Kočárky. Jaké se vám líbí? Co preferujete?

vendulka
19. led 2008

Ahojky holky,
zakládám toto téma kočárky, protže se chci s někým bavit o kočárkách...jaké se mu líbí, co preferuje atd...Nevím, jestli tady nějaké takové téma je,ale já našla vždy jen téma na nějaký konkrétní kočárek,ale tady chci,aby jsme se bavily o všech typech,výrobcích atd....přidáte se některá?? 🙂

vendulka
autor
3. bře 2008

já to takto nemám ráda, mám ráda udělané čerstvé jídlo, nemusím moc ohřívané, nechutná mi tak,jako když ho udělám a hnedka sním

dvojmama
3. bře 2008

vendul: jojo všechno v mražáku, ten skoro praská

dvojmama
3. bře 2008

vendul: no tak je to lepší čerstvý, ale ted to jinak nejde. Nemám čas každý den vyvařovat 😔

vendulka
autor
3. bře 2008

jo to věřím, já to chápu a asi to tak taky budu dělat, nic jiného mi nezbyde...

vendulka
autor
3. bře 2008

a jak jezdí kočárek? 😉

dvojmama
3. bře 2008

vendul: kočárek je úžasnej 😵 😵 není ani moc těžkej, a jezdí se s nim úžasně 😵 Oba kočárky jsme si vybrali dobře 😵
a ty máš nějaký nový objev?

dvojmama
3. bře 2008

Jo a my budeme kupovat ještě jeden kočárek 😅 Budeme mít už třetí 😅

vendulka
autor
3. bře 2008

já ne já jsem pořád tam kde jsem byla, já budu dále pokračovat až to bude aktuální, ale jistou představu mám, tak se toho budu držet, já až budu vybírat kočárek, tak budou zase jiné a nové 😀

vendulka
autor
3. bře 2008

jejda, třetí a na co? 😅

dvojmama
3. bře 2008

vendul: to budou, kočárky jedou pořád 😀 to my jsme s našema kočárama už out 😅

dvojmama
3. bře 2008

vendul: třetí chceme normální, když budeme brát jenom jednoho Vikouše, tak ať neberem poloprázdný kočár s jednim dítětem 😅

vendulka
autor
3. bře 2008

ale to neee, tak rychle dopředu to neletí 😀

dvojmama
3. bře 2008

no každopádně vybíráme kočárek zase 😀 to je zase kolotoč 😀

vendulka
autor
3. bře 2008

a na co další kočárek?? 😕

dvojmama
3. bře 2008

vendul: třetí chceme normální, když budeme brát jenom jednoho Vikouše, tak ať neberem poloprázdný kočár s jednim dítětem 😅

fakt nemá cenu tahat se s dvojčatovým, když vemu jenom jednoho 😉

vendulka
autor
3. bře 2008

teda a ty jedno necháš doma a druhého vezmeš ven??? 😀 no to se mají, a jaké máš zatím typy??? 😎

dvojmama
3. bře 2008

vendul: neee já to myslím, když bude jeden nemocný a bude doma a toho druhýho vemu třeba na nákup. Nebo s tim nemocným, když půjdu k doktorovi, tak abych do čekárny nebrala i toho druhýho 😉 mluvila jsem s maminou dvojčat a ta si to takhle nemohla vynachválit. I když třeba půjčovala neteři děti na vození, tak ze začátku půjčila vždy je jednoho v normálním kočárku 😉

vendulka
autor
3. bře 2008

jo tak takto teda joooo, to beru

dvojmama
3. bře 2008

no a tipy: tak můj nej tip by byl casual nebo 3tec nebo bébecar nebo quinny speedi. Ale musím to brát tak, aby na to šla autosedačka, takže to bude jané. Líbí se mi slalom, ale ten má každá druhá mamina, takže to bude asi nomad 😉 ten se mi taky líbí

vendulka
autor
3. bře 2008

jo tak to jsou super tipy, to schvaluji, zty se mi taky líbí 🙂 😉

dvojmama
3. bře 2008

vendul: díky 🙂 asi objednám ten nomad 😉

vendulka
autor
3. bře 2008

jo jo...a odkud budeš objednávat, z internetu??

dvojmama
3. bře 2008
vendulka
autor
3. bře 2008

tak s chtí do toho, je moc pěknej 🙂

dvojmama
3. bře 2008

děkuju 🙂 jaká se ti líbí nejvíc barvička? my asi půjdeme do černý

vendulka
autor
3. bře 2008

no já jsem taky na černou, ale kočárek bych asi černý nechtěla,přišlo by mi to jako rakev pro miminko, já chci kočárek modrý a enbo když nééé modrý nebude se mi mic líbit ta modrá,tak potom zelený a nebo oranžový, takové veselé barvičky 😀

dvojmama
3. bře 2008

vendul: to mě se líbí veselý kočárek když je sladěný s mimčem a se vším 😉 proto mám radši černý kočárek a potom může být mimi jakkoli oblečený a nevypadá jako pěst na oko (jako třeba v oranžovým kočárku červená holčička 😉 )a navíc tenhle je pro holku i kluka, tak proto neutrální barvičku 😉

vendulka
autor
3. bře 2008

jo, jo, to máš asi pravdu 😉

majka07
3. bře 2008

hojky:o) ten červený je pěkný 😉

dvojmama
3. bře 2008

maji: Majuška je nádherná 😵 😵