Kočárky Liberta. Máte s nima zkušenosti?

plostice
22. led 2008

Ahojte, doufám, že jsem nekoukala blbě, ale tohle téma jsem nenašla. Nemáte někdo zkušenosti s kočárky z Liberty? Nejbližší prodejnu mají dost daloko, abych se tam vypravila jen tak na čumendu, ale na netu mě zaujaly rozměry i cena. Prcka budeme mít v létě, tak bych chtěla, aby se mi na hlubokej vešel dvě zimy a tyhle kočárky jsou stejně velký, jako bývaly za nás, což je mi sympatický. Jesli máte někdo zkušenosti, budu moc vděčná za ohlasy, případně i fotky, jak kočárek vypadá, protože z jejich fotogalerie na netu toho moc vidět nejde.
Díky moc

aponchie
22. led 2008

cau ja teda nevim ale zajima me to pac ja mam rada velke hlubohe houpaci kocarky a tento byl fajn drive🙂)ja teda myslela ze uz se nevyrabi

plostice
autor
22. led 2008

Ahoj, ten odkaz znám, chtěla jsem tu dvojkombinaci. Jenže tam není ani jedna fotka, jak vypadá ten sporťák a ani pořádně nevím, jak je řešenej vnitřek kočárku, když je na všch fotografiích přikrytej tím potahem... dřív jsme tomu říkali slída, ale její funkci dneska plní pláštěnka, tak nevím, jak nazvat to, co zakrývá tu vanu kočárku.

aponchie
22. led 2008

tak zkus zadat jen kocarek liberta do okynka a vyjede ti vsecko mozne i z aukci a bazaru a tam mozna bude nejaka fotka ale mam obavu ze jen z tech puvodnich myslim ze uz to asi fakt nebude jak driv je to skoda me se to zamlouvalo at si kdo chce co chce rika byl fakt mega velky

plostice
autor
22. led 2008

Já jsem našla kočárek ještě po sobě, chtěla jsem ho používat pro mimiško, ale už je na něm dost vidět, že se podepsal čas. Ale každopádně jsem si ho přeměřila a ty rozměry jsou skutečně naprosoto stejný, jak inzerujou na těch webovkách. Zkoušela jsem projet různý bazary nebo tak, ale nenašla jsem, že by někdo prodával tady ten novej... jsou to 20 let starý kočáry a to mám doma taky.

krista
6. srp 2009

smudlinky • snž • Dnes ve 21:56
ahoj, nemate nahodou nekdo kocarek zn. liberta? Nasla jsem jejich stranky, tak by me zajimaly jeho klady i zapory!-)

karmenta
18. srp 2010

ahojte, prosím o radu, jsou ty kočárky, konkrétně mě zaujala kombinace http://www.kocarkyliberta.cz/index.php?p=produc... dobré? Máte někdo s tím zkušenosti? Díky