Kočárky STOKKE,CASUALPLAY a HERQULES. Víte víc?

inanda
3. led 2008

Ahoj,založila jsem tohle téma,protože bych o nich ráda zjistila co nejvíc,děkuji všem za jakékoli info..............

macanet
4. led 2008

inando kočárek Herqules jsem měla tu čest vízt i s dítětem a je dost těžkej, kamarádka ho po měsíci prodala,tak nevím, třeba je s ním jiná maminka spokojená.Kočárek se nejlíp kupuje pokud máš známou s dítětem, tak vzít prcka sebou a pokud v prodejně dovolí, vyjet s kočárkem aspoň před obchod a zkusit jet v terénu 😉

inanda
autor
5. led 2008

Děkuji moc za radu,nemáte někdo další zkušenosti?

arabeska
5. led 2008

inanda,casual je pekny a podla mojix kamosiek aj dobry kocik,ale pocula som nan uz aj vela staznosti a stokke ma malu vanicku a podla mna je to len image kocik pre dieta musi byt nepohodlny,teda ten co som ja videla na zivo urcite 😅 😅

musko
5. led 2008

inada, kočík má byť pohodlný pre meminu aj mimino - to hlavne. Stokke sa mne osobne vobec nepáči, čo som ho videla naživo, je to skor pre image matky a len do mesta na absolutne rovný terén..... Casual je pekný, ale má malú vaničku a na šporťáku pomerne krátku opierku chrbátika a hlavy - takže ak ste s manželom vysokí, tak by som do neho asi nešla ( aj mimi bude asi vačšie).

lionesska
6. led 2008

Stokke je opravdu děsnej a je to asi jediná věc, kterou je vyjímečnej, omlouvám se těm, kterým se líbí...

Inando, já bych šla do Casualplay nebo Herqula, mě zas tak těžký nepřišel.

ena
6. led 2008

ja som mala moznost vyskusat STOKKE ako aupair, on je v pohode do shopping centier.. teraz ho uz vidno vonku castejsie, pred 3 rokmi na nas s tym kocikom pozerali ako na mimozemstanov 🙂 Ta "moja" rodinka mala len sportovu verziu bez vanicky..
zaujimave je na nom mozno to, ze ked potrebujes zist po schodoch, tak sa daju preklopit kolesa a ides s kocikom ako s nejakou rudlou, ci ako sa ten vozik vola 🙂)
Ale do narocneho terenu nic moc..

My mame Quinny speedi sx trojkolku, ale na tu si sa nepytala.. ale inak sme s nou spokojni 🙂

A dizajnovo sa mi celkom paci casualplay a herqules nepoznam..

andy.a
6. led 2008

Máme Casualplay S6,je celkom dobrý,vanička sa mi vôbec nezdá malá,zatiaľ chodíme len s hlbokou verziou..ale je dosť ťažký,podvozok +vanička majú dobre cez 18 kg..a ešte plus dieťa.. 😉

ale inak som spokojná..uvidíme na jar,aká bude športová verzia,či bude pohodlná pre dcérku.. 😉

ella1
6. led 2008

mne sa Stokke páčil,kým som ho nevidela z blízka a nevyskúšala.tá látka na ňom je len taká tenká,mne sa zdá,že by hned premokla( možno je to niečím ošetrené a mýlim sa...) no a zle sa mi s ním manipulovalo.ani hojdať,nič....samý plast.
a včera som v ňom videla malé bábo a už mu trčali nožičky z neho,takže zrejme aj dosť malý je.
ten casual je celkom pekný,ale nepoznám a ten další tiež nie.

katarina82
6. led 2008

My máme Casualplay S4 a zatím maximální spokojenost. Korbička mi vůbec nepříjde malá, mám takový ten velký huňatý fusak z beránka a malá tam má ještě fůru místa. A těžký se mi taky nezdá. Sporťák má 12,5 kg a s hlubokou korbou je asi trochu těžší, ale mě se s ním manipuluje úplně v pohodě a ani ze schodů a do schodů nemám problém. Zrovna minulý týden jsem pomáhala tahat sousedce ze schodů Takko a to byl teda maras. Jsem z těch schodů málem letěla i s kočárem 😠 A to v něm nebylo dítě... Mě se prostě ta S4 těžká nezdá. Já jsem zatím fakt spokojená 🙂