Kočárky. Jaké se vám líbí? Co preferujete?

vendulka
19. led 2008

Ahojky holky,
zakládám toto téma kočárky, protže se chci s někým bavit o kočárkách...jaké se mu líbí, co preferuje atd...Nevím, jestli tady nějaké takové téma je,ale já našla vždy jen téma na nějaký konkrétní kočárek,ale tady chci,aby jsme se bavily o všech typech,výrobcích atd....přidáte se některá?? 🙂

vendulka
autor
5. únor 2008

rajka, mně se taky líbí,ale chci kočárek na který se dá upevnit autosedačka,ale nikde jsem se tam nedočetla, jestli to jde.... 😕 teda pokud jsem četla dobře... 😀

kpetra
6. únor 2008

Ahojky,
Rajka - i mě se líbí, u nás jeden jezdí a vypadá docela dobře.Ale ta autosedačka na něj asi nejde a já jsem ji taky chtěla.Hodně ji využíváme na nákupy a k doktorovi.

kpetra
6. únor 2008

Lucenek - ten kočárek neznám a ani jsem ho nenašla na netu. ☹

vendulka
autor
6. únor 2008

Ahojky holky, zdravím z práce...jka se máte? 😉

vendulka
autor
6. únor 2008

Já jsem v práci a už se těším, jak odsud vypadnu domů.... 😀

kpetra
6. únor 2008

Ahoj vendulko.My se máme fajn, líp jak v práci. 😉

minda
6. únor 2008

Ahoj holky!
Lucenek - novetta mi nic neříká, jedině navetta a to je typ korby na kočárky Peg-Pérego, většinou na typ GT3, to je tříkolka a cenově vychází taková trojkombinace (korba, sporťák, sedačka) na cca 20 tis. Kč.
Rajko - mám pocit, že jsem buď takový nebo jemu hóóódně podobný kočárek včera viděla v prodejně Sam Baby v Lasu (2. patro), myslím, že byl vystavený v té oranžové verzi. Mě připadal hrozně drobounký, u rozměru u korby 80x34 cm neuvádějí, zda je vnější nebo vnitřní, ale mě opravdu připadal jak kočárek pro panenky, ale zajdi se tam mrknout, jestli budeš mít možnost.

lucenek
6. únor 2008

jo minda tak to bude asi ono...já totiž tu maminu s kočárkem stíhala jako stíhačka....abych si aspoň někde přečetla co to je za značku.....a i ten GT3 sedí...takže to je to co jsem myslela...je krááásný, ale mám ještě jednoho favorita ABC 3Tec, ten stojí 10 tis plis sedajda 2500Kč....takže cenově OK

minda
6. únor 2008

Lucenek - jo je krásný, já jsem taky původně o tom Peregu uvažovala, hrozně se mi líbí, ale tu cenu bych prostě za něj dát nechtěla, no spíš bych ji doma asi neuhájila, bohužel je asi opravdu vyjímečný, protože ho nevídávám ani prodávát použitý, alespoň tady na ostravsku. Já jsem si objednala Cam Cortinu z kolekce 2008, tento týden by ji mělii doručit, tak se moc těším. Vychytala jsem na netu dobrou cenu, ještě lepší než za jakou vyprodávají kolekci 2007. Já jsem asi ten ABC viděla v Lasu, ale nekoukala jsem moc na podvozek, tak nevím, který Tec to byl, ale na obrázcích vypadá zajímavě. Už jsi ho viděla v reálu ? Můj třetí tip byl ABC Design Rodeo - tříkolka, ale nakonec jsem se rozhodla pro Cortinu.

kpetra
6. únor 2008

Lucenek - ABC 3 Tec se teď prodává na aukru a mnohem levněji. 😀 http://www.aukro.cz/item305753324_atraktivni_ko...

lucenek
6. únor 2008

kpetra jsi moooc hodná ale to je loňská kolekce já chci tu letošní, mám ji v albu, tak kdybys na ni narazila, dej echo 😉
minda...jo to máš pravdu dvacka je moc ale cortina stojí taky kolem 16 ne?V lasu mají Tec řadu ale tu starou já bych chtěla tu novou...snad brzo dorazíííí 😉

dvojmama
6. únor 2008

ahojky holčinky 🙂
tak jsme pořád 3v1, dovolená byla supr 😵 moc nestíhám ale brzy se ozvu 😉

dvojmama
6. únor 2008

holky, chci se zeptat na váš názor, koukám se po golfkách (asi nebudou ani potřeba ale kdyby náhodou) líbily by se vám víc tyto: http://www.malvik.cz/Kocarky/kocarky-pro-dvojca... nebo tyto: http://www.medabeda.cz/Kocarky-46210/Kocarky-pr... ? díky za názory 😉

majka07
6. únor 2008

ahojky dvojmam, oboje jsou hezký, asi bych se rozhodla, který jsou lehčí, ale po pravdě, první se mi líbí víc, já totiž kočárky s disney a nebo vůbec s obrázkem moc nemusím, jinak se mi to líbí, ale na jiných věcech.

kpetra
6. únor 2008

dvojmama - mě se taky asi líbí víc ty první.Mám to jako majka, taky nemusím ty s obrázkama a medvídka Pú nemám ráda.

kpetra
6. únor 2008

Tak si představte, že jsem měla vybraný golfky a dneska jsem se dočetla,že se přestaly vyrábět a vyšla nová řada.Ach jo.Jestli je budeme chtít, tak to abysme je koupili už teď.Zase další výdaje. 😖

rajka
6. únor 2008

Ahojky! Zdravím všechny! Dvojmam - myslela jsem na tebe, jestli už jsou Vikoušci na světě 🙂 jak tak čtu jsou ještě u maminky 🙂 No jo, už se nikde nebudou mít tak dobře jako v bříšku pelíšku 🙂
Holky díky za názory na kočíky. Dnes jsem byla v jednom obchodě a zase mě zvyklali (já váha, se vždycky nechám) už jsem byla rozhodnutá pro nafukovací kola a teď mi zase chválili ta větší plná plastová....
Příští týden jedeme na zkoušky i s autem, kdo vleze, vyhraje 🙂

dvojmama
6. únor 2008

tak holky díky 🙂
kpetro, jaké to byly golfky?
rajko, ahoj 🙂 to víš u maminky mají pohodlí, nic jim nechybí, ale asi se tam začínají pěkně mačkat. No venku už budou asi brzy 😉

mysojc
6. únor 2008

rajka: tak jsem ji našla...myslím tu diskuzi...tak ještě jednou

Ahoj holky, koukám po kočárcích, je sice docela brzo, ale jsem docela zmatená, co vůbec vybrat. Asi budem volit kombinovanej kočárek. Jaké máte s čém zkušenosti?

vendulka
autor
7. únor 2008

Ahojky holky, koukám, že jste se tady pěkně rozpovídaly... 😀 Já jsem včera neměla čas se dostat za Váma,dneska to snad bude lepší.On jak je doma manžel, tak mě moc nepustí k počítači...ale smad dneska jo... 😉

vendulka
autor
7. únor 2008

Jinak kočárky jsou pěkný...

Dvojmama a jak bylo na chatě?

vendulka
autor
7. únor 2008

Tak se loučím a navečer se tu ukážu....už se těším, jak pokecáme...

majka07
7. únor 2008

ahojky

rajka ty jsi váha, já taky, ale zvyklat se moc nedám 😀 zjistila jsem, že většinou kde váhám a pak se nechám zvyklat tak je to špatně, nt jsem celá já 😀

vendulka
autor
7. únor 2008

Ahojky Maji, tak co zub? A co malá, už je jí líp? 😉

minda
7. únor 2008

Dobré ráno!
Lucenek - ano, většinou stojí Cortina 16 - 17 tis. Kč, už jsem jí viděla nabízet i za 19 tis. Kč, ale já jsem ji uhnala v akci za 15.800 vč. poštovného. Těch 15 tis. byl takový můj limit. Měla jsem nějaké své požadavky, co všechno by v tom mělo být, určitě jsem chtěla trojkombinaci, tříkolku a i vzhledově se mi musí ten kočár líbit. Takže to vyhrála cortina.

dvojmama
7. únor 2008

dobrý ranko 🙂
vendul, na chatě bylo super, všichni se tam o mě starali a já jsem jenom odpočívala 😵 byl tam i kámošky dvouměsíční chlapeček, tak jsem tak nějak 'okoukávala' 😉

vendulka
autor
7. únor 2008

Dvojmama, tak to musel být super relax.Já si musím ještě týden počkat, pak vyrážíme na víkend do Liberce a za relaxací a tak trošku i za sportem, bude to super odpočinkový víkend.... 😉 se táááááááááááák těším.

majka07
7. únor 2008

vendu, maju mi vzbudila poštačka 😠 , za chvilku dáme obídek a vyrazíme na prochajdu, o zubu v těš

kpetra
7. únor 2008

Ahojky
Dvojmama - golfky bych chtěla Chicco ct 0,4, ale místo nich se teď budou prodávat Chicco Multiway http://www.babylife.cz/zbozi/33-chicco-multiway... . Sice se mi taky docela líbí, ale ty ct 0,4 jsou prostě hezčí.

kpetra
7. únor 2008

mysojc - a budete chtít kombinaci s vložnou taškou nebo korbičkou? My máme taky zářijové dítko a v korbičce se vozí pořád.Pozor ale na velikost korbičky.Aby se tam na konci zimy vešlo miminko i s fusakem.Taky doporučuji natáčecí nebo otáčecí kola, na ty nedám dopustit a kočár bez nich bych už nechtěla.A už jsi se na nějaký dívala, že by se ti líbil? Jinak přeji šťastnou ruku při výběru.