Kočárky. Jaké se vám líbí? Co preferujete?

vendulka
19. led 2008

Ahojky holky,
zakládám toto téma kočárky, protže se chci s někým bavit o kočárkách...jaké se mu líbí, co preferuje atd...Nevím, jestli tady nějaké takové téma je,ale já našla vždy jen téma na nějaký konkrétní kočárek,ale tady chci,aby jsme se bavily o všech typech,výrobcích atd....přidáte se některá?? 🙂

dvojmama
20. led 2008

ahoj holky jsem zpět 😉
mejko, díky za pochvalu autíček 😉 ta mazda se mi také líbí ale ta cena 😒
vendul, kočárek vskutku zajímavý 😀
a holky myslíte že bude špatně když naši budou na zimu (cca v 8měsících) už ve sporťácích? já jsem myslela že v léťe je budu moct vozit už taky ve sporťáku, když bude úplně v lehu 😕 a ty vložný tašky budu využívat cca 3měsíce 😅

dvojmama
20. led 2008

a k tomu koupání, já jsem chtěla kyblík ale koukám že vy všechny jste spíš pro vaničku tak ještě uvidím. Manža chce také radši vaničku 😉

rajka
20. led 2008

Ahojky, tak jsem zpátky, musím něco dopsat do práce, pak sprcha a dnes si chi jít brzy lehnout 🙂
Myslím, že v 8 měsících už by děti mohly být ve sporťáku, stejně dáš fusak a nánožník. Ale řešila bych to až aktuálně.

prada
20. led 2008

Dvojmamo, švagrové se holčička narodila v březnu a začátkem listopadu už museli dát sporťák, protože se do korby s fusakem malá nevešla-a to ještě sama neseděla. a to měla kočárek Jané-jedna z největších korbiček.

rajka
20. led 2008

Moje dcera je koncem března a byla ještě v hlubokém i s fusakem, ale byla drobná a docela malá 🙂 Zato teď je nejvyšší ze třídy 🙂

vendulka
autor
20. led 2008

Dvojmama aco říkaš nya tento kočárek??
http://www.detskyruzek.cz/kocarky/dvojcata/free...

Jinak dobou noc, jdu už spinkat,ať jsem ráno vyspaná.. 😉

lennis
20. led 2008

Ahoj, začínám zvykat malýho na sporťák, ale radši spí v hlub. Ale znám lidi, co jezdí se sporťákem už od 4 měs, protože se jim tam prostě nevešla holčinka. Spíš ty sporťáky mi příjdou hrozně otevřený, jednak jim tam hoodně fouká, víc jak do hlub, kde máš vysoký límec na nánožníku a i víc slyší hluk, budí se mi ve sporťáku víc jak v hlub. Ale je to asi mimi od mimi. Tohle je moje zkušenost 😉

rajka
20. led 2008

Ten se mi líbí! I ta cena mi přijde rozumná, když je to vlastně 2x 🙂

dvojmama
20. led 2008

vendul, ten je docela pěkný 🙂 ale je dražší než ten jogger a nelíbí se mi moc jako sporták 😖 asi půjdem do toho joogera, slyšela sem na něj ted samou chválu 😵

vendulka
autor
20. led 2008

dvjomama, tak jo tak ať potom dobře pořídíte...páááááá 🙂

dvojmama
20. led 2008

vendul díky 😉 tak dobroou 🙂

rajka
20. led 2008

Vidím, že se chystáte do hajan, tak já půjdu taky, papa a dobrou!

dvojmama
20. led 2008

lennis, jee ty jsi z RK? tam mám kámošku 😵
a fakt bych mohla vozit prcíky i ve 4m ve sportáku? Kámoška taky dávala chlapečka asi v 5m protože korba mu byla malá 😖 tak doufám že to zvládnem

dvojmama
20. led 2008

holky dobrou 😉

vendulka
autor
21. led 2008

Ahojky holky...tak se hlásím z práce, mám polední pauzu, tak nakukuji,co je kde nového... 😉

vendulka
autor
21. led 2008

nevím, jak se sem navečer dostanu, pač musím po práci jít do jedné restaurace něco vyřídit a potřebuji vyřídit i něco ve městě,ale snad se sem dostanu aspoň na chvilku... 😀

vendulka
autor
21. led 2008

tak co neviděly jste nějaký nový objev v kočárkách??

dvojmama
21. led 2008

ahoj holky 😉 objev v kočárkách ne ale manža si vybral nové autí a já zůstanu u naší Hondy 🙄 docela mě tím naštval protože jsem se těšila na malé autíčko ale tam bysme se s dětma nevešli ☹ tak nic no. Koupíme auto ještě větší a bude to ☹ Ale zas za tak úžasnou cenu 😵

A co vy? Nějaký nový objev v kočárcích? (at neodbíháme od tématu 😉 )

vendulka
autor
21. led 2008

Ahojky dvojmamam, já jsem se teprve teď přiřítila domů, byla jsem na poště, s manželem na procházce, zajeli jsme i do Globusu ,kde jsem potkala babi,,no tak jsme se tam zdrželi a teď dělám véču a stihla jsme si udělat i obídek na zítřek do práce... 😀

vendulka
autor
21. led 2008

jinak já žádný nový objev v kočárkách nemám bo nebyl čas... 😒

vendulka
autor
21. led 2008

Holky, já se prozatím loučím, jsem utahaná, možná se tu ještě ukážu...ale zatím ahoj... 🙂

vendulka
autor
22. led 2008

KOukám, že se tu nic neděje, asi nikdo nemá žádný nový objev.... 😀

vendulka
autor
22. led 2008

Já jen nakukuji, pač mám v práci polední přestávku, tak koukám,zda se tu něco neděje a ono ne...
Tak neva, tak se zatím loučíma snad se tu večer ukážu, včera jsem to už nezvládla, pač jsme byla úplně vyřízená... 😝

vendulka
autor
22. led 2008

čauky je tu někdo?? 🙂

vendulka
autor
22. led 2008
vendulka
autor
22. led 2008

myslím tím té ceně... 😀 😀

prada
22. led 2008

ahojky!

rajka
22. led 2008

Ahoj holky! Přidávám jeden praktický odkaz.
http://www.promiminko.info/clanky/Kocarky/Jak-v...

vendulka
autor
22. led 2008

Ahojky prada

Ahojky rajka, tak to je bomba odkaz...díky... 😉

vendulka
autor
22. led 2008

a co jinak,jaký máte dneska den??