Kočárky. Jaké se vám líbí? Co preferujete?

vendulka
19. led 2008

Ahojky holky,
zakládám toto téma kočárky, protže se chci s někým bavit o kočárkách...jaké se mu líbí, co preferuje atd...Nevím, jestli tady nějaké takové téma je,ale já našla vždy jen téma na nějaký konkrétní kočárek,ale tady chci,aby jsme se bavily o všech typech,výrobcích atd....přidáte se některá?? 🙂

rajka
11. únor 2008

A ve které porodnici vlastně jsi? Ani nevím, kde bydlíte....Tak ještě jednou hodně síly!!!

majka07
11. únor 2008

jéééé dvojmam, držím palečky ať jde všechno dobře 😵

fcelka
12. únor 2008

Ahoj, maminky, potřebovala bych poradit. Kamarádka si chce kupovat golfky ABC Design Giro a nikdo z okolí s nimi nemá zkušenost. Nemáte některá osobní zkušenosti nebo někoho z okolí. Já osobně jsem slyšela na kočárky ABC spíše negativa, ale jak říkám osobní zkušenost nemám. Díky moc za radu

kpetra
12. únor 2008

fcelka - Je mi líto, golfky neznám.My jsme se po dlouhém přemýšlení rozhodli pro Chicco Multiway.A to jsem měla rok vybraný Chiccoo ct 0,4. 😀

kpetra
12. únor 2008

Jakpak se má asi dvojmama.Třeba už to má za soubou a Vikoušci jsou venku. 🙂

rajka
12. únor 2008

Ahojky! Včera mi prodavačka v obchodě kočárky ABC velmi chválila, prý jsou kvalitní. Podotýkám, že to nebylo za účelem vnutit mi ho, máme vybraný jiný 🙂
Osobní zkušenost nemám.

fcelka
12. únor 2008

kpetra - díky za reakci, ta kamrádka má kočár Chicco - klasickou trojkombinaci a myslela, že vydrží bez golfek jen se sporťákem (holčičce je teď 19 měsíců), bohužel se jí rozbilo polohování zad, nedrželo v poloze sed a její muž začal aktivně páchat opravu a výsledek je, že teď, nejen, že nedrží opěrka, ale ještě kočár zatáčí na jednu stranu ☹ Říkala, že o reklamaci se ani nebude pokoušet po jeho zásahu 😀 Trochu teď na Chicco zanevřela, ale já myslim, že záleží na daném kusu z výroby, můžeš mít značku a rozbije se ti a neznačkovej ti třeba vydrží na 2 děti, toť můj názor 😎 Já osobně jsem velikým stoupencem německých výrobků, nějak těm jejich konstrukcím věřím, sama mám Gesslein a max. spokojenost 🙂

fcelka
12. únor 2008

rajka - kámoše vyřídím, snad prodavačka nelhala 😉 Snad napíše ještě nějaká maminka 🙂

ammalka
12. únor 2008

My máme kočárek Roan Marita a také úplná spokojenost, je lehký a snadno se s ním manipuluje, např. v autě.

dvojmama
12. únor 2008

holky, nakukuji jenom že jsme pořád 3v1 ale už ne nadlouho. Pan doktor chce nejdéle zítra spustit porod Prý se tam Vikoušci už mačkají a já se s nimi taky moc nevyspím a to se doktorům už nelíbí takže zítra asi dostaneme tabletku na vyvolání a uvidí se 😉

rajko, jsme z rychnova a v porodnici jsme taky tady 😉

kpetro, děkujem že na nás myslíš, zatím jsem pořád těhulka 🙂

majko, děkujem 🙂

majka07
12. únor 2008

jé dvojmam, tak moc na tebe myslíme 😉 už jsem si říkala, jestli už nejsou vikoušci venku 😉 zak se držte 😵

vendulka
autor
12. únor 2008

Ahojky dvojmama, zítra mé myšlenky budou směřovat jen k vám třem...tak hodně zdravu,štěstí a zdraví.... 😉

dvojmama
12. únor 2008

vendul, děkujem 😵

vendulka
autor
12. únor 2008

Asi není co závidět,co?

rajka
12. únor 2008

Dvojmamko 😉 , myslím na Tebe, držte se!!

Majko - koukla jsem do tvého albíčka, moc hezké!! Malá je moc roztomilá 🙂

Jinak jsem dnes zklamaná, představte si, že se nám náš vyhlídnutý kočárek do auta NEVLEZE, i když sundáme zadní kolečka tak to nezavřem, asi o 3cm přesahuje ta tyčinka, co se na ni nasazuje kolo ☹ ☹

vendulka
autor
12. únor 2008

Rajko, a co budete dělat?? 😕

lucenek
12. únor 2008

holky a co brevix? znáte někdo dneska jsem viděla v obchůdku a ošahala si ho...taky dobrý

vendulka
autor
12. únor 2008

tak ten já neznám, nemáš nějaký odkaz na www stránku

dvojmama
12. únor 2008

vendul, není no 😖

rajko, díky 🙂 a to je škoda s tím kočárkem. Máte nějaké další favority?

lucenek, ten neznám 😕

rajka
12. únor 2008

Ono moc na výběr není,všechny jsou skoro stejně široké. Snad ten německý Truxx, ten má menší rozchod kol o 5cm, zítra ho jdem zkusit, ale už není tak pěkný. Nedá se nic dělat.

Prodavačka nám ještě doporučovala autosedačku s podvozkem Nanny, není to jako kočár, ale na takový výlet třeba do ZOO stačí. Nemáte s tím někdo zkušenost?

kpetra
12. únor 2008

Rajko - škoda, že to nevyšlo, ale určitě ještě najdete nějaký, který se vleze a bude se vám i líbit.Traxx chtěla nejdřív i sestřenice.Konkrétně Traxx marlin, jenže ten už se jen doprodává.Ten se líbil i mě.Jaký jste vlastně měli původně vybráno.Začínám v tom mít chaos. 😖

dvojmama
12. únor 2008

rajko, tak autosedačka a podvozek by taky nebylo špatný 😉 Ale je škoda že kdybyste chtěli jet dál tak jen s autosedačkou bez kočárku 😖 To by mě asi nevyhovovalo 😉

rajka
12. únor 2008

no právě...mě to taky moc nevyhovuje
u babičky budeme mít druhý kočárek, ale taky jsme třeba vyjížděli na výlety atd. mám starší dceru, nemůžu jí nechat celé prázdniny sedět doma....nebo jinde na jednom místě...

vendulka
autor
12. únor 2008

Rajka, tak to je teda blbé s těma kočárkama, musíte sehnat jiný....a co máte za autíko, že se vám tam nevleze kočárek?Nebo to jsou ty kočárky tak veliké?

rajka
12. únor 2008

To ne, my máme starší typ Citroena má malý kufr

kpetra
12. únor 2008

Určitě je nějaký kočárek, který obsahuje všechno a vejde se do kufru.Jaký rozměr má mít, aby se vám vešel? My máme 61 cm i s kolama a všimla jsem si, že je taky užší než jiné.Zrovna včera jsem se na to dívala, když jsem se s jedním kočárkem potkala.Mě nikdy nenapadlo na to koukat, máme totiž kombíka.

vendulka
autor
12. únor 2008

Aha, tak to chce větší autíko, my máme naštěstí kombika... 😉

rajka
12. únor 2008

KPetro, ten by se nám teoreticky mohl vejít...jaký máš? A máš vložné lůžko nebo korbu? Já tam korbu nemám, budumít vzadu 2 autosedačky!!!

dvojmama
12. únor 2008

rajko, kupte větší autíčko a můžete koupit jakýkoli kočár 😀 ale nebooj najde se i kočárek, který bude dokonalý, včetně mír 😉