde?

dvojmama
23. únor 2008

vendul: my máme od kámošky odsávačku 😉 ale jsou různý, elektrický, ruční... my máme el. a je fakt dobrá, odsávám většinou u koně 😉
Viktor se probudil, tak jsme nakojili a vzal si ho Jirka že musí řešit pánské záleitosti 😀 a Vikinka pořád spí 😲

vendulka
autor
23. únor 2008

no tak je vidět, že si chlapy rozumí....to je pěkné.... 🙂

vendulka
autor
23. únor 2008

a co budou probírat?Jak to máš s postýlkama, máš zatím jednua vlezou se ti tam oba a nebo máš dvě postýlky?

vendulka
autor
23. únor 2008

Loučím se, přijel manžel z práce ačekáme na návštěvu, takže pěkný víkend a někdy zase ahojky... 🙂

dvojmama
23. únor 2008

vendul: promin Vikina se vzbudila tak jsme museli kojit 😉
co probírali nevím, ale asi dávál Jirka rady do života 😀 a postýlky máme dvě v ložnici, kde spí v noci a dva koše v obýváku, kde spí přes den 😉 přes den můžou spinkat i kočárku 🙂
tak já taky mizím, jdu se motat kolem dětí atd. 🙂 mějte se krásně a papa

ulicnice
23. únor 2008

No jo Vendulko, i tací jsou mezi námi, bohužel ☹ Ale nemá cenu je "podporovat" jakýmikoliv reakcemi.

vendulka
autor
23. únor 2008

fakt se nestačím divit....

ulicnice
23. únor 2008

Neboj, tady podporu nenajde, má smůlu. Doufám, že jí na to nebude nikdo reagovat!!!!!

vendulka
autor
23. únor 2008

no taky doufám, poslala jsem info o tom, tak snad s tím admin něco udělá....

vendulka
autor
23. únor 2008

halo, halo, je tu někdo?

petulka77
23. únor 2008

já už jsem tam taky poslala vzkaz, ať to admin smaže, je to hnus, na blití 😝

vendulka
autor
23. únor 2008

no něco se už smazalo ale né všechno...nechápu, jak někdo může být tak debilní.... 😠

dvojmama
24. únor 2008

ahojky holky, dneska je tu pro změnu oveckanecka 😠 nechápu

kjajule
24. únor 2008

Ahojik holky jsem tu nova ale rada bych se vas zeptala na názor na tento kočárek 🙂
http://www.klokanek-online.cz/index.php?l=cz&p=... moc se mi libí a je za fakt úžasnou cenu. 😵

rajka
24. únor 2008

Ahojky!
Kjajule - ten kočárek vypadá moc dobře!!! Ale jinak o něm slyším poprvé. Nám by se nevešel do výtahu ani do auta, ale jinak je super.

kjajule
24. únor 2008

Já spíš zatím koukam ...výtah nemáme a auto je velký kombik takže s tím problem nemáme...zatím ani nečekáme mimi...ale hrozně se mi líbí má i pár nedostatků...nedá se houpat a nedá se na nej nasadit zadna autosedačka ale to by mi nevadilo..

kjajule
24. únor 2008

Já třeba nemám vubec duveru k trojkolkám jela jsem s tim jednou a stačilo... 😖 Člověk si na to prý zvykne ale proč si zvykat když to jde i bez stresu že ho nekde převrhneš...hlavne když ti jde pak vozit nekdo jiný tak zbytečne vysvětlovat jak s tím zacházet... 😖

kpetra
24. únor 2008

Ahoj.Mě se ten kočárek taky líbí,je podobný X-landeru XA, jen ta autosedačka tam nejde. 😒 A rozhodně je levnější.
Vendulka - jen se neboj, po porodu to všechno rychle uteče, tak se to dá vydržet.Já bych si taky porod nechtěla zopakovat, ale ten mimísek za to stojí. 😀 Nástřih jsem skoro nevnímala a šití se dalo vydržet.A co se týče kojení, náš malý se nepřisál a tak jsem dva měsíce ve dne v noci odstříkávala a dávali jsme z lahvičky.Nakonec jsem i to vydržela a vydržela bych i dýl, ale neměla jsem mlíko.Určitě do toho jdi a neboj se. 😉

dvojmama
24. únor 2008

ahojky holky, jsme dneska byli poprvé kočárkovat a bylo to úžasný 😵 kočárek se super ovládá, je lehký, úžasný... 😵

kjajule, ten se mi líbí, je hodně podobný tomu X-landeru 😉

vendulka
autor
24. únor 2008

Ahojky holky, jen jsem přišla pozdravit a zase mizím... 🙂

vendulka
autor
24. únor 2008

Dvojmamam, tak to je super, že jste už vyskoušeli kočárkování a že to šlo tak vše lehce... 😉

vendulka
autor
24. únor 2008

kpetra:Já se obávám, že porod pro mě bude nočnáí můrou a že to nezvládnu,ale zase si říkám, že to zvládly jiné, tak já musím taky,ne? 😀