Kočárky. Jaké se vám líbí? Co preferujete?

vendulka
19. led 2008

Ahojky holky,
zakládám toto téma kočárky, protže se chci s někým bavit o kočárkách...jaké se mu líbí, co preferuje atd...Nevím, jestli tady nějaké takové téma je,ale já našla vždy jen téma na nějaký konkrétní kočárek,ale tady chci,aby jsme se bavily o všech typech,výrobcích atd....přidáte se některá?? 🙂

vendulka
autor
22. led 2008

já jsem zase utahaná jako kotě...dodělala jsem před chvilkou pomazánku na zítřek do práce..a su už pro dneše k.o.....

vendulka
autor
22. led 2008

se moc těším na pátek,pač budeme v hospůdce slavit dvojitý narozeniny... 😀

vendulka
autor
22. led 2008

tady je další pěknej kočárek...
http://www.ajuty.cz/shop/maxi-cosi-mura-3-kocar...
ale je pěkně drahý,ale líbí se mi...

vendulka
autor
22. led 2008

super polohovatelný kočárek sporťáček,ale vzhledově nic moc,alespoň pro mě...
http://www.babymax.cz/micralite-kocarek-micrali...

prada
22. led 2008

No, já jsem trochu nemocná, tak se o malou stará manža, aby se taky nenakazila.

vendulka
autor
22. led 2008

myslím, že svého favorita mám... 🙂

vendulka
autor
22. led 2008

prada a co ti je nějaká viroza či chřipka??

prada
22. led 2008

Vendul, kočárek micralite-teda opravdu nic moc, alespoň si teda já nedokážu představit, že bych ho měla....

a jakého že máš toho favorita?zapomněla jsem to...

dvojmama
22. led 2008

ahojky 🙂 u nás žádný nový objev 😉

prada
22. led 2008

asi viróza...

vendulka
autor
22. led 2008
vendulka
autor
22. led 2008

ahojky dvojmama 🙂

vendulka
autor
22. led 2008

a kdyby byli náhodou penízky navíc, tak bych chtěla CAM CORTINA X3 TRIVOLUTION (nebo tak nějak se to jmenuje)

vendulka
autor
22. led 2008

ale zatím vede tento babypoint V3 😉

dvojmama
22. led 2008

vendul, kámoška čeká mimčo v březnu jako já a má pro něj ten Mura3 😉 ten se mi líbí 🙂
a ten tvůj favorit také pěkný 😉 a ten micralite mi přijde takový originální, neobvyklý a docela se mi líbí 😀

vendulka
autor
22. led 2008

dvojmama no mě ten misralite přijde hoooodně divnej... 😀

vendulka
autor
22. led 2008

a ta kamočka má už koupený tem kočárek mura3?Jak je s ním spokojená je dost veliký???

vendulka
autor
22. led 2008

já bych ráda trojkombinaci což ta mura3 není...

vendulka
autor
22. led 2008

holky já se zatím loučím,jdu koukat na ulici pak na zprávy a na moje oblíbená VKV no a pak se tu možná ukážu a kdyby ne, tak se mějte a zítra sem zase nakouknu... 😉

dvojmama
22. led 2008

mura je trojkombinace 😉 zatím je spokojená, korbička je taková normální jako u většiny trojkombinací, ale do příští zimy nevydřží ani náhodou 😉 a já jsem si zkoušela s ním jezdit a přišel mi dost lehký, lehce ovladatelný 😉 opravdu super, ale bez mimča 😀

rajka
22. led 2008

Vendulko, ten kočárek je pěkný, ale ta kolečka jsou na můj vkus dost malá. Když si představím normální zimu se sněhem...
Jinak se mám docela dobře, jen jsem každý den příšerně unavená,nejradši bych to v té práci zabalila. Ale ještě musím chvíli vydržet, pak mi to zas bude chybět 😉

vendulka
autor
22. led 2008

dobrou noc 🙂

dvojmama
22. led 2008

vendul dobrou. Jdu koukat na kriminálku a potom už si asi hajnout 😉 Tak krásné sny všem 🙂

vendulka
autor
22. led 2008

dvojmama, užij si kriminálku...já se budu koukat dlouho do noci až ve čtvrtek,kdy dávají útěk z vězení...to je moje... 😀 😀

kacka.va
22. led 2008

tak kočárek s tak malýma kolečkama jsem potkala, když nasněžilo a pak byl marast a maminku jsem docela litovala. A nevím, jestli to byl přesně tenhle kočárek (já si všimla jen těch maličkatých koleček), ale celá ta "korbička" byla hrozně nízko, tak si nedovedu představit, že bych se k tomu tak moc hrbila ☹

vendulka
autor
22. led 2008

kaka.va jaký máš namysli kočárek?

dvojmama
22. led 2008

vendul 😀 útěk z vězení sleduje manža 😉 to já už většinou jsem k.o. 😉 dobrou

vendulka
autor
22. led 2008

no to já taky,ale pak si to stáhneme z netu a v klidku koukame...tak dobrou noc... 😉

Zítra se tu snad ukážu,ale až večer...jdu po práci do města a pak na power jogu 😉

kacka.va
22. led 2008

ten červený, co máš v albíku.

kacka.va
22. led 2008

já jsem napsala příspěvek, ale smazal se mi, tak jsem to nějak podruhé zapomněla upřesnit 🙂