Kočárky. Jaké se vám líbí? Co preferujete?

vendulka
19. led 2008

Ahojky holky,
zakládám toto téma kočárky, protže se chci s někým bavit o kočárkách...jaké se mu líbí, co preferuje atd...Nevím, jestli tady nějaké takové téma je,ale já našla vždy jen téma na nějaký konkrétní kočárek,ale tady chci,aby jsme se bavily o všech typech,výrobcích atd....přidáte se některá?? 🙂

kacka.va
28. led 2008

z té 2008 jediná by se mi líbila ta oranžová a nebo je pěkná i ta světle hnědá, ale tam už je moc černý.
pavli. No ve skutečnosti je to taková hrozně zvláštní zelená. Já mám zelenou ráda, ale u Jané mně teda nenadchla. Já bych ideálně chtěla třeba kombinaci tmavší zelená a oranžová, nebo tmavší modrá a oranžová. 😉

vendulka
autor
28. led 2008

Ahojky holky, to jste se tady rozjely... 😀

dvojmama
28. led 2008

kacko, taky koukám že už to asi stáhli ze stránek 😕

dvojmama
28. led 2008

kacko ahaaa ty jsi to zatím našla 😀

vendulka
autor
28. led 2008

včera jsme byli s manžou v Chicco podívat se na kočárky, postýlky atd a musím říct, že jsem byla Cam cortinou x3 pěkně zklamaná, viděla jsem ji konečně ve skutečnosti a vůbec së mi nelíbila, na obrázcích na netu vypadá 100x líp, takže tu si mažu ze svého seznamu...no jsem zvědavá co budu říkat,až uvidím mého favorita ve skutečnosti... 😀

vendulka
autor
28. led 2008

jinam teď nemám čas tady s vámi kecat jsem v práci a po práci jdu do cvičení,ale večer se sem mrknu cca kolem sedmé, tak doufám, že tu některá taky budete... 🙂

dvojmama
28. led 2008

vendul ahoooj 🙂 mě se na té cortině nelíbilo to kolečko vpředu, je podle mě moc vystrčený 😖

zen
28. led 2008

pavli, ano bude... poslední víkend v březnu na BVV... jmenuje se "Pro dítě" 😉

Jo tak na ruských stránkách nevím co mají 😕

dvojmama
28. led 2008

kacko, koukám na tu kolekci a mě se tam nějak nelíbí žádná barva 😖 je to všechno takový smutný, ta oranžová by celkem šla ale je taky smutná 😖 no prostě se mi ta nová kolekce celkově nelíbí 😒

vendulka
autor
28. led 2008

No to kolečko by mi tolik nevadilo,ale to jak to vypadá ve skutečnosti škaredě, to se mi nelíbí,.... 😀 😝

vendulka
autor
28. led 2008

takže se budu ještě muset podívat na toho mého favorita..

kacka.va
28. led 2008

dvojmami: no ono to ve skutečnosti stejně bude vypadat zase jinak než na obrázku 😉

zen
28. led 2008

aha... tak už to taky vidím... no tak pokud je tohle kolekce 2008, tak je mi jasný, že si nevyberu... za sewbe můžu říct, že loňská na mě působila líp, ikdyž ani tam jsme si nevybrali... no ale díky moc za odkaz 😉

vendulka
autor
28. led 2008

holky,co myslíte, jelepší koupit trojkombinaci a nebo pro mimi korbičku a jak odroste tak sporťák + teda autosedačku??
Slyšela jsem od kamaradky, že tady ty trojkombinace jsou moooc těžké oproti tomu, když se nejdříve koupí jen korbička+autosedačka a potom sporťák...co myslíte vy??? 😕

dvojmama
28. led 2008

kacko, to je pravda 😉

vendul, já bych koupila trojkombinaci a potom stejně ještě asi sporták 🙂 takže to je jedno jestli hluboký nebo trojkombinaci 😉 já bych to brala podle toho co se mi líbí a podle ceny samozdřejmě 😉

dvojmama
28. led 2008

holky to patří taky do kolekce 08? http://www.gugu.es/tienda-bebes-a/JAN004034/fic...

majka07
28. led 2008

ahojky 😉

dvojmama už máte autí?

Vendu, tak jsem si dřív myslela že lepší kombinace, ale začínám uvažovat že možná lepší hluboký apk sporťák...no u druhýho to tak asi uděláme, ale záleží co bude v nabídce 😉

kacka.va
28. led 2008

vendy: těžké? vždyť třeba Jané je jeden z nejlehčích 😉. Já jsem za nic na světě nechtěla klasický hluboký, protože bych ho nenarvala do auta a nechtělo se mi s tím tahat, když budu někam drandit. A navíc bych pak měla doma dva kočáry. Takhle to nezabere ani moc místa a navíc, když budu potřebovat jen někde popojet jen na chvíli, tak zacvaknu autosedačku a hotovo a nemusím se s ní tahat v ruce 😉

kacka.va
28. led 2008

dvojmama: tak to netuším, jestli to z toho odkazu je 2008, já o carreře neuvažovala, protože to má hrozně malá kolečka a jsou to vlastně golfky.

dvojmama
28. led 2008

ahojky majko, zatím ne, vypadá že pro něj manža pojede ve středu 😵

kacko, já jsem myslela kvůli barvičce, ta růžová se mi totiž líbí tak jestli tu barvu třeba nezařadí do kolekce 08 😉

kacka.va
28. led 2008

dvojmamko: aháááá. no bůh ví, já myslím, že v téhle variantě např. ten Nomad nebude. I v kolekci 2007 byly u těch golfek některé barvy navíc, oproti Slalomu a Nomadu

kpetra
28. led 2008

Ahoj
Můžu se ještě k vám přidat, když už to máte tak pěkně rozjeté?Kočárek jsme sice vybírali před rokem, ale pořád mě baví po nich koukat.Jsem blázen, malý má teprve 5 měsíců a já už koukám po golfkách.

kacka.va
28. led 2008

tak to u mně byl ze začátku problém, když jsem vyloučila hluboké a sportovní s malýma kolečkama, tak toho moc nezbylo, teda těch, co by se mi líbily 😉

majka07
28. led 2008

dvojmama to je super 🙂

kpetra, my golfáče pořídilii a malý byly tři měsíce, se doma neztratí 😀

kpetra
28. led 2008

Tak to nejsem zas tak praštěná.Ještě ani nejezdíme se sporťákem a já už myslím na golfky. 😀 Mám vybrané chicco ct 04.Hrozně si mi líbí a nejradši bych je už taky měla doma.Ale zatím si vystačíme s hrubokým.Matěj se tam ještě docela dobře vejde.

sluninka
28. led 2008

ahojte holky,

mám otázečku, nemáte někdo zkušenosti s tímhle kočárkem? Je totiž za bezva cenu, až se mi to zdá podezřelý.

Děkuju za odpověď 😉

http://www.eshopbaby.cz/katalog/mega-set-kombin...

kacka.va
28. led 2008

ta korbička je hodně uzounká. A raději bych si zjistila, že to má atest na tu autosedajdu. Mně to přijde divný.

pattie
28. led 2008

Ahoj holky,
pomalu tak pokukuju po kočárcích a měla bych jeden dotaz na zkušené maminy, zaráží mě váha kočárků. Některé váží skoro 20 kg, některé 8 kg... to je v tom opravdu takovej rozdíl??? Většina trojkombinací má 13-15 kg, jak jste s tím cestovaly MHD? Je to vůbec možné? (plus dítě, nákup, plenky atd.)

rajka
28. led 2008

Ahojky holčiny! Všechny zdravím! Koukám, že jste toho za celý den napovídaly 🙂
Sluninka: kočárek neznám naživo, ale podle té fotky a rozměrů mi příjde malá korbička (úzká i krátká) a na můj vkus hodně malá přední kolečka - ve sněhu a v terénu problém. Ale to je jen můj názor 😉
Pattie - váha kočárků je podle typu konstrukce, ty lepší mají odlehčenou, ale od toho se potom odvíjí i cena. Jinak cesta MHD možná je, ale chce to pevné nervy, štěstí na ochotné lidi, kteří pomůžou a nej je nízkopodlažní bus či tram 🙂
🙂

pattie
28. led 2008

rajka: právě těch "ochotných lidí" se děsím nejvíc. Kolikrát jsem s nějakou maminou tahala kočár a chlapi se jen dívali.... ☹ Takže holt nějakej lehčí... díky za odpověď 😉