Kočárky. Jaké se vám líbí? Co preferujete?

vendulka
19. led 2008

Ahojky holky,
zakládám toto téma kočárky, protže se chci s někým bavit o kočárkách...jaké se mu líbí, co preferuje atd...Nevím, jestli tady nějaké takové téma je,ale já našla vždy jen téma na nějaký konkrétní kočárek,ale tady chci,aby jsme se bavily o všech typech,výrobcích atd....přidáte se některá?? 🙂

dvojmama
12. únor 2008

vendul, děkujem a hned zítra ti napísám 🙂 Pá 😵

vendulka
autor
12. únor 2008

páááá 🙂

rajka
12. únor 2008

Dvojmama, to je on, já si taky myslím, že je docela pěkný, hlavně je lehký, jen 11kg, brali bychom buď ten fialový nebo červený

rajka
12. únor 2008

Kpetro: děkuji moc za odkazy, ale nevešel je široký a navíc na délku rozložený má 105 a to se nám nevejde ani do výtahu. Ten druhý by mooožná vešel, ale šířka 62 je taktak. Zkusíme zítra ten Traxx

rajka
12. únor 2008

Dvojmam: držím moc palečky!!!! 🙂 🙂 🙂

vendulka
autor
12. únor 2008

holky, jdu spinkat, tak přeji hezký večer a správné vykročení do nového zítřejšího dne.... 😎

vendulka
autor
12. únor 2008

páááá

kpetra
13. únor 2008

Dobré odpoledne.Pořád čekám, kdy se objeví zpráva od dvojmama a zatím nic.Snad ji Vikoušci moc netrápí.Rajka - a co kočárek, bude ten Traxx?

majka07
13. únor 2008

ahoj taky čekám na zprávičky, už jsem se těšila, že něco bude a ono nic.

jinak v pátek se jedeme podívat na ten můj sporták do kterého jsem se tak zamilovala tak držte palečky aby vyhovoval 🙂

vendulka
autor
13. únor 2008

Holky ahoj.... 😉

vendulka
autor
13. únor 2008

Přináším zprávu od dvojmamy...psala mi, že v půl jedné dostala tabletku na vyvolání a objevily se jí stahy po 30 minutách a potom po 20a že je to prý na dlouho, mám vás všechny moc pozdravovat....víc zatím nevím...

vendulka
autor
13. únor 2008

tak snad večer a nebo ráno mi přijde zprávička, že jsou Vikouškové na světě,.... 😉 🙂

vendulka
autor
13. únor 2008

Jak se dneska máte?Doufám, že lépe jak já....

majka07
13. únor 2008

dvajmamu pozdravuj, držíme jí palečky

vendulka
autor
13. únor 2008

Maji, vyřídím... 😉

rajka
13. únor 2008

Ahojky Vendulko!! Děkujeme za zprávy!! Dvojmamu moooc zdravím a přeji moooc síly a trpělivosti 😉 Držím palečky!!

rajka
13. únor 2008

Jinak holky, máme objednaný kočárek!!!!
Mám obrovskou radost 🙂 🙂 do auta se vešel úplně v pohodě, ani kolečka jsme nemuseli sundávat. Sice není úplně podle mého gusta, ale důležité je, že je lehký a skladný!!! A nejdůležitější bude to, co se v něm bude vozit 😉 😉
Je to tenhle:
http://www.skrblikshop.cz/kombinace/kocarek-tra...

majka07
13. únor 2008

rajka tak souhlasím s tebou, není důležitý že není podle gusta, ale nejdůležitější je to co se v něm vozí to jsi napsala krásně. 😵

majka07
14. únor 2008

Psala mi Vendulka, mám dát vědět,

V 1:17 se narodil Viktor (2980g a 44 cm) a v 1:23 Viktorie (2730g a 42 cm) mamka je unavená ale velice šťastná 😵

Dvojmama moc a moc gratulujiiii 😵

kpetra
14. únor 2008

Ahoj
Velikááááá gratulace k Vikouškům. 🙂

rajka
14. únor 2008

Dvojmama, moc gratuluji k dětičkám!!! Krásné váhy a míry, smekám 🙂 Přeji vám všem hlavně pevné zdraví a hodně radosti v životě!!!! Opatrujte se!!!! 🙂 🙂

vendulka
autor
14. únor 2008

Ahojky holky, tak jsem tady,ale jen tak, že jsem a nejsem, jen občas nakouknu jdu se koukat na telku, večer tady budu tak kolem osmé....

rajka
14. únor 2008

Ahojky Vendulko! Já tu taky jsem a nejsem, píšu si něco do práce a občas juknu 😉 , jsem ráda, že už máme kočárek objednaný, abych řekla pravdu ulevilo se mi 😝 o starost méně, teď začnu řešit postýlku 😉

vendulka
autor
14. únor 2008

Rajka, to je super, že už máte kočárek takříkajíc z krku, teď hurá do postýlek.... 😀

rajka
14. únor 2008

Postýlky jsou taky náročné...po tom co jsem viděla v Intersparu....strašný šmejd...jsem myslela, že v tom nebudou takové rozdíly. Prostě dřevěná postýlka. To jsem se spletla není dřevo jako dřevo. Ale s kočárkama končím jen na chvíli....za dva roky začnu vybírat golfáče 😉

majka07
14. únor 2008

ahojky

Vendu není zač 😉

rajka to mi povídej o postýlkách, já mám po sobě takže su ráda, ale jen tak jsme koukali a taky su hodně slyšela stížnosti na cestovní 😒

vendulka
autor
14. únor 2008

Ahojky holky, pro dnešek se loučím,jdu čekat na manžela a pak budeme koukat na seriál, no a snad bude dneska tuli tuli, blíží se mi asi ovu.... 😀

kpetra
15. únor 2008

Ahoj
my taky máme 18 let starou postýlku a jsem za ni moc ráda. 🙂 Když vidím ty, co prodávají dneska, tak mám pocit, že se musí hned rozpadnout.Teď nemluvím o těch drahých.Ty vypadají bytelně, ale zase by byly nad naše možnosti. 😖

vendulka
autor
15. únor 2008

ahojky...no tak já postýlky zatím neřeším a nějakou dobu ještě nebudu,ale pak si nechám poradit od Vás,....když už budete mít zkušenosti,... 😀

vendulka
autor
15. únor 2008

ale je pravda, že když se občas na nějakou podívám, tak nechápu, jak to vůbec můžou prodávat...to jsou takový šílený ausšusy, že to ani není možné...