Kočárky. Jaké se vám líbí? Co preferujete?

vendulka
19. led 2008

Ahojky holky,
zakládám toto téma kočárky, protže se chci s někým bavit o kočárkách...jaké se mu líbí, co preferuje atd...Nevím, jestli tady nějaké takové téma je,ale já našla vždy jen téma na nějaký konkrétní kočárek,ale tady chci,aby jsme se bavily o všech typech,výrobcích atd....přidáte se některá?? 🙂

vendulka
autor
24. únor 2008

zatím je to daleko, tak se tím ani nebudu stresovat..... 😎

dvojmama
24. únor 2008

vendul, ahoooj 🙂 bylo to fakt super 🙂
a neboj, porod není milá záležitost, ale noční můra snad taky ne 😉 hlavně se předtim nestresuj 😉

vendulka
autor
24. únor 2008

zatím se nestresuji,ale ta doba za chvilku přijde.....

zatím pá holky a zítra se na vás budu těšit.... 😎

vendulka
autor
25. únor 2008

Ahojky holky, posílám pozdrav z práce...přeji hezký den...

večer se tu na skok ukážu... 😎

vendulka
autor
25. únor 2008

ahojkýýýýý

Dvojmama, co Vikoušci?

Holkky a co kde nového, nějaký pěkný objev?

vendulka
autor
25. únor 2008

my byli včera na procházce a potkali jsme spoustu kočárků a byli mezi něma i takové, které vůbec neznám a vypadaly některé celkem pěkně,ale značky si teda nepamatuji.... 😅

dvojmama
25. únor 2008

ahojky 🙂
vendul, taky jsme včera potkali spoustu kočárků, i dnes 🙂 a Vikoušci si hrají s tatkou 🙂

vendulka
autor
25. únor 2008

Ahojky dvojmama tak to je prima, že si taťka s něma hraje... 😉

A jak se jinak máš?

rajka
25. únor 2008

Ahojky holky! Všechny zdravím!
Vendulko - neměj strach z porodu, ani z ničeho jiného! Nevím sice, kolik ti je let, ale nic neuspěchej, až příjde čas, budeš si užívat těhotenství a porod určitě zvládneš!!! Myslím, že každá žena má trochu strach, nevíš do čeho jdeš a strach z neznáma je přirozený. Jak píše dvojmama, není to sice nic příjemného, ale zažila jsem i horší věci. Taková pěkně rozjetá migréna se zvracením je často horší než celý porod. Migréna nepřináší žádný pozitivní výsledek, kdežto porod ano - miminko!!!! Takže víš, že ta bolest má nějaký smysl a za to to přece stojí!! A s kojením si hlavu dopředu nelam. Já u první dcery byla prostě přesvědčena, že budu kojit a neměla jsem koupeny ani lahvičky 🙂 . Což bylo trošku naivní, ale moje očekávání se naplnilo. Kojila jsem bez problémů 8 měsíců. 😉 😉 Takže to určitě všechno zvládneš.

dvojmama
25. únor 2008

vendul, máme se dobře 🙂 pořád dokola kolotoč přebalování, kojení, uspávání atd ale Vikoušci jsou straaaašně hodní 😵 o Vikince skoro nevím a Viktor zlobí jenom někdy v noci, jinak jsou to zlatíčka 😵 😵 jsem jim za to dneska koupila pá nových oblečků 😵

a co ty? japak se máš?

dvojmama
25. únor 2008

ahojky rajka 🙂 máš krásný bříško 😵 takový jsem si užívala, ale ne potom ten medicimbal 😉

vendulka
autor
25. únor 2008

Ahojky rajka:děkuji za podporu....jen pro info je mi 24 let a miminko chci jak já tak i manžel,ale je tady prostě ten strach a přijde mi to i celé trapné, myslím tím porod, nebo né tak trapné...jako že se asi stydím nebo co, mám z toho takový zvláštní pocity a taky to, že pak budu zašitá...to mi nahání trošku hrůzu, prostě mi to nepřijde přirozené...tak asi tak,ale s tím se asi nedá nic dělat...to k tomu patří a když to zvládly jiné, tak já přece musím taky.A taky si říkám, že nic netrvá věčně a vše jednou skončí... 🙂

dvojmama
25. únor 2008

vendul: neboj zvládneš to 😉

vendulka
autor
25. únor 2008

dvojmama:budu muset.... 😀
Když jsi to zvládla ty a s dvěma miminkama, tak co bych to nezvládla já s jedním, no ne? 😀 Optimismus musí být... 😀

dvojmama
25. únor 2008

vendul: vždyt jo 😀 viděla jsem fotky i maminy co měla šesterčátka a taky to zvládla 😔 no nechctěla bych být její kůži 😔

vendulka
autor
25. únor 2008

taky jsem tu fotku voiděla, docela mě vyděsila.... 😀 😀

vendulka
autor
25. únor 2008

Ale co zatím je to daleko, tak se tím nebudu zaobírat.... 😎

dvojmama
25. únor 2008

vendul: a kočárek máte pořád favorit ten co máš albíku? V3 myslím? 😉

rajka
25. únor 2008

Dvojmama-děkuji 😉 zatím to jde, ale už funím do schodů, v noci se přetáčím jak velryba a už druhý den mě píchá kolem pupku....jsem zvědavá, co budu říkat za měsíc 😝

Vendul - neboj, ono ti to pak příjde úplně přirozený, i ty časté návštěvy u gyn. prostě to k tomu patří 😉

vendulka
autor
25. únor 2008

rajka, snad máš pravdu... 😎

rajka
25. únor 2008

🙂 měla před prvním dítětem podobné pocity trapnosti nebo jak to nazvat 😝 ale potom ti to už tak nepříjde 😉

vendulka
autor
25. únor 2008

no nevím, já umím být i pěkná histerka už jsem to párkrát předvedla u doktorů.... 😀

dvojmama
25. únor 2008

rajka: to znám 😀 někdy si po bříšku zastesknu, ale ty mimi jsou přece jenom lepší 😀 a zase můžu chodit normálně, běhat do schodů, dýchat (ne funět), spát bez problému a bez věčnýho lítání na záchod 😀 no stejně musím vstávat k dětem, ale to je něco jinýho 🙂

vendulka
autor
25. únor 2008

holky, to já jsem líná si večer vstát i na wc, to raději trpím až do rána... 😀

rajka
25. únor 2008

Vendul - každý jsme nějaký 😉 , nelam si hlavu dopředu 😉 bude to dobrý a hotovo 😉

Dvojmam - neboj, uteče to a bude líp, nejhorší jsou první 3 měsíce. Já u Evči zpočátku kojila co hodinu a půl, v noci co dvě. Budila jsem se, kde mám dítě , přitom jsem ji už dávno dala do postýlky 😉 nebo jsem se vzbudila s prsem venku, mlíko všude a Evča spokojeně spala vedle mě 😉 😉 Ale pak se to stabilizovalo a noci byly v pohodě 😉 připadá mi to jako nedávno a Evči bude koncem března už 9 let!!! Strašně to letí!

vendulka
autor
25. únor 2008

člověk právě nejvíce vidí jak ten čas letí na dětech.... 🙂

dvojmama
25. únor 2008

rajka: je Evička má narozky taky koncem března? já taky 😵
a já už se těším, až budou trošku větší, budou si spolu hrát a ne pořád ležet a potřebovat pozornost 🙂 ted jsem hrozně ráda za lehátka, do kterých je můžeme dát 🙂 tam si vyhrají a já můžu dělat jiný věci 🙂 popravdě čekala jsem to asi horší ze začátku, takže pořád čekám nějakou pohromu, kdy se nám všechno rozboří a rodinná idylka skončí 😀

vendulka
autor
25. únor 2008

dvojmama:nemluj čerta na zeď....

rajka
25. únor 2008

Dvojmama: Neboj, pohroma nebude 😉 Evička je 23.3. 🙂 Byla jsem na tom úplně stejně, pořád jsem chtěla ať už začne sedět, lozit, chodit...pak když to přišlo, jsem si zase říkala zlatá doba, když ležela a nikam neutíkala 😀

dvojmama
25. únor 2008

vendul: já vim, jsou úžasní 😵 proto si to ted užívám kdy je relativní klid 😉 ale už se "těším" na to, jestli začnou trápit prdíky, začnou lízt zuby nebo nějaké nemoci. Ale to je za dlouho tak to ted nebudu řešit 😉