Kočárky na veletrhu Prodítě v Brně, dávají tam slevy?

kristl85
15. říj 2013

Ahoj holky, prosím máte některá zkušenost s tímto veletrhem? Dávají tam slevy na kočárky? Ten veletrh je v březnu 2014 což je jen měsíc před mým termínem, tak nevím, jestli se vyplatí počkat na ten veletrh nebo je to zbytečný. Protože kočárek, který bych chtěla má dodací termín 6 týdnů, takže kdybych na veletrhu v březnu nic nepořídila, tak bych kočárek do termínu neměla. Tak nevím....

outeq
15. říj 2013

S nákupama na veletrzích nemám dobré zkušenosti, hlavně s dražším zbožím. Brzy budou snad v časopise maminka kupóny na slevu do různých obchodů. Nechceš využít radši jich?

kristl85
autor
15. říj 2013

@outeq Jee o kuponech jsem nevěděla, děkuji moc za tip🙂 tušíš v jakém čísle ty kupónky vyjdou? Děkuji moc

outeq
15. říj 2013

@kristl85 no řekla bych, že v příštím. Před rokem tuším, že touhle dobou jsem těhotná snila co koupím, nakonec radši ještě nic 😀 Vyhrává kočárek Stokke? 🙂

kristl85
autor
15. říj 2013

@outeq Počkej jak to myslíš? jako že já bych radši ještě nic kupovat neměla?🙂 Já zatím nebudu kupovat, jen sem se zamilovala a taky do Stokke🙂 včera jsem se byla podívat na Crusi na živo a prostě ho musím mít. Je to neuvěřitelný kočárek, připadá mi, že ani jako malá sem po nečem netoužila tolik, jako teď po tomto kočárku🙂

vilibalda
15. říj 2013

@kristl85 Já jsem na veletrhu Pro dítě v roce 2011 kočárek koupila 🙂 Ale byla jsem asi 4 měsíce před termínem. Cena byla levnější než v kamenných obchodech, ale dal se stejně drahý / levný najít i na internetu. Jen by bylo složitější dodání a taky jsem na veletrhu měla možnost vidět spoustu kočárků pro srovnání.

outeq
15. říj 2013

@kristl85 neee, jen ja jsem byla hypochondr a v asi v 8.tydnu. S nákupama jsem čekala na výsledky triple testu myslím... Jj, vypádá krásně, i korba celkem prostorná. Úplně tě chápu, svůj kočárek miluju doteď , chodím se během dne na něj koukat do komory 😀 Ještě během veletrhů má třeba Malvik slevu 10%, protože nejsou přímo na veletrhu. Chce to sledovat...

kristl85
autor
15. říj 2013

Ok, díky moc holky.
@vilibalda To srovnání je super, jen já už sem asi zamilovaná a nevím o žádném, který by se mi jen třeba líbil víc🙂 Tak já se na ten veletrh asi vybodnu, stejně se mi asi takto před porodem nebude chtít nikde celý den běhat🙂

teatime
27. říj 2013

My jsme letos na tomto veletrhu kočárek koupili a celková úspora to pro nás byla tři nebo čtyři tisíce, takže maximální spokojenost.

venila
4. bře 2014

Musí se kupovat lístek na veletrh dopředu, nebo v ten den si ho tam prostě koupím???

zuzi.111
4. bře 2014

@venila Rozhodně se vyplatí zaregistrovat se předem na jejich stránky. Pak máš lístek za 80 Kč. Jinak na místě stojí myslím 160 Kč. Mrkni na stránky.

maruska116
9. únor 2015

Děvčata chystá se někdo? Ráda bych tam pořídila kočárek..

v_anilka
9. únor 2015

@maruska116 já se chystám, ale nemám moc představu, co tam všechno bude.. nikdy jsem tam nebyla

martaveg
9. únor 2015

@maruska116 Ja se tam chystam, mame zalusk jak na kocarek tak i nejaky nabytek (postylka, prebalovak)

v_anilka
9. únor 2015

@maruska116
@martaveg holky, já myslela, že tam jen vystavují a případně dají slevu na nákup v eschopu, ale oni i prodávají?

maruska116
9. únor 2015

@v_anilka
@martaveg myslím, že tam bude všechno.. právě já si chci ty kočárky osahat, vidět, v těch obchodech v okolí není téměř nic.. na nábytek taky určitě kuknem - postýlka, přebalovák i cestovní postýlky.. jinak určitě tam i prodávají, nikdy jsem tam sice nebyla, ale na svatebním veletrhu jsme koupili prstýnky.. možná si to zboží přímo neodvezeš domů, ale objednat za lepší cenu určitě lze 🙂

martaveg
9. únor 2015

@v_anilka No ja budu sbirat hlavne ty slevove kupony 😀 ale tipuji ze to bude jako pri jinych veletrzich (o bydleni, chovatelske potreby) a budou i neco prodavat primo na miste, pripadne davat slevy na vystavovane zbozi

bajana
9. únor 2015

ja som bola vlani, kocarky sme si pozreli, nechali doporucit si, ale zlavy teda nic moc, akurat tusim 20% na monitor dychu, ktory sme si aj tak chceli pozicat, co vyslo o dost lacnejsie...inak som cakala vacsi vyber...brnackam a tehulkam v okoli sa nic nestane, ked tam skocia a pozru na vlastne oci, ale cestovat z daleka.... - ja by som bola sklamana

v_anilka
9. únor 2015

@maruska116 aha.. já nebyla nikdy ani na svatebním, tak nevím.... ale bylo by super, kdyby se tam dalo něco i koupit.. no budeme muset jet radši větším autem 🙂 a hlavně chci taky omrknout hodně kočárků 🙂

maruska116
9. únor 2015

@v_anilka právě my jedeme hlavně kvůli těm kočárkům.. snad tam budou všechny možné značky.. přece jen člověk si může zkusit manipulaci a tak.. já mám hlavně problém, že se mi něco líbí na internetu ale v reálu to nikde k vidění není.. ☹

novina
13. únor 2015

Mě zajímají golfky, tak snad tam nějaké vybereme. Jinak na veletrhu jsme už v minulosti byli, dá se spousta věcí koupit přímo na místě se slevou, ale není to nic významného, podle mě to jde za stejné peníze pořídit na netu.

marketa085
13. únor 2015

jj, taky tam ani nepojedu, už jsem tam jednou byla a nic moc tam není.