Kočárky. Jaké se vám líbí? Co preferujete?

vendulka
19. led 2008

Ahojky holky,
zakládám toto téma kočárky, protže se chci s někým bavit o kočárkách...jaké se mu líbí, co preferuje atd...Nevím, jestli tady nějaké takové téma je,ale já našla vždy jen téma na nějaký konkrétní kočárek,ale tady chci,aby jsme se bavily o všech typech,výrobcích atd....přidáte se některá?? 🙂

dvojmama
2. bře 2008

kpetra: koupili jsem bodyčka, nový bundičky a botičky na jaro. A jinak oblečení na mě, jídlo, prášky, plíny... 😀 takový normální nákup

majka07
2. bře 2008

dvojmam, ještě jsem zapomněla pochválit fotečku v pase:oú moc hezká taková krásně veselá 😉

dvojmama
2. bře 2008

maji: děkuju 😵 je veselejší než ta předtim 😵

majka07
2. bře 2008

co dělají vikoušci? nezlobí maminku?

dvojmama
2. bře 2008

maji: Vikouš dneska proplakal skoro celý den (prdíky) ale teď už zase oba sledce spinkají 😵
a co Majuška? taky už má půlnoc?

vajli
2. bře 2008

dvojmama : dívala jsem se do albíčka a máte teda nádherný datum narození dvojčátek a super jména 🙂 A zírám jak se mohla do pupíčku takové hubené holčiny vlézt dvě miminka s tak nádhernýma porodníma váhama, moc gratuluju 🙂

majka07
2. bře 2008

Jé chudinka, ty prdíky jsou hrozný, nás to potkalo v porodnici asi 3x a jednou doma naštěstí 🙂 ale bylo to hrozný. Maju má půlnoc od večerníčku, se hrozně utahala a punčošky co dostala ráno su dala rovnou do prádla:o) Konečně leze i dopředu a ne jen dozadu, popoleze zalehne, vydá se chvilku plazením vpřed, pak zalehne aj hlavičkou, jde na čtyry a zase vše od začátku a dokonale mi vytřela kuchyň, punčosky od kolínek děs, rozsypal se mi tam prášek a než su vzala ruční vysavač, ona tím prolezla 😀

majka07
2. bře 2008

Se loučím, přeji dobrou noc 😉

kpetra
2. bře 2008

Taky jsme bojovali s prdíkama a zkončilo to až se Matýsek začal víc hýbat.Teď je v pohybu pořád a tak se většinou vyprdí.Ale občas ho to ještě chytně, většinou v noci.To mu dám čajík a pak už je to O.K. A dřív jsme na prdíky používali kapky Lefax,docela mu zabíraly. 🙂

majka - náš mrňous se začíná snažit lézt a už se hrozím,až se to naučí.To už se od něj asi nehnu vůbec. 😀 Ale ještě to asi chvilku potrvá, zatím zvedá zadek a ještě neví, co s rukama.

dvojmama
2. bře 2008

vajli: děkujem. Ono před porodem to teda hubená holčina nebyla 😉

dvojmama
2. bře 2008

maji: je to je super jak už to není nehybný miminko, ale živá beruška 😵 Na to se hrozně těšim u Vikoušů 😵

dvojmama
2. bře 2008

maji, dobrou. Hned mrknu na tu IP od tebe 😉 mám to dneska jenom na mobilu (hurikán Emma nám vyhodil net ☹ ) a mám to pomalý.

kpetra: nám hodně používá poloha "tygr" a kapičky máme Sab simplex 😉

dvojmama
2. bře 2008

tam má být nám hodně pomáhá-ne používá 😅 achjo...mateřská demence se dostavuje 😅

lenlut
2. bře 2008

kpetra-díky 🙂
Už jsem jim posílala mejlík s dotazem jestli už mají oba typy v prodejně.POkud jo,tak tam naklušu na otestování.
Už se těším jak malý děcko. 😀

vendulka
autor
3. bře 2008

Ahojky holky, jste tady toho teda napovídaly za ten den co jsem tu nebyla, budu si to muset dneska jak přijdu z práce dočíst.... 😀

Takže večer páčko... 😎

vendulka
autor
3. bře 2008

Ahojky už jsem doma z práce a taky jsem si Vás dočetla...je tu někdo? 😎

dvojmama
3. bře 2008

ahojky Vendul 🙂 já jsem tu na chvilku 😉

vendulka
autor
3. bře 2008

ahojky dvojmama: jak je dneska? Já jsem dneska jako kdyby byl pátek v práci to byla jedna krpa za druhou a jedna katastrofa za druhou.... 😀 Ale naštěstí jsem už doma a tady snad nic nehrozí 😀

dvojmama
3. bře 2008

vendul: copak za katastrofy? 😀
my se máme dobře. Vikoušci mají odpolední šlofíček. Dneska byl Jirka poprvé od porodu v práci a my tu byli sami bez něj. No musím říct, že to byl zvlášzní pocit, ale Vikoušci b\li naštěstí hodní, tak jsme to zvládli 🙂

vendulka
autor
3. bře 2008

ale dvojmama: začalo to tím, že jsem se špatně zapsala do docházky a pak jse si vylila čaj a pak jsem dělala nějaké dobropisy k fakturám a do jedno jsem se tak zamotala, že jsem dělala dobropis dobropisu a dobropis toho druhého dopropisu a zabralo mi to asi 2 hodinky, pač jsem se do toho šíleně zamotala... 😀 😀 no a pak mi neseděly zálohy, tak jsem to řešila přes telefon s centrálou ale naštěstí bylo vše o.k. 😎

dvojmama
3. bře 2008

vendul: teda v těch dobropisech jsem se taky zamotala 😀 hlavně že to bylo ok nakonec 😀

vendulka
autor
3. bře 2008

jo to bylo,ale přišla jsem si jako idiot...no pořád jsem si říkala, blbe jdi od toho.... 😀

dvojmama
3. bře 2008

vendul: den blbec má občas každý z nás 😉

vendulka
autor
3. bře 2008

no já jen doufám, že to nebude zítra pokračovat... 😀

a co dělají Vikoušci, chrupkají?

dvojmama
3. bře 2008

vendul: chrupkají vedle mě.
A taky jsem ted řekla Jirkoj, že už jsem dneska jednou vařila a nejsem doma od toho abych pořád vyvařovala, tak jel pro pizzu 😵

vendulka
autor
3. bře 2008

no to máš pěně zařízeno...docela závidím...ale máš pravdu... 😉

dvojmama
3. bře 2008

vendul: ono od porodu jsem zatím vařila asi 3x 😅 mě to teď prostě nebaví. První týden tu s námi byla mamka, tak vařila a i navařila do zásoby, pak vařil Jirka a navíc pořád máme i zásoby co jsem navařovala já v těhu, takže jídla jak pro půlku města 😀 A já teď nejím přes den skoro vůbec, až večer 😝 takže na co tolik jídla

vendulka
autor
3. bře 2008

no tak to jsi docela dobhře vychytala

dvojmama
3. bře 2008

vendul: vid 😵

vendulka
autor
3. bře 2008

aq kde to jídlo všechno máš? Na mražáku?