Kočárky. Jaké se vám líbí? Co preferujete?

vendulka
19. led 2008

Ahojky holky,
zakládám toto téma kočárky, protže se chci s někým bavit o kočárkách...jaké se mu líbí, co preferuje atd...Nevím, jestli tady nějaké takové téma je,ale já našla vždy jen téma na nějaký konkrétní kočárek,ale tady chci,aby jsme se bavily o všech typech,výrobcích atd....přidáte se některá?? 🙂

karolinka03
23. led 2008

Díkuji Vendulce za přivítání.Holky,těch kočárku je toli,že si snad nikdy nevyberu..A ještě co je můj favorit je Mutsy Urban Rider.Ten je taky kouzelnej.Kámoška ho má a jezdí se snim skvěle 😵 😵

aponchie
23. led 2008

nevi jak bude kvalitou ale vypada lepe a prakticteji jak muj chicco 05 hlavne to madlo velkej kos a boudicka 😀

vendulka
autor
23. led 2008

Karolinka nemáš zač... 😉

vendulka
autor
23. led 2008

Maji, tak je pěknýýýýýý 😵 se mi taky líbí... 😉

vendulka
autor
23. led 2008

tady je můj seznam favoritů a cen...
Bebecar Vector (14.000,-)
Babypoint V3 (6.200,-)
Cam Cortina X3 Tris Evolution 2007 (15.-19.000,-)
Jané Nomad (20.000,-)

takže favorit je asi jasný,ne??? i když taky záleží kolik bude prašulek a kolik manža uvolní...
😀

karolinka03
23. led 2008

Majko,tak ten je taky moc hezkej!!!

vendulka
autor
23. led 2008

včechno trojkombinace... 🙂

majka07
23. led 2008

mně se líbí nějak moc 😀 no asi budeme pořizovat 🙂 ale musím ho vidět ve skutečnosti.

vendulka
autor
23. led 2008

holky nevíte jestli x-lander dělá taky trojkombinace???Nemáte nějaký odkaz???

vendulka
autor
23. led 2008

Maji, kupte ho...je pěkný... 😉

aponchie
23. led 2008

je fakt ze ten bebecar je asi stejne drahy jak nektere jine kocarky ale ja treba uz po zkusenostech vim ze chci hluboky houpaci pac mam chicco ct04 doma a pokud bude druhe dite jak Tereza tak v roce a pul nemame zadny:(.u nas v bazaru maji inglesinu houpaci za 3tisice nadherna modrobila ,bouda na boku na to zapinani jak bylo driv proste parada houpe je mekky hkuboky hned bych ho koupila ale manza by me asi objednal ke cvokari jeste neni zadelane 😀

vendulka
autor
23. led 2008

já mylela, že všechny kočáry jsou houpací..... 😔 😅 😕

prada
23. led 2008

ahojky!

Vendulko, X-lander trojkombinace jako takové asi nedělá...sporťák+ si můžeš dokoupit korbu a autosedačku.
Akorát teď je limitovaná edice X-lander XA :
http://www.petto.cz/shop/?s=produkt&sekce=4&id=...

vendulka
autor
23. led 2008

Prada aha, díky moooooc 🙂

vendulka
autor
23. led 2008

Ono takto vybírat podle obrázků na netu je těžké, chce to zajít do obchodu a tam koukat a oseahat si to....

vendulka
autor
23. led 2008

no a když jsme u toho,já dneska byla v puntanele očučovat kočárky mají tam mooooc pěkné...a dívala jsem se na tu CAM CORTINU a přišla mi docela hluboká a i široká,tak nevím, proč každý říkýá, že je malá??? 😕

vendulka
autor
23. led 2008

Jééé už dávají řetníka.... 😀

majka07
23. led 2008

Loučím se, musím mizet papa

vendulka
autor
23. led 2008

Maji, tak se měj, taky mizím k tv..... 😀

dvojmama
23. led 2008

jo a ještě, dnes jsem byla na kafíčku s kamarádkou a ta má jané nomad, holčička narozená v listopadu a vešla se do korbičky v pohodě 😉 a i ten kočárek se mi líbil jak vzhledově tak na ovládání 😵
no, na jednu stranu vám závidím ten obrovský výběr ale na druhou stranu já bych se nerozhodla 😒 U dvojčat jsme měli jasno hned, ale u jednoho miminka bych měla asi 20 favoritů 😒 tak šťastnou ruku při výběru 😉

také se loučím, dobrou noc a krásný zítřejší den 😉

aponchie
23. led 2008

dneska sem videla ve meste maminku s dvojcatky a mela takovy cerny kocarek jakoby trojkolka ale vepredu kolecka dve bliz k sobe ale ne uplne a vevnitr takove dve malicke cerne rakvicky 😀 fusacky uz jsem je videla jak porodila to mela dve vanicky a celkem prostorne a myslim ze se ji to i dobre ovladalo pac jela s jednou rukou

rajka
23. led 2008

Ahojky holčiny! Tak jsem dnes byla omrknout svého kočárkového favorita (zatím) a jsem docela na vážkách. Je to sporťák vhodný od narození s taškou na mimi. Jenže se mi ta taška zdá dost malá a mám pocit, že v zimě se do nímimi už nevleze. A to bude mít teprve 6 měsíců. Prodavačka mi sice říkala, že se z té tašky dá vydělat to vyztužení a zůstane pak takový fusak a ten + nánožník by měl na zimu stačit. Nejsem si jistá, jestli se mimiškovi bude dobře ležet. Jinak jako sporťák bude prostorný, to jo. Tak nevím, budu koukat dál 🙂
http://www.skrblikshop.cz/kombinace/kocarek-tra...
Je to tenhle. Co myslíte?

rajka
23. led 2008

Tož už jsem vás nestihla. Tak dobrou noc papa 🙂

nasticka
24. led 2008

vendulka, to by mne tedy zajimalo, kdo o cortine rika, ze je mala??? vzdyt ma nejvetsi korbičku z trojkombinaci (trikolek)!!!! vim, o cem mluvim, my ji meli..je fakt dost velka, mimis tam ma mista habakuk...my uz jsme teda presedli na sportak, protoze mala zacina sedet a mela tendeci z hlubokeho vystupovat...tak jsem cortinu vymenila za maxi-cosi mura 4....tez velice podareny kocarek se spoustou vychytavek...akorat nevim, jak je to tam s velikosti hl. korby http://www.maxi-cosi.cz/cz/mura.php

majka07
24. led 2008

ahojky

k té kortině mají jí dvě moje kamarádky jedna chválí jedna děsně na ní nadává 😀 a bude ji prodávat, dítku je 10 měsíců. Ale možná je to tím, že ju vzala, páč se jí na netu hrozně líbila a ve skutečnosti jí neviděla a měla jiné požadavky na kočár, já kočár, který nevidím a nemůžu vyzkoušet bych si nekoupila, ale každej má jiné priority.

Vendy dle mého názoru, je dobré znát na každý kočár pozitiva aj negativa, žádný prostě není dokonalý a vybrat takový, který ty sama chceš, který se ti líbí apod. a nenechat se ovlivňovat, kámoška taky mně cpala do taka, že je prostě super apod., ale mně se tako naprosto nelíbí 😒

aponchie
24. led 2008

rajka:ten mi silne pripomina kocarek z casaku quele kukni se tam na ne vypada jak hauck trosku ja nevim ale ja bych do nej asi nesla ale to neber vazne pac ja uz vim ze chci kocarek houpaci🙂chci miminko pohoupat a ne s nim ginglat ze strany na stranu 😀 pak nemaji vrzat a ujizdet

rpinguin
24. led 2008

ahojte baby, tak ja cakam v marci a len nedavno som kupila kocar, trojkombinciu nepotrebujem, kedze do auta mam maxi cosi, ale tiez mi dlho trval vyber a hlavne som chodila po obchode a dvihala kazdy kocar, ktory mi prisiel pod ruku. Nakoniec som sa rozhodla pre tento, je to firma Hartan a je super, take nieco lahke a pohyblive som este nemala, no a planujem ho mat aj pre druhe resp. tretie dieta, tak som nechcela kupovat nieco lacne, co sa mi po dietati hned rozsype:
http://www.baby-family.de/shop/start.htm?kinder...

vendulka
autor
24. led 2008

rpinguin:zajímavý kočárek... 😉

vendulka
autor
24. led 2008

Maji souhlasím s tebou.... 😉

vendulka
autor
24. led 2008

nasticka:Cortina je moc pěkná...maxi-cosi je pro mě vzhledově moc zajímavá... 😀