Kočárky. Jakou značku? Jaký typ?

hankah
23. led 2007

ahojky holčiny,
vím, že tohle téma tady už proběhlo několikrát, ale chtěla bych vás poprosit o vaše zkušenosti s kočárkama. jakou značku kočárku jste si pořídili, jaký typ a zkušenostni s ním - výhody a nevýhody daného kočárku......

děkuju moc

krista
23. led 2007

hankah dobé téma, těhu sice nejsem ale tohle by mě taky zajímalo. A taky bych se ráda zeptala, kdy kočárek kupujete? Co pověry? Máte ho doma než porodíte nebo si radši dáte v obchodě zálohu a jdete pro něj až po porodu??

hankah
autor
23. led 2007

grattko: vím, že je jich tu hodně, šlo mi jen o takovou strohou statistiku bez dalších komentářů ...... 😉

krista
23. led 2007

Asi se pustím do pročítání 😀

hankah
autor
23. led 2007

já to zkusila a nějaký souhr tam moc není ☹

grettka
23. led 2007

jaj, tak vy chce take porovnanie ako v casopisoch napisu zoznam a vlasltnosti.. no tak take nieco tu asi nenajdete... leda zeby si s tym dal niekto pracu vytvorit to...
tak napiste sem rovno skor znacky, ktore mate vytypovane, a podla toho... mozno vam dievcata poradia.. inak uz neviem 🙂

hankah
autor
23. led 2007

grattka 🙂

právě že vybranou značku nemám, u každého jsem viděla něco co se mi líbi a co bych třeba chtěla. spíš mi šlo o praktické zkušenosti maminek.........

markibie
23. led 2007

ahoj hankah my jsme si koupili kocarek znacky roan protoze se nam prisel ze vsech kocarku co jsme videli nejdelsi vozime v nem maleho uz 2mesice a jsem s nim spokojena je to 3kombinace coz znamena hluboky kocar,sportak a taska na mimi ta taska je odteplena takze do ni jsme nemuseli davat fusak jenomze maly uz nam s ni vyrostl takze ho vozime ve spotaku a tam uz fusak byt musi ale nevim jestli se da koupit u nas protoze my ho mame s polska a je na neho 2roky zaruka jsem s nim opravdu spokojena takze jestli ho u nas uvidi tak se na neho podivej a nebo se muzes podivat na starnkach internetu www.roan.pla uvidis sama

hanah_2002
23. led 2007

Ahoj, já mám kočárek značky PATRON. Je to český výrobce a zatím jsem spokojená. Kočár váží "jen" 14 kg, takže se dá v pohodě snést ze schodů.Je to trojkombinace. Kupovali jsme ho v akci za 7990,-, takže i cena příznivá.

krista
23. led 2007

markibie, chtěla jsem se kouknout na ten tvůj odkaz ale nefunguje ☹

markibie
23. led 2007

kristo promin udela jsem tam chybu zadej si www.roan.pl tetkom jsem se tam divala a funguje to

krista
23. led 2007

Markibie to vypadá to moc pěkně 🙂

markibie
23. led 2007

ja jsem puvodne chtela kocar trojkolku ae manzelovi se nelibi a nakonec jsem zjistila ze ta vanicka je dost mala tak jsme se rozhodli koupit tady ten mame sedo modry

kocurek
23. led 2007

Ahoj, ja mam kocarek JANECARRERA MATRIX PRO. Je to trojkombinace, ale ne, jak zdepisi o tasce, ale ja mam hluboke luzko, autosedacku a sportak. VAzi to cele 16kg, je to lehke, skladne, hlavne do auta, pokud nekam cestujes a nenamahas se, jako s kocarky roan, ktere ani nejde slozit do auta. Hlavne se mi zdaji dost bytelne aoany. Sestrenka jej ma a vypada, ze je veliky, ale uvnitr moc ne, na prvni pohled muj vypada daleko mensi, ale opak je pravdou, kdyz jsme jej merily, tak papap a rada: NEKUPUJ HNED 1. KOCAREK, KTERY UVIDIS. Hlavne si s nim zkus zajezdit, nektere jsou, jako bys jezdila s vozikem v marketu ☹

krista
23. led 2007

No na ten šedomodrý jsem koukala taky. Mě se totiž strašně líbí modrej. A máme podobný "problém". Manželovi se trojkolky taky nelíbí, ale na tom se tak trochu shodneme, i když bych řekla že ta trojkolka možná bude praktičtější. No nevím, každopádně tohle stejně budeme řešit až za x let (ještě nejsem ani těhu 😀 )

Ale jsme takový blázni, kočárek už máme vybraný asi 4 roky, teď spíš jen koukáme a necháváme se inspirovat novinkami 🙂

markibie
23. led 2007

kocurek tak to te musim vyvest z omylu protoze my ze slozenim do auta nemame zadny problem a do kufru se nam v pohode vleze jo a kdyz s nim jedu tak si nepripadam ze tlacim vozik ze supermarketu

musko
23. led 2007

Ahoj!
Máme tiež český kočiar, ale absolútne nie sme spokojní - Runner sport - 3 kombin - 2 v 1, ale ťažký, vyrobený z nekvalitného materiálu. Máme ho 15 mes, už bol 4x zlomený.... No, už sa našťastie nevyrába, ale nabudúce tiež pojdem do Roan-u

hankah
autor
23. led 2007

musko a kdo byl výrobcem??

musko
23. led 2007

Runnar sport, VaV kočárky

princesa
30. dub 2008

🙂

agatha2
30. dub 2008

Dobrý večer,

jsem zde naprosto nová, tak pokud mé téma bylo již probíráno, tak se již předemomlouvám -čekáme v červenci miminko a rozhodujeme se mezi 2 typy kočárku - oba jsou to trojkombinace - hluboká korba+sporťák+autosedačka. Máme vybráno buď Cam cortina x3 evolution nebo trojkolku značky Nurse. Máte někdo zkušenosti s některým z těchto dvou kočárků? Předem Vám mockrát děkuje Vaše Agatha2

smardik
1. kvě 2008

agatha2: o camu vím že si na něj mamči stěžují že vrže apod, dost o něm je na MMB v diskusi kočárky, nurse mi taky padl do oka ale ještě mi na něj nikdo neodpověděl jaké má zkušenosti