Kočárky. Jaké se vám líbí? Co preferujete?

vendulka
19. led 2008

Ahojky holky,
zakládám toto téma kočárky, protže se chci s někým bavit o kočárkách...jaké se mu líbí, co preferuje atd...Nevím, jestli tady nějaké takové téma je,ale já našla vždy jen téma na nějaký konkrétní kočárek,ale tady chci,aby jsme se bavily o všech typech,výrobcích atd....přidáte se některá?? 🙂

vendulka
autor
1. bře 2008

dvojmama-: no nic...jen jsem dneska bez snídaně, díky tomu, že MM je nenažranec 😠

dvojmama
1. bře 2008

jo aha tak snídani si pěkně sbalil jo 😀

vendulka
autor
1. bře 2008

jo a vůbec ho to netankovalo, že má dvoje párky a samo, že když jsem mu volal, tak ty moje měl už sežrané 😀 😀 😀 😀

vendulka
autor
1. bře 2008

tak asi tak 😠

dvojmama
1. bře 2008

jdeme obědvat a potom někam vypadneme (asi autíkem když už je venku tak hnusně)tak papa a možná ještě přijdu až dokojíme 😉

vendulka
autor
1. bře 2008

dvojmama:tak páááá a užijte si výlet, taky bych někam jela ale není s kým....tak se dím doma na pc a kecám 😀

vendulka
autor
1. bře 2008

hezký den

dvojmama
1. bře 2008

už jsme napapkaní. Vikouše si zas vzal Jirka a já mám Viktorku vedle sebe a hraje si 🙂

vendul: já jsem volala kámošce, tak ta pojede s námi (bezdětná, tak si užije Vikouše) a pak ještě druhou kámošku a ta má holčičku desetidenní, takže to bude babský výlet s mimči 🙂 akorát pořád nevím kam zajedem.

vendulka
autor
1. bře 2008

jééé dvojmama, to zní perfektně.Nechce te mě vzít sebou, já bych si hrála s miminkama 😵 😵 😵 😵

dvojmama
1. bře 2008

vendul: tak my tě vyzvednem 😀
pojedem asi do obchodu, musím si koupit něco na sebe a něco na Vikouše 🙂

vendulka
autor
1. bře 2008

dvojmama: tak já čekám, pak zazvoň.... 😀

vendulka
autor
1. bře 2008

koukla jsme z okna a manža dorazil domů.... 😎 žrout párků jeden... 😠

dvojmama
1. bře 2008

vendul: ahoj, promin já musela už běžet 🙂 co žrout párků? ukuchtil alespoň něco k obídku? 😀

my jsme se ted vrátili z výletu, prošli jsme pár obchodů a jsem mrtvá 😖 ale jinak to bylo super 🙂

vendulka
autor
1. bře 2008

dvojmama: jste na mě zapoměli? 😀 😀

vendulka
autor
1. bře 2008

jiank žrout párků se teď vrátil f fotbalu a asi se půjde nakupovat...

vendulka
autor
1. bře 2008

a v jakých obchodech jste byli?

dvojmama
1. bře 2008

vendul: byli jsme v Tescu, intersparu a takový ty malý obchůdky v OD (C&A, NewYorker....) 😉 a pak ještě v mekáči 😵 jsem se nadlábla 😵

vendulka
autor
1. bře 2008

jééé to mohlo být super....já jsem od rána bez jídla takže bych nepohrdla asi ničím... 😵

dvojmama
1. bře 2008

vendul: to já na mekáči ulítávám 😵 fakt mňamka. Ale to počasí venku ☹ strašný. Vikouši už se zas probudili, tak jsem je strčila Jiřinoj.Jsem to ale matka 😖 😀

vendulka
autor
1. bře 2008

no já miluji kFC Mc Donalda ani neeee

vendulka
autor
1. bře 2008

jdu se připravovat na nákupy zkusím nové kalhoty a botičky,tak zatím čau a ně¨kdy zase nazdárek...pozdravuj 😎

dvojmama
1. bře 2008

vendul: tak papa, taky jdu něco dělat 🙂

lenlut
1. bře 2008

ahojky,neviděli jste už náhodou někdo tyhle golfky v reálu?
http://www.prckove.cz/chipolino-on-road-2008-i1... nebo tyto,je to jedna značka jen jiný typ
http://www.mimishop.cz/moje-miminko/detail.php?...
Jsem se do nich úplně zamilovala😀,mají super váhu i cenu.

kpetra
2. bře 2008

Dobré poledne
Nestíhám vůbec dočítat 😀 .
vendulka - jak to dopadlo s párkama? Co říkal manžel na to, že ti je snědl? 😠
dvojmama - copak jste koupili? Na miminka mají tolik pěkných věcí, že se vždycky musím krotit, jinak bych utratila všechny peníze. 😉
lenlut - oba kočárky jsou super, ještě jsem je nikde na živo neviděla.Jen by sis asi měla rozmyslet, na jak velké dítě chceš kočárek pořídit.Zaráží mě jen ty dvě polohy zad.My takhle máme sporťák.Jde buď do sedu nebo do lehu a není nic mezi.Náš malý ještě sám nesedí, tak by nám vyhovovala poloha, kde by mohl být v pololehu.A takovou kočár nemá.Tak musí i ve sporťáku ležet. ☹ Koupili jsme golfky Chicco Multiway a ty mají 5 poloh zad a dvě polohy nohou.Tam se mu sedí parádně. 🙂

majka07
2. bře 2008

ahojky

dvojmam díky 😉

včera su viděla šíleně hnusný kočárek, nevím co to bylo zač, na netu su na něj nenarazila ale brrrr

kpetra
2. bře 2008

majka - já když takový potkám, tak si říkám, jak si ho může někdo koupit. 🙂 Zase nemusím být moderní za kažkou cenu. 🙂 Ale jim se zase asi líbí, když si ho koupí, tak je to věc názoru.Mě se například hrozně nelíbí kočárky Bugaboo. 😖

rajka
2. bře 2008

Ahojky!
Dvojmama - k tomu monitoru, určitě koupíme. Zvažuji, jestli nový nebo starší v záruce...vyjde to levněji

lenlut
2. bře 2008

Ahoj,malá už je "velká" -má 16 měsíců.takže mi ty dvě polohy nevadí.Jinak my máme na velkém kočáře 3 polohy a ta druhá-ta pololeh polosed byla super když ještě neseděla.POtřebuju ho stejně vidět na živo,nechci ho kupovat bez toho abych si ho neosahala a malá "neoseděla". 🙂 Problém bude s tím,že ho u nás v Ově asi neseženu,zatím jsem na tu značku v obchodech nenatrefila.Ale v březnu se má otevírat nová velký obchod s kočárkama,tak snad tam bude.

majka07
2. bře 2008

Petra jasně, když se jim to líbí tak samo je to jejich věc, ale vůbec su nevěděla, že se to vyrábí 😅

kpetra
2. bře 2008

lenlut - zkus se kouknout tady : http://www.bobecek.cz/index.php?main_page=advan... , měl by to být obchod v Ostravě.